Tosowoong

Ár:   $1,82   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katyalin, Módosítva: 2018. január 29.

Ár:   $1,82
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A propolisz kivonat erősíti a bőr természetes védőrétégét és segít a tiszta és ragyogó bőrkép megőrzésében.

AsteriaBrielle

2019. január 19.

Kipróbáltam mind a 6 Tosowoong maszkot, és ő és a csigás vitték a prímet, a többi számomra felejthető.
A bőröm eléggé szereti a propolist, ez a maszk sem volt kivétel. Picit nyugodtabb, puhább utána a bőröm, miután a maradék esszenciát belelapogattam a bőrömbe, nem hagy ragacsos érzetet.
Maga a maszk picit nagy, a szélét vissza kell hajtogatni az arcom oldalán. Rengeteg esszencia van a zacskóban. a maszk sem szárad ki teljesen azalatt a 20-30 perc alatt amennyit az arcomon tölt, bőven elég arra a zacskóban maradt anyag hogy az egész testemet végigkenegessem maszkozás után, a használt maszkkal is végig szoktam törölni a karjaimat meg a lábaimat.
Szeretem, ha egy kis extra törődésre vágyik a fejem, fel-fel dobok egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Szeretem, ha egy kis extra törődésre vágyik a fejem, fel-fel dobok egyet.

ficeglobog

2019. január 19.

A csomagból kivéve egy nagyon alaposan átitatott maszk várt rám. Kicsit nagy, bőven lefedi az arcomat. Az aljából "csöpög" az anyag, de ennek a meglepődés mellett örültem, mert így a nyakamra is jutott, sőt egy pici a dekoltázsomra. Mérete ellenére nem volt kényelmetlen. Este már fáradt voltam, így összehajtva visszatettem a tasakba. Most néztem, akár használhatnám mégegyszer. Legközelebb okosabb leszek, és vagy magamra kenem a maradékot, vagy üvegcsébe rakom. Alvás után mindig gyűrött arccal, mély ráncokkal ébredek. Most nem. Ez teljesen új élmény. Nincs rajtam a párna nyoma, és az orrom-szám körüli ráncok sem olyan látványosak. Bőröm puha, hidratált. Nagyon kellemes érzés. Szerencsére tizes csomagot vettem, így még párszor használhatom legnagyobb örömömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 19.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.