Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. január 6.

Kiszerelés:   0,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, preciziós ajakkontúr-ceruza. Erősen pigmentált, vízálló. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

Kiárusítás során vettem 200 Ft-ért szupert tartós újra vásárlom más árnyalatban is.

SallaiSzilvia87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

lillike

2018. augusztus 20.

Kevés olyan rúzs van, amit elviselek az ajkaimon. Ezért egy ideje már a kontúrceruzákat használom rúzs helyett. Azt hiszem, megtaláltam a tényleg nekem valót. Ár-érték arányban tökéletes, akciósan vettem, azt hiszem, más színben is beszerzek majd :-) Könnyen kenhető, tartós, szép matt a végeredmény. Evés ivás után is megmarad a színe :-)
Újravevős alaptermék :-)

lillike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Újravevős alaptermék :-)

cslllzr

2018. augusztus 7.

Én is féláron szereztem be most a sokadik árnyalatot belőle, nagyon szeretem, kifogástalan termék. Vigyázzatok vele, tároljátok hűvös helyen mert könnyen olvad, az egyik ceruzámnak az egész tartalma a kupakban kötött ki. Kint hagytam a napon a táskám.. :D

cslllzr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

bogcsii

2018. augusztus 7.

ma vettem a dmbe , huha mondom miez az akcioo 400.- kell egy ilyen olcsóság , hat nagyon megérte . Ugyanolyan a színe mint az én számnak viszont ezzel körbe konturozom es dupla akkora a szám🤩 és nagyon tartós pedig ettem /ittam és mégis ott marad😍 tuti újra veszem mert alap darab ez a kis száj nagyító 💄

bogcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

caty

2018. augusztus 3.

Szuper! Nagyon szeretem majdnem minden nap használom.

caty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Szuper! Nagyon szeretem majdnem minden nap használom.

kispajkos

2018. augusztus 3.

Szuper. Rúzs helyett használom, szép matt és tartós a végeredmény.

kispajkos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Szuper. Rúzs helyett használom, szép matt és tartós a végeredmény.

Enne

2018. július 29.

Update:
Beszereztem egy harmadik árnyalatban is. Imádom! Gyönyörű nude rózsaszín színű és tökéletesen kiemeli az apró szájacskámat, de mégis teljesen természetes hatású. Régen utáltam minden rúzsfélét, úgy kerültem, mint a parazsat, de most nem tudnék kilépni otthonról enélkül. Szerelem!

2018. július 14.
A Ti véleményetek alapján néztem be ma a dm-be, annyira kíváncsi lettem. Többen is írtátok, hogy simán használjátok rúzsként, meg hogy 200 Ft-ra akciózzák állandóan. És tényleg! Először a Trend it up standhoz álltam, ahol bizony nem láttam semmi akciót, de végignéztem a kínálatot egyébként is, mert vettem egy matt rúzst, amiről még véleményezek az oldalán. Aztán észrevettem az akciós standot is (nem tudtam, hogy a leárazott termékeket külön tartják). Végül két árnyalat is jött velem nevetséges 200-ért, a 270-es és a 474-es.
Apró ajkaim vannak és mindig is utáltam a rúzsozást, évek óta szájfénnyel próbálok valamit alkotni, de alapvetően olyan színtelen a szám, így eljutottam oda, hogy muszáj valamit beszereznem rá, mert még akkorának sem látszik, amekkora. Rózsabimbó ajkak, ahogy Kirsten Dunst sminkese mondja :D
Mindkettőt ki is próbáltam ma, és nagyon tetszenek!!! Imádom, hogy sötétítenek valamennyit, de nagyon természetes árnyalatok, nem leszek tőlük bohóc sem. Ja és szintén rúzsként, egész szájra kenve. Simán megállják a helyüket! Rúzst vettem, hihetetlen! :D

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Update:

2018. július 14.

Berberis

2018. július 24.

3 példányom van a 400-as, 410-es és 475-ös árnyalatok. Az első kettő szuper, könnyen használható, tartós, magában is nagyon szép. A 475-ös egy mélybordó, sajnos ő kakukktojás. Nagyon foltos és darabosodik használat közben. Most ki is dobom ünnepélyesen, nehogy még egyszer eszembe jusson használni és keseríteni az életemet. Összesítve sajnos a bordó miatt le kell vonjak egy csillagot, remélem, ő az egyetlen ilyen gyenge láncszem ezek között a ceruzák között.

Berberis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

mara18

2018. július 23.

Szerintem simán használható rúzs helyett is,én a hozzávaló rúzzsal használom, tökéletes. 199 forintért vettem, már bánom, hogy csak egyet hoztam el.

mara18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

ksissie

2018. július 19.

Imádom! Olcsón hozzá lehet jutni, nagyon szép, természetes színekben kapható, 2 színben vettem meg. Nagyon tartós, simán lehet használni rúzs alá vagy rúzs helyett, tökéletesen ellátja a dolgát, sőt, még többet is, hisz ugye magában használva is szuper. Tartós, nem maszatolódik, krémes állaga miatt könnyű vele dolgozni, számomra ez egy álom!

ksissie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Színezék. Piros.

Színezék. Barnás sárga.