Treacle Moon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. október 7.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Habfürdő vörösáfonyával. Bőrgyógyászatilag tesztelt, ápoló lipid-komplexszel védi a bőrt a kiszáradástól.

Vegán termék, nem tartalmaz paraffint, szilikont és ásványi olajokat.

bebuska94

2020. szeptember 29.

Nagyon jól habzik és 1 alkalommal talán a tasak negyedét használtam el. Akár 3-4 alkalomra is elég lehet, mivel így is megszínezte a fürdővizet. Fürdés után a bőröm puhább lett és érezhető volt rajtam az illata, ami nagyon ritka!😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

csill87

2020. május 17.

Nagyon tetszett az illata, szépen megszínezi a vizet, és az érzékeny bőrömet sem irritálta. Kellemesen ellazít ott, biztos fogok még ilyet venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

olahnemese

2020. február 18.

Imádom! Nagyon finom illata van, hatalmas habokat csinál és szép pirosas színűre színezi a vizet. Én egy tasakot 2 fürdésre használok fel, így elég gazdaságos is. Feloldódik az összes fürdősó, fürdés befejeztével pedig maradéktalanul távozik a vízzel, illetve nekem egyáltalán nem szárít.
Miután kiürült egy tasak, kinnhagyom a polcon, napokig baromi jól beillatosítja a fürdőszobát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

szeliger

2020. február 1.

Nem volt mindig így és az sem biztos, hogy már mindig így marad, de az utóbbi években, mióta a Bálint-napi nagy felhajtás ilyen intenzíven nyomul, óhatatlanul is belopódzott a februárjaimba a piros szín. Az étkező fehér abroszát piros futó dísziti, a körömlakk színe is piros élénk árnyalataira vált és a fürdőben is gyakrabban nyúlok piros fürdőtermékekét, ami epres, áfonyás, az jöhet. Ezért kezdődött az idei február is ezzel a habfürdősóval, a vidám piros csomagolás csábított el.
Egyébként minden úgy van, ahogy Tvylvis előttem már megírta, a piros kristályok hamar és maradéktalanul feloldódnak és mérsékelt piros árnyalatot adnak a víznek. A keletkező fehér hab tömött és tartós, az illat kellemes, édeskés, ugyanakkor fanyar is egyszerre. Nem szárította különösebben a bőrömet, mégis használtam utána testápolót, mert télen szinte mindig használok.
A jó termék jó jegyet érdemel, négy csillag tőlem is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 1.

A jó termék jó jegyet érdemel, négy csillag tőlem is.

Tvylvis

2020. január 14.

Jó kis művi piros bogyós illat, ami a vízben kellemesen frissé válik. Kiadós és tartós habja van, szép vörösre színezi a vizet. Nem irritál, de azért kicsit szárít, bár ez a márka összes fürdősójánál így van. A másik téli kiadás jobban tetszett, de alapvetően ebben is szívesen elpancsikoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol