Treaclemoon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   online, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2022. február 24.

Lelőhely:   online, drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Habfürdő tejes-mézes illattal. Bőrgyógyászatilag tesztelt, ápoló lipid-komplexszel védi a bőrt a kiszáradástól.

Nem tartalmaz paraffint, szilikont és ásványi olajokat

Vegán

Tvylvis

2022. április 9.

Hogy ebben mit a tejes-mézes illatkomponens, azt nem tudom. Én egy pacsulis, parfümös, elég intenzív illatot éreztem. A vízben tetszett egyébként. A fürdősó sötét szürkéslila, a víz is elég sötét lesz tőle. Nem irritált, de mindenképpen kellett utána testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 9.

Antioxidánsok: Tocopherol

Tengeri só. A CosIng a tengeri só kivonatot bőrjavító (skin conditioning) anyagként osztályozza. Nem oldott, szemcsés formában hatékony lehet helyi bőrradírként, de ha a bőrön marad, növelheti az érzékenységi reakciók kockázatát.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.