Treacle Moon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Bőrgyógyászatilag tesztelt, ápoló lipid-komplexszel védi a bőrt a kiszáradástól.

Vegán termék, nem tartalmaz paraffint, szilikont és ásványi olajokat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Tvylvis

2017. november 6.

Nekem ez az illat picit túl művi, leginkább az édesség, cukrosság dominál, ami mögött egy fahéjas tészta lapul. Sajnos, a pitéből - és az illatból - az alma kimaradt. Sok és hosszan megmaradó habot képez. Nem irritál, de az én bőrömet szárította kicsit, kötelező utána a testápoló. A Kneipp, a Tetesept és a Dresdner Essenz termékei nekem jobban tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Emolliensek: Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Coco-Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Coco-Sulfate, Disodium Laureth Sulfosuccinate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Eugenol
Színezékek: CI 16255, Orange 4 / CI 15510