Too Faced

Ár:   $59   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CataKatinka, az összetevőket feltöltötte: scisneros, Módosítva: 2017. július 25.

Ár:   $59
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

2017-es nyári limitált kiadás

30 szemhéjpúdert tartalmazó paletta, mely a Too Faced legnépszerűbb árnyalatai mellett új színeket is tartalmaz, mattokat és fényeseket egyaránt.

naiyah

2019. február 27.

egyik kedvenc paletta, extrán pigmentált egész nap fent marad és csodásak a színei!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

CataKatinka

2017. július 11.

Mikor megláttam tudtam, hogy ez nekem kell!
A színek szépen pigmentáltak és szuperül eldolgozhatóak, nagyon megérte nekem ez a paletta, mert hétköznapi sminket és alkalmibb sminket is egy4ánt el lehet készíteni vele :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Mikor megláttam tudtam, hogy ez nekem kell!

Reni39946

2017. május 10.

Szerelem volt első látásra és ez a vonzalom megmaradt az első használat után is! Igaz, nem próbáltam még ki minden árnyalatot, de amiket eddig használtam, a márkához híven hozták a minőséget. Sokakkal ellentétben én pont a Bunny Nose nevű színért vagyok oda teljesen, a nevéről nem is beszélve, és nagy nyuszirajongóként az sem elhanyagolható, hogy a borítóján is van egy tapsifüles. :)
Ez csak a plussz, mert nyuszik nélkül is imádnivaló paletta és már nagyon vártam, hogy Európában is kapható legyen. A Chocolate Bar és a Peach paletta van meg még, s természetesen ezek nagy kedvenceim, így elég nagy elvárásokkal nyúltam ehhez a palettához, de ez "természetes szerelem" volt, csalódások nélkül. Akinek nincsenek meg a TooFaced minik és szereti a lágyabb romantikus színeket, mindenképp ajánlani tudom. A szép, enyhe színek mellett a sötétebb árnyalatok is helyet kaptak, így egy teljes szemsminket el tudunk készíteni vele, nem kell másik 3 palettából kölcsönözni sem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Soly77

2017. április 28.

A paletták palettája nekem... Most voltunk Rómában és a sok látványosság mellett egy Sephorába is volt szerencsém betérni... Első alkalommal csak kiszúrtam ezt a szépséget a polcon de kb fél óra mulva visszamentem érte..
Azóta minden más szemhéjpúderem a fasorba nincs mögötte... ez tényleg natural love....
Nagyon pigmentált éppen csak hozzá kell érni az ecsettel, gyönyörű és nagyon sok féle sminket lehet vele készíteni. Nappalit és alkalmit is!
Sokáig fogom szeretni úgy érzem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

Sokáig fogom szeretni úgy érzem!

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate
Emulgeálószerek: Poloxamer 338