Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. január 6.

Kiszerelés:   0,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, preciziós ajakkontúr-ceruza. Erősen pigmentált, vízálló. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 500 Ft , Eladó: selavie
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy előre utalás után ingyen postázom
Mark mystique folyékony ajakrúzs
Ár: 2240 Ft , Eladó: Szjudit
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel
krisztis

2019. január 18.

szuper minőségű szájceruza, drogériás viszonylatban kiemelkedő. Krémes, nagyon kellemes állagú, és önmagában is megállja a helyét. Plusz nekem nagyon puha lesz tőle a szám. 199 forintért vettem egyszer egy DM-ben, ha ezt tudom, felvásároltam volna a színskálát :)

krisztis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

nemzsofi

2019. január 12.

Már önmagában is jól néz ki, tartós, könnyű szép vonalat rajzolni vele.

nemzsofi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Már önmagában is jól néz ki, tartós, könnyű szép vonalat rajzolni vele.

browning

2019. január 7.

Nagyon- nagyon jó. Krémes, kellemes, tartós. Hasonló az essence "longlasting lipliner" automata szájkontúrához. Újra fogom venni - most a 200-as árnyalat van meg, kicsit világos, de nude rúzs alá tökéletes.

browning
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

bogi19

2019. január 5.

Krémes, tartós és szuper jó😍 3 van eddig belole és mind a hárommal teljesen elégedett vagyok.

bogi19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 5.

bebuska94

2018. december 20.

Az első és eddig a legjobb szájkontúr ceruza, amit próbáltam. Krémes és tartós. Szerencsére nem is fogy olyan gyorsan. Mindenkinek ki kellene próbálni. 😍

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

gyorfiagica

2018. december 3.

Ennyi penzert a legjobb szajceruza. Nem szarit, konnyu a hasznalata es tartos.

gyorfiagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Ennyi penzert a legjobb szajceruza. Nem szarit, konnyu a hasznalata es tartos.

cukicsajszi

2018. november 30.

Imádom a rúzsával együtt (479). Megvettem, majd félreértettem mert nekem igazából csak az Alverde... Majd a napokban felnéztem ide és dobtam egy hátast az összetevőiktől! Talán még szebbek! Azóta csak ők! Tartósak, én meg irulok-pirulok a sok dicsérettől, amiket kapok ha viselem. 😊

cukicsajszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

herczegno33

2018. november 10.

Halvány rózsaszínben van meg. A trend it up rúzshoz vettem, hogy tartósabb legyen. Tartrós szèp összhatást eredmènyez. Tetszik az állaga, a pigmentáltsága. Precízen tudok vele vonalat rajzolni.

herczegno33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

schnau.adelle

2018. november 8.

Imádom. Nagyon tartós és pigmentált. Egyetlen rossz benne, hogy 2 hét alatt elfogyasztottam.. tehát kevés termék van benne

schnau.adelle
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

Hermina99

2018. november 3.

430-as árnyalat: Mályvás rózsaszínű, picit lágyabbnak érzem a szükségesnél, de remekül működő kis kontúrceruza. Kifejezetten szeretem, hogy vékony és hogy visszafelé is lehet tekerni a ceruzát. Ha kötekedni kellene, akkor azt mondanám, hogy első húzásra nem lehet vele összefüggő, tömör vonalat húzni, ha viszont másodjára is visszamegy az ember lánya a vonalra, akkor előfordul, hogy a lágyságából adódóan sok lesz a termék, ami megül a ráncokban. De egy 400 ft-os ceruzától ennél többet nem is szabad elvárni, ritkán használom, akkor odafigyelek rá és ennyi.Tartósságra rendben van, a szintén TIU-os rúzs, amivel használom, előbb eltűnik, mint a kontúr.
477-es árnyalat: Sötét piros, inkább bordóba hajló árnyalat, érdekes módon ezt nem érzem annyira lágynak, mint az előzőt, sőt. Valahogy ezzel könnyebben is boldogulok, tartósságát dicsérni tudom, szépen és hosszan keretezi a rúzst.

Hermina99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Színezék. Barnás sárga.