Too Faced

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bog, Módosítva: 2018. április 26.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Selymes, pórusfinomító és airbrushed hatású, bőrtökéletesítő mattító púder. Minden bőrszínhez tökéletes. Ultrakönnyű viselet. Használható önmagában, a smink rögzítésére és smink előtt is bőrelőkészítő termékként.

Bog

2018. július 30.

A legjobb púder, amit valaha használtam! Sosem gondoltam volna, hogy egy púder ennyit számít a sminkben! Tartósságban messze lekőrözi az agyon hype-olt Laura Mercier-t!
Nagyon durván mattít és visszafogja a zsírosodást napközben. És hihetetlenül fixálja a sminket! Amióta ezt használom mindig szép a sminkem nap végén is!
Nedves blenderrel belenyomkodom a bőrömbe, majd egy puha ecsettel lesöprögetem a felesleget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.