Too Faced

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajnalka39, Módosítva: 2014. augusztus 18.

Ár:   $30
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Minden nyuszi gyönyörűbb, ha egy kicsit lebarnul. A selymes arany, és a rózsaszín pigmentek garantálják a narancsos szín neutralizálását, így valóban egy tökéletes bronzosítót használhatsz.

4500Ft - Too Faced Sun Bunny
Ár: 4500Ft+pk , Eladó: Janasbrigi
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: fizetés utalással, postán maradóval küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lencseee

2018. szeptember 25.

Imádott bareminerals bronzerem bevégezte...de ezzel a csodával most ismét van utazós bronzerem, ami meseszép napcsókolta hatást ad. Egy kis arany highlighterrel (ABH Glow Kit) maga vagyok a bronzistennő:-) Imádom, javaslom, szuper befektetés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

bella199

2015. július 4.

Kicsit megijedtem elsőre, hogy túl csillogós lesz, de szerencsére nem lett igazam. Gyönyörű selyem fénye van. Én is amolyan bronzosító-pirosító átmenetként használom, és mindig csodás vele a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

hajnalka39

2014. augusztus 5.

Tudtam,hogy nem fog csalódást okozni,Too Faced az egyik márka amiért tűzbe tenném a kezem. Nagyon kevés bronzosító van amelyik nem narancsos árnyalatú. A legprofibb sminkesek is óva intenek ,hogy ne használjunk pirosító helyett bronzosítót ,de ezzel a kis kompakttal én ezt az aranyszabályt áthágtam,a végeredmény eszméletlen. Természetes ragyogás,felfrissült bőrszín. 5*!!!!
(Ebay-ről rendeltem ,olyan mint a fehér holló.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

(Ebay-ről rendeltem ,olyan mint a fehér holló.)

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Zinc Stearate, Carmine / CI 75470, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.