Treacle Moon

Ár:   390 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Habfürdő fahéjjal. Bőrgyógyászatilag tesztelt, ápoló lipid-komplexszel védi a bőrt a kiszáradástól.

Vegán termék, nem tartalmaz paraffint, szilikont és ásványi olajokat.

macooka

2019. február 11.

Első termék, amit a márkától próbáltam. A tusfürdőket szagolgattam a boltban és olyan jó illatuk volt, gondoltam ez is milyen jó lesz, imádom a fahéjat.
Sajnos a fahéjra még távolról sem emlékeztet az illata (inkább szaga). Az egész zacskót beleszórva a vízbe sötétrózsaszín színe lesz, nem vártam volna, de elég rendes habot csinál. A bőrömet nem szárította szerencsére. Az biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Tvylvis

2018. március 11.

Imádom a fahéjat minden formában, enni, szagolni... ha természetes. Ez sajnos egy - a márkától megszokott - rettentően művi illat. Leginkább édes, fahéjas puncsra emlékeztet, némi tésztás beütéssel. Nagyon intenzív, túlságosan erős az illata még a vízben is. Sajnos szárítja is a bőrt, kötelező utána a testápoló. Ezt vártam a márka fürdősói közül a legjobban, nagy csalódás lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

kdorci

2018. január 15.

Ajándékba kaptam barátnőmtől és abban a pillanaban beleszerettem az illatába. Tudni kell rólam, hogy nagyon nagyon nem szeretem a fahéj illatát. (rossz élmények), de ennek esküszöm inkább gyerekrágó illata van. A víz meg szuper rózsaszín lesz tőle és minimálisan habzik is. Én nem tettem bele a fürdőmbe kb. csak a felét, de bőven elég is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Antioxidánsok: Tocopherol