Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. január 6.

Kiszerelés:   0,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, preciziós ajakkontúr-ceruza. Erősen pigmentált, vízálló. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 200 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál

L1ll4

Korcsoport: < 18
2020. július 4.

Az egész számon használom rúzs helyett. Jól pigmentált, szépen lehet vele dolgozni, a tartóssága szerintem átlagos. Kicsit szárít, így érdemes aláhidratálni, de összességében egy jó termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 4.

amyherczeg

2020. június 20.

Sikerült nagyon mellé nyúlnom és a számomra legrosszabb színt kiválasztanom, de ez már az én személyes problémám :D Ettől függetlenül a ceruza minősége vitathatatlan, nagyon szépen pigmentált, precíz vonalat lehet vele húzni. Tuti fogok más színben is vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

nemetluca

2020. június 5.

260-as piros árnyalatát vásároltam meg a piros rúzsomhoz (RIMMEL The Only 1 Matte - 500). Precíz, tartós és könnyű vele dolgozni. Nem tapasztaltam kirívóan negatív, vagy pozitív dolgot, mikor ezzel hordtam a rúzst. Árát tekintve nagyon jó. Tudom ajánlani mindenkinek, én is azért vettem meg, mert sok jót hallottam róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

humankind

2020. június 5.

Nagyon szépen pigmentált, precízen lehet vele dolgozni. Szeretem, biztos, hogy több színben is meg fogom vásárolni, most csak a 460 pirosas-bordós van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 5.

Atiyeh

2020. május 1.

471-es kontúr. Könnyen felvihető, krémes, ugyanakkor nem kenődik, tartós, gyönyörű a színe. A 035-ös ajakrúzs ceruzával szoktam használni. Újra vevős termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. április 21.

Nagyon szép színű és könnyű vele dolgozni, előtte hidratálni kell a szájat persze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 21.

szandra0125

2020. április 5.

Valóban tartós, mondhatni egy drogériás kincs! :) Ennyi pénzért ajándék! Újra venni mégsem fogom, mert egyrészt nem találtam megfelelő árnyalatot, másrészt pedig túl vastagon fog, jobban szeretem a hegyezős ceruzákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

manna14

2019. december 14.

Az itteni értékelések miatt vettem meg. Saját szájszínemnek megfelelőt szerettem volna, a 420-ast választottam, ez annak nem felelt meg, viszont önmagába az egész számon áthúzva nagyon megtetszett. Mindig is kékes-árnyalatú vagy pinkes színeket választottam, de ez a kellemes narancsos-barnás árnyalat megváltoztatta a véleményem! Szerintem a tartóssága is elég, mindennek talán nem áll ellen, de ezen az áron tuti veszek még!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Airyn08

2019. november 27.

Szeretem nagyon, bár nekem napi 3x biztos újra kell rajzolni, viszont nagyon szép hatást ad rúzzsal kiegészítve. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

barczazita

2019. október 5.

Ez a legjobb szájceruza, amit valaha használtam, és itt most nem is az ár-érték arányra gondolok. Egyszerűen elképesztő, hogy milyen tartós, annak ellenére, hogy nagyon krémes. Krémessége miatt extra könnyű vele dolgozni. A nap végén háromszori étkezés, edzés, minden után is ha a mac-es rúzsomnak már nyoma sincs, ezt a szájceruzát még mindig látom az ajkaimon. Nem szárítja az ajkaim egyáltalán. Gyakran kell újravásárolnom, de egyáltalán nem bánom, nagyon kedvező az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Piros.