Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. január 6.

Kiszerelés:   0,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, preciziós ajakkontúr-ceruza. Erősen pigmentált, vízálló. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 200 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál
Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruza 030
Ár: 600 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest XVI. kerület, fizetés: Fizetés banki átutalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Haracsimoncsi

2021. június 15.

Ár - érték arányban szuper termék! Egy bronzos színt kaptam a DM-ben ajándékba, azóta két másik színben is megvettem. Mindent bír amit a rúzsok is, különösen szeretem hogy puha, abszolút nem karcol, szépen lehet rajzolni vele de nem kenődik el, nem folyik szét. A színek közt pedig biztosan mindenki megtalálja a neki megfelelő(ke)t :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

nrzsofi

2021. május 13.

Mukodik. Nem mozog, olcso, teszi a dolgat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

Mukodik. Nem mozog, olcso, teszi a dolgat.

Wilfur

2021. február 25.

2 árnyalatom van meg belőle. Tekintettel az árra és a márkára nem adtam neki sok esélyt, de azért gondoltam, kipróbálom. Hát kellemesen csalódtam! Szépek a színek, pigmentáltak. És ami az egyik legfontosabb: nehezen kenődik el. Lehet enni, inni, nem jön le olyan könnyen, és lehet csókolózni is. Tudom ajánlani olyan lányoknak is, akiknek van párjuk, de azért szeretnék erős színnel kenni a szájukat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 25.

Amadea

2020. október 24.

Négy árnyalat van meg nekem, a 479, a 264, és a 477 (majdnem szívrohamot kaptam, mert a dm vonalkódján lévő számot néztem és két ceruzán ugyanaz a szám van, de nem, nem vettem meg kétszer ugyanazt - nem mintha olyan pokoli összegről lenne szó).
Ritkán használok ajakkontúr-ceruzát, nincs is belőle több darabom. A bumszlibb rúzsok előtt szoktam velük körberajzolni a számat, hogy a rúzzsal pingálgatva ne fussak ki a vonal széléről. Elég pigmentáltak ahhoz, hogy ne kelljen nyúzni velük a száj érzékeny bőrét, szépen lehet velük rajzolgatni, tehát a velük szemben támasztott elvárásokat maximálisan teljesítik.
Teljes ajakszínezésre, önmagukban használva is megállják a helyüket. Így már kicsit szárítanak, de ez nagy nagy áldozat azért cserébe, hogy nem mászkálnak el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. október 23.

Update: A 420 és 430 is hazakerült. A háromból a 420 lett a kedvenc.
2020. augusztus 30.: A 400-as színt választottam, ami egy közép rózsaszínes nude árnyalat. Meglepően tartós, egész szájra alkalmazva a maszk alá önállóan használva is tökéletes, mert nem jön le, mint a rúzs. Minimális a szárító hatása.
Nem érdemes rá többet áldozni, mert tapasztalatom szerint nem tudnak többet a drágább termékek sem.
Annyira tetszik, hogy veszek is még ebből az árnyalatból, amíg kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. október 23.

Update: A 420 és 430 is hazakerült. A háromból a 420 lett a kedvenc.
Annyira tetszik, hogy veszek is még ebből az árnyalatból, amíg kapható.

Judy1

2020. október 19.

Nagyon tartós, ár-érték arányban szuper. Először kontúrceruzaként használtam, de feltűnt, hogy a ceruza jobban bírja, mint a legtöbb rúzsom - pár óra után csak a kontúr látszott, elég bénán néztem ki. Szóval elkezdtem használni őket a teljes ajkamra, rúzs helyett, és nagyon jól megállják a helyüket. :) Tartósak, nem fognak, nem kenődnek. Imádom. :)
2 színben van meg, mindkettő ugyanaz a minőség

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

2 színben van meg, mindkettő ugyanaz a minőség

Candy21

2020. október 1.

Ár érték arányban a legjobb tartós nagy a színválaszték minimálisan szárít. Több árnyalatom is van belőle az evést ivást is kibírja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

Provence

2020. szeptember 26.

Rengeteg árnyalatom van már belőle, abszolút tartós, nem kenődik, mégis könnyen használható. Ár-érték arányban kiváló. Többet szerintem nem is nagyon érdemes költeni egy szájkontúrceruzára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Szofi

2020. augusztus 16.

Sok színem van belőle, iszonyat tartósak, evés-ivást kibír, emellett tökéletesen pigmentáltak. Egész ajakra használom, rá a rúzs párját. Picit így persze szárít, de cserébe lemosni is alig lehet, olyan tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

L1ll4

2020. július 4.

Az egész számon használom rúzs helyett. Jól pigmentált, szépen lehet vele dolgozni, a tartóssága szerintem átlagos. Kicsit szárít, így érdemes aláhidratálni, de összességében egy jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Piros.