Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. január 6.

Kiszerelés:   0,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, preciziós ajakkontúr-ceruza. Erősen pigmentált, vízálló. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 400 Ft , Eladó: sateenkaarigirl
Állapot: új, Helyszín: Veszprém/Budapest, fizetés: személyes átvétel
Airyn08

2019. november 27.

Szeretem nagyon, bár nekem napi 3x biztos újra kell rajzolni, viszont nagyon szép hatást ad rúzzsal kiegészítve. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

barczazita

2019. október 5.

Ez a legjobb szájceruza, amit valaha használtam, és itt most nem is az ár-érték arányra gondolok. Egyszerűen elképesztő, hogy milyen tartós, annak ellenére, hogy nagyon krémes. Krémessége miatt extra könnyű vele dolgozni. A nap végén háromszori étkezés, edzés, minden után is ha a mac-es rúzsomnak már nyoma sincs, ezt a szájceruzát még mindig látom az ajkaimon. Nem szárítja az ajkaim egyáltalán. Gyakran kell újravásárolnom, de egyáltalán nem bánom, nagyon kedvező az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

sminkesadelle95

2019. október 3.

Fantasztikus ceruza! Ennyi pénzért nagyon, de NAGYON megéri! Egyetlen negatívuma, hogy napi használat mellett 2 hétig bírja. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Vivyenn

2019. szeptember 25.

Nagyon szeretem, nagyon bevált. Csak ilyen ceruzát fogok használni a jövőben az tuti. T A R T Ó S ! Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Pinshine

2019. szeptember 10.

420+474 es nélkül nem indulok el sehova :)
Sminkesként dolgozom néha DMbe...szerintem az emberek fele megvette smink után :)
TVben is sok sminkesnél láttam már.. Ha kéne váalsztanom a Chanel vagy a 474es ceruza között.... egyértelmű lenne a döntés,főleg enniyért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

420+474 es nélkül nem indulok el sehova :)

Platina890413

2019. augusztus 26.

260-as árnyalat van meg. Könnyű vele dolgozni , nagyon pigmentált. Ennyi pénzért,ilyen jó minőséget kapni , ritkán lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

fokyandi

2019. augusztus 17.

Könnyű vele dolgozni, nem kenődik el, szép vékony vonalat lehet vele csinálni. Tetszik, hogy hegyezhető. Nem szárít, akár rúzsként is használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

eveartstar

2019. július 4.

Erről nem gondoltam volna, hogy ennyire jó!
A 247-es csodás korallos árnyalatot vettem meg egy rúzsomhoz.
Tökéletes, tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 4.

Erről nem gondoltam volna, hogy ennyire jó!
A 247-es csodás korallos árnyalatot vettem meg egy rúzsomhoz.
Tökéletes, tartós!

match50

2019. június 2.

Ár-érték arányban tökéletes. Nagyon könnyen lehet vele dolgozni, nagyon szeretem. Nekem a 220-as árnyalat van meg, ez egy halvány rózsaszínes szín, amit egy rózsaszínes rúzzsal szoktam együtt felvinni. Szerintem ezt újra fogom venni. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Summerof69

2019. május 23.

Szuper! Szép vonalat húz, nagyon jó a textúrája. 400-as árnyalatot használom, de valószínű, hogy itt nem fogok megállni, ugyanis a kedvező tapasztalatok kedvet csináltak a többihez is.
Szóval csak ajánlani tudom.
😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 23.

Szóval csak ajánlani tudom.
😃

Antioxidánsok: Tocopherol