Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Végtelen hosszú, tökéletesen kifejező, dús és lendületes, mélyfekete szempillák. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas

• extra fekete
  • lendületes szempillák
  • hosszabbító

browning

2019. január 7.

Potyog, csomós, csúnya, rettenetes, ronda, póklábas. Ami pediga ráadás, hogy egyszerűen nem lehet leszedni lemosóval normálisan. Kiszárad tőle reggelre a szemem és csipás leszek...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

kovacs12zita

2018. június 11.

Le volt árazva és gondoltam teszek egy próbát neki. Az elvárásaim persze alacsonyak voltak vele szemben, és igazából meglepődtem, hogy nem utálom ezt a szempillaspirált!! Nekem egyáltalán nem csomósodik, szépen fel tudom vinni, elválasztja a pilláim, nem ragadnak össze, rétegezhető valamennyire és nem is kopik le addig amíg nem nyúlok hozzá.
Persze nem a legjobb szempillaspirál, de aki olcsó spirált keres normális minőséggel, annak szerintem megér egy próbát.
Én szinte minden napi használatban tartom, egyedül amit nem szeretek benne az lemosásnál van, ez tipikusan az a spirál, ami ha vízzel érintkezik szétfolyva jön le, szóval elég intenzív arclemosás szükséges hozzá.
Alapból 3 csillagos értékelésnek szántam, de a nagyon olcsó ára miatt megéri a 4 csillagot ezért a termékért!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Katta88

2018. február 28.

Van vagy 6 spirálom,de a mindennapokban csak ezt használom és nekem bevált. Jó, nem kell hanyatt esni tőle,de teszi a dolgát és olcsó is. Nekem vetekszik pár magasabb árkategóriájú termékemmel is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Anita97

Korcsoport: < 18
2018. február 23.

Szépen hosszabbítja a pilláim,nem ragad össze.Viszont darabos, és pereg re hamar.Elhasználom,de újra nem veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 23.

kisviktoria

2017. október 30.

Az itteni vélemények ellenére nekem egészen tetszett. Nekem csak akkor pattog le, ha mechanikai hatás éri, például véletlen hozzáérek. A pilláim szépen nagyítja, nekem nem csomósodik, jó a keféje. Talán még újra is veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

gardosivi

2017. augusztus 9.

Kipróbáltam pár másik terméket a márkától, ezért gondoltam, hogy egy szempillaspirális jöhetne... Óriási csalódás volt, teljesen használhatatlan úgyhogy nagyon szomorú vagyok. A szempilláim összeragadnak, csomós lesz ráadásul lepotyog napközben :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Milva07

2017. július 7.

Anyósom tapasztalata (70 éves, MÁR facebookozik, de MÉG nem KM-es:) ) Nem szaporítom a szót: gagyi, vacak. Ragad, csomós és nem csinál semmi jót...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 7.

ceglediingo89

2017. július 4.

Nyaralás előtt vettem, gondoltam jó ára van, hátha jó lesz. BORZALMAS. a legrosszabb szempillaspirál, csomós, ragacsos. Nagyon nehezen mosható le, de kb még utána is olyan fura a szempilla tőle, 3 napig bírtam használni. bőven elég volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 4.

PatakiBoglarka

2017. május 25.

Borzalmas, ragad, csomós, nem lehet rendesen felvinni, az eddigi legrosszabb szempillaspir amit próbáltam, ne vegyétek meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

KarolinaLina

2017. május 23.

Ablakon kidobott pénz. Csomós, nehezen lemosható, de persze napközben aktívan potyogós, ragacsos. Borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0