Treacle Moon

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. április 3.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Habfürdő mangóval. Bőrgyógyászatilag tesztelt, ápoló lipid-komplexszel védi a bőrt a kiszáradástól.

Vegán termék, nem tartalmaz paraffint, szilikont és ásványi olajokat.

anitaanett

2020. január 2.

Nagyon kellemes az illata, amit utána sokáig a bőrön is érezni. Jól habzik, hamar feloldódik a vízben a végeredmény pedig, a puha, kellemes tapintású bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

racheldawes

2019. október 3.

Az orchideás illatúval ellentétben nem tetszett annyira. Hatalmas habokat produkált, szárító hatást sem tapasztaltam, viszont az illata egyáltalán nem volt olyan intenzív, mint amire számítottam, a mangóra pedig egyáltalán nem hasonlított. Ennek ellenére azért ki szeretném próbálni a többi változatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

silver

2019. január 5.

Ú, ez nagyon bejön. Első habfürdő(só), amit próbáltam a márkától, nincs összehasonlítási alapom. Tetszik, hogy a boltban meg lehet illatolni (van pár apró lyuk a tasakon direkt), így annyira nem zsákbamacska. Narancssárgára színezi a vizet és tényleg szuper habja van. Fel voltam készülve rá, hogy ki fogja szárítani a bőröm, de nem így történt. Szerintem ki fogok próbálni más illatokat is a márkától, de ezt is újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Tvylvis

2018. június 10.

Sokadik fürdősó a márkától, és ennek egészen tetszett az illata. Ugyanolyan művi, mint a többinek, narancsos, gyümölcsös, nyomokban mangós. Viszont egy fokkal kevésbé intenzív, sokkal jobb élményt nyújt fürdés közben (a többivel két perc után borzasztóan elteltem). Nagy és tartós habot képez. Ápolást ígér, de eléggé szárít, kötelező utána a testápoló. Nem igazán értem, hogy miért vettem meg a tavaszra piacra dobott verziókat, mert annyira nem vagyok megelégedve velük. Egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Narancssárga.