Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bangita, Módosítva: 2020. július 22.

Kiszerelés:   13,5 g

A tartós szemöldökformázó szépen kiemeli a szemöldök ívét, a különleges kialakítású, háromágú applikátor könnyedén és gyors formázást tesz lehetővé, a részben áttetsző festék nem kenődik el.

3 árnyalatban kapható

Stenico

2020. július 28.

Előny: tényleg tartós és vízálló, a kézfejemre felkent csík gyakori kézmosás, hajmosás, zuhany ellenére is fennmaradt késő estig
Hátrány: érteni kell a használatához... A sminkvideókban olyan szépen festenek vele komplett szemöldököket, de én a ritka, erős szálú és vékony szemöldökömet totál összedisznóztam vele, rettenetesen elütött a saját "anyagtól".
Mindesetre a szemöldök színénél világosabb árnyalatot kell választani, ennyire már rájöttem. További tesztelés folyamatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.