KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. január 6.

Kiszerelés:   0,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, preciziós ajakkontúr-ceruza. Erősen pigmentált, vízálló. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 500 Ft , Eladó: selavie
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy előre utalás után ingyen postázom
Mark mystique folyékony ajakrúzs
Ár: 2500 Ft , Eladó: Szjudit
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel

herczegno33

2018. november 10.

Halvány rózsaszínben van meg. A trend it up rúzshoz vettem, hogy tartósabb legyen. Tartrós szèp összhatást eredmènyez. Tetszik az állaga, a pigmentáltsága. Precízen tudok vele vonalat rajzolni.

herczegno33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

schnau.adelle

2018. november 8.

Imádom. Nagyon tartós és pigmentált. Egyetlen rossz benne, hogy 2 hét alatt elfogyasztottam.. tehát kevés termék van benne

schnau.adelle
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

Hermina99

2018. november 3.

430-as árnyalat: Mályvás rózsaszínű, picit lágyabbnak érzem a szükségesnél, de remekül működő kis kontúrceruza. Kifejezetten szeretem, hogy vékony és hogy visszafelé is lehet tekerni a ceruzát. Ha kötekedni kellene, akkor azt mondanám, hogy első húzásra nem lehet vele összefüggő, tömör vonalat húzni, ha viszont másodjára is visszamegy az ember lánya a vonalra, akkor előfordul, hogy a lágyságából adódóan sok lesz a termék, ami megül a ráncokban. De egy 400 ft-os ceruzától ennél többet nem is szabad elvárni, ritkán használom, akkor odafigyelek rá és ennyi.Tartósságra rendben van, a szintén TIU-os rúzs, amivel használom, előbb eltűnik, mint a kontúr.
477-es árnyalat: Sötét piros, inkább bordóba hajló árnyalat, érdekes módon ezt nem érzem annyira lágynak, mint az előzőt, sőt. Valahogy ezzel könnyebben is boldogulok, tartósságát dicsérni tudom, szépen és hosszan keretezi a rúzst.

Hermina99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

dunaimano

2018. október 28.

Tavaly vettem ezt a szájceruzát a Max factor lipfinity rúzsomhoz, színben sikerült tökéletesen eltalálni szerencsére. Könnyen és precízen lehet vele dolgozni, tetszik a tekerős kivitel, jól pigmentált és viszonylag tartós is. Viszont sajnos nem csók és evésálló, pedig nagyon jó lenne. Mindenesetre ár-érték arányban ez egy szuper szájceruza.

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

BernhardtLora

Korcsoport: < 18
2018. október 28.

Három szín boldog tulajdonosa vagyok. Pigmentáltak, tartósak, precízen lehet vele dolgozni. Sajnos nagyon könnyen törik és ha rúzsként használom szárít, ezért nem kapja meg az öt csillagot

BernhardtLora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 28.

lia0000

2018. október 27.

Nekem egy erős piros színben van meg. Nagyon gyorsan és precízen tudom vele az ajkaim kiszínezni. Ha csak önmagában kenem fel, akkor nem maszatolódik, marad szépen a helyén, viszont van egy bakija: szárít!! :( Egy idő után nagyon csúnya lesz tőle a szám. A rúzs marad mint a beton, nem kopik, hanem már szinte darabokban jön le egy idő után. Ha aláhidratálok bőven egy ajakápolóval, akkor sokkal szebben mutat a számon, viszont könnyen elmozdul. Még kísérletezem vele, egyenlőre hagyom a 4 csillagot.

lia0000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Vanília

2018. október 20.

Szuper ajakkontúr ceruza, nagyon kellemes a felvitel és az egész szájra felkenve rúzsként is remekül működik. Kicsit vigyázni kell vele, hogy ne törjön le, mert nagyon vékony, de nyilván ez az előnye is és ettől eltekintve ideálisan működik, nálam kedvenc lett.

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 20.

bugeyes

2018. október 15.

Két árnyalatot szereztem be belőle. Eddig nagyon elégedett vagyok, mert ár-érték arányban nagyon jó, sőt felül is múlta a várakozásaimat. Nagyon örülök, hogy nem kell faragni, szuper a textúrája, könnyen lehet vele dolgozni, és elég tartós, nem kopik csúnyán. Igazából rúzsként is megállják a helyüket, mert nagyon pigmentáltak a színek.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

gothmarypoppins

2018. október 8.

Tartós, intenzív a színe, nem zsíros a számon és olcsó. Viszont a száj határán lévő ráncokat nehéz befogni vele, első mikro-ráncokat kihangsúlyozza rúzsceruzaként használva. A színnel eléggé mellényúltam, (ezért nem vonok le), egy sápadt ceruzát kerestem a nude rúzsaimhoz, de túl narancsos árnyalatú.

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

Kiárusítás során vettem 200 Ft-ért szupert tartós újra vásárlom más árnyalatban is.

SallaiSzilvia87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Színezék. Piros.

Színezék. Barnás sárga.