Too Faced

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Oraculum, az összetevőket feltöltötte: erika81, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

A Too Faced - Sexy szemhéjárnyaló palettájának a nagy visszatérése 3-as színelosztással, kis méretű Shadow Insurance Eye Shadow Primer-el, és teljes méretű Perfect Eyes Eyeliner szemceruzával Perfect Black színben.

bobekecske

2016. június 9.

Nagyon szeretem a Too Faced palettákat (Chocolate Bar, Naked Eyes), de ez a paletta nekem csak 'so-so'. A festékek inkább "távol-keleti" típusúak, habár pigmentáltak de mégis valahogy másképp, kevésbé intenzívek, azonban nagyon fényesek.
ezzel nem is lenne problémám, azonban ez a paletta is nagy mennyiségben tartalmazza azt a fajta csillálos szemfesték típust, amit az urban Decay-től is kerülök: bármilyen felvitel, trükk ellenére pereg, már 20 perccel az applikáció után mindenhol (de tényleg, MINDENHOL) ott vannak a csilámok. Az arcomon, a szemem sarkában, a halántékomon, az államon, orromon, a nap folyamán már a kezemen is, mert elég csak hozzáérnem az arcomhoz, hogy odamigráljanak ezek a bosszantó, korántsem diszkrét csillámok.
Kolléganőm külön megdíccsérte rajtam, de bevallom én nem vagyok oda ezért a kicsit diszkós 90'-es évek életérzésért, legalábbis nem a hétköznapjaimon.
Az árnyalatok amúgy gyönyörűek, bár sokaknak lehet egy picit hűvös tónusúnak bizonyulnának (a barnás blokkban levők pedig nem igazán az általam kedvelt árnyalatok).
Nem egy rossz paletta, Erikának hála jutányos áron tudom használgatni és szerencsémre a mennyiség sem túl sok már - de biztos nem ezt a palettát ajánlanám a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

erika81

2014. november 13.

Leejtettem! :(
Rettenetesen béna vagyok! Rettegve nyitottam ki, hogy vajon mi maradt belőle!? Szerencsére "csak" egy szín tört apróra. Természetesen ő volt a kedvencem, őt használtam a leggyakrabban éppen azért tört össze, mert már elértem középen a paletta alját, de még kb. 70%-a megvolt. Kiöntöttem egy pohárba. Utána néztem a neten, de ezt a színt nem lehet külön megvenni. Olvastam valahol hogy ha alkohollal összekeverjük, akkor "meg lehet javítani". Gondoltam egy próbát megér. Van még itthon gyógyszertári alkohol és összekevertem. Most szárad az asztalon. Reggel kipróbálom, hogy mi lett belőle!

2014.08.03
Sokáig nézegettem a neten képeket erről a palettáról, jó pár alkalommal beraktam a "kosaramba" végül mindig töröltem. Egyszer aztán mégis csak döntöttem és megrendeltem. Valami meseszép! Egy kivételével minden színe csillog, de nem brutálisan, hanem csak egy kicsit! Nem is 6 féle sminket lehet vele készíteni, hanem végtelen variációt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 13.

Leejtettem! :(

2014.08.03

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.