KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. január 6.

Kiszerelés:   0,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, preciziós ajakkontúr-ceruza. Erősen pigmentált, vízálló. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Andi888

2018. július 15.

A piros színűt vettem meg a hozzá való rúzshoz és isteni. Nem vagyok egy nagy rúzsozó de még kezdőként is nagyon szép szájat tudtam vele rajzolni és nem mozdul el, én besatírozom vele a számat is kicsit és utána megy fel a rúzs.

Andi888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Enne

2018. július 14.

A Ti véleményetek alapján néztem be ma a dm-be, annyira kíváncsi lettem. Többen is írtátok, hogy simán használjátok rúzsként, meg hogy 200 Ft-ra akciózzák állandóan. És tényleg! Először a Trend it up standhoz álltam, ahol bizony nem láttam semmi akciót, de végignéztem a kínálatot egyébként is, mert vettem egy matt rúzst, amiről még véleményezek az oldalán. Aztán észrevettem az akciós standot is (nem tudtam, hogy a leárazott termékeket külön tartják). Végül két árnyalat is jött velem nevetséges 200-ért, a 270-es és a 474-es.
Apró ajkaim vannak és mindig is utáltam a rúzsozást, évek óta szájfénnyel próbálok valamit alkotni, de alapvetően olyan színtelen a szám, így eljutottam oda, hogy muszáj valamit beszereznem rá, mert még akkorának sem látszik, amekkora. Rózsabimbó ajkak, ahogy Kirsten Dunst sminkese mondja :D
Mindkettőt ki is próbáltam ma, és nagyon tetszenek!!! Imádom, hogy sötétítenek valamennyit, de nagyon természetes árnyalatok, nem leszek tőlük bohóc sem. Ja és szintén rúzsként, egész szájra kenve. Simán megállják a helyüket! Rúzst vettem, hihetetlen! :D

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

Petravagyok

2018. július 14.

Elég gyakran le vannak árazva az amúgy is kecsegtető áráról, nevetseges 200ft-ra. Tobb szint is beszereztem már -és bár a kedvenc árnyalatom épp kivonták a forgalomból- a többit is nagyon szeretem:) Elég tartós, matt finish, nem száritja az ajkakat, nem maszatolodik, viszonylag jol birja az eves-ivast, nem kell hegyezni, kremes allagu, konnyu felvinni. Pipa!

Petravagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

pankajanosi

2018. július 12.

Nem igazán szoktam szájceruzát használni így kicsit kételkedve vettem meg de hát le volt árazva, szóval muszáj volt lecsapnom rá. Végül inkább rúzsként szoktam használni és kenek rá egy vékony réteg átlátszó ajakápolót. Így sokáig tart és a számat se szárítja ki.

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Lauramakeup

2018. július 7.

Youtube video hatasara probaltam ki, Karpati Rebeka ajanlotta, hiszen ha jol tudom o a Trend it Up " nagykovete ", ha lehet igy fogalmazni.
Nem bantam meg. Eloszor 3, azaz harom.. majd meg 2 szint probaltam ki.
Az Aden ceruzakkal megfelelo a minosege szamomra. Imadom. :)

Lauramakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Nem bantam meg. Eloszor 3, azaz harom.. majd meg 2 szint probaltam ki.
Az Aden ceruzakkal megfelelo a minosege szamomra. Imadom. :)

kamillakovacs

2018. június 29.

Egy barátnőm tanácsára próbáltam ki, és leginkább önmagábán gyakorlatilag rúzsként funkcionálva használjuk. Csodás! Három színben is van belőle és mindet imádom. Stabilan a helyén marad, ivást, kávézást sütizést simán kibír úgy hogy meg sem moccan, zsírosabb ètelek fogyasztása után viszont picit már igazítani kell... de még ekkor is nagyon szolidan természetesen kezd el kopni. Nem szárít, gyönyörűen pigmentált egész nap. Igazából tényleg hihetetlen hogy egy 800 Ft-os kis ceruza ennyire tökéletes legyen.

kamillakovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Dius89

2018. június 28.

Több színben is van belőle (legutóbb 200 Ft-ért vadásztam le egy korallos árnyalatot :)), nagyon szeretem, mert kellemes krémes állagú, könnyű felvinni, de nem csúszik el és viszonylag tartós és nem fogy túl gyorsan. Ár-érték arányban szerintem jó és rengeteg színben kapható, így minden rúzsomhoz tudok választani egyet.

Dius89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Boriskajuliska

2018. június 24.

Minden nap (ahogy kiteszem a lábam:) használok rúzst de nem csak úgy feldobva, hanem korrektor ceruzával a kontúr előtt kiemelve annak színét és egyben fixálva stb stb. Ebbe a rutinba illesztettem be ezt az olcsó de meglepően jól működő ceruzát. Nagyon jól siklik és könnyű vele precízen dolgozni. Fixálás után a helyén marad, ezzel könnyűvé teszi a napközbeni rúzs utánpótlását, vakon lehet rúzsozni hiszen a szélek a helyükön maradnak. Korallos és nude színben is megvan, újravevős.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 24.

dynah13

2018. június 23.

Egy piros es egy korallos - rozsaszines arnyalatom van, mindkettot imadom, es hasznalom is! Tokeletes alapot ad a ruzshoz, tartosabb is lesz tole. Nagyon szep, pigmentalt, onmagaban is elegendo viselet lehet. Szepen lehet ra epiteni is, nem kenodik, nem fog. Nagyon megeri az arat, szerintem megtalaltam az idealis szajceruzat szamomra, tobb arnyalatot is be fogok meg szerezni! :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

majorcintia99

2018. június 20.

Nagyon szép fedés, önmagában rúzs helyett is használni szoktam. Tartóssága a többi drogériás ceruzákéhoz hasonló, rúzzsal együtt a tuti! Szép színválaszték, merészebb és visszafogottabb színek egyaránt pigmentáltak.

majorcintia99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Színezék. Piros.

Színezék. Barnás sárga.