Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. január 6.

Kiszerelés:   0,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, preciziós ajakkontúr-ceruza. Erősen pigmentált, vízálló. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Matt Folyékony Ajakrúzs csomag
Ár: 1000 Ft , Eladó: BonnyBunny
Állapot: lásd a leírásban, Helyszín: Miskolc, fizetés: fizetés banki utalással, postával vagy Foxpost/posta csomagautomatába küldöm, személyes átvétel lehetséges

Agnyecko

2022. június 6.

A 473-as árnyalatot alig pár színből választottam a drogériában, akkor még nem tudtam, hogy kár a gyér valaszték miatt keseregni, helyette fel kellett volna vásárolnom az összeset belőle.
Mert ez egy szürkés rózsaszín, igazi mauve árnyalat, az én fakó, de hűvösebb tónusaimhoz, mályvás számhoz ennél jobban illő színű, zöld szememet felragyogtató ajakterméket még nem találtam.
Egész szájra nem jutott volna eszembe használni, de itt olvasva kipróbaltam, na ilyen alkalmakkor záporoztak a dícséretek a számra. Nem szárít, picike atlátszó ajakfénnyel my lips but better varázslatot hajt végre.
Persze a bele nekem is összetört, kipotyogott, azóta pedig a város 3 Dm-je között cikázom, hátha találok belőle még egyet, de nincs sehol ebből a színből.
Bánatomban vettem azóta egy Nyx ceruát, valami orchidea fantázianevűt, az egy picivel élénkebb a 473-asnál, nyárra jó is lesz, de eléggé szárít és macerásabb is beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 6.

jubileum

2022. március 20.

Ár érték arányban nagyon jó, egész tartós, bár azért nem egy egésznapos hatás, érdemes magunkkal vinni. Most vettem meg a másodikat, és nem tudom mire vélni, de eltűnt belőle a festékrúd, először csak eltört és kiesett, pedig amúgy nem érte semmilyen fizikai hatás, végig a fürdőszoban pohárkában volt tartva, és hazahozatal után még rendben volt, ezt még el se vittem sehova, mégis kiesett a rúd...elsőre még megtaláltam a kupakban, de másodszorra nyomtalanul eltűnt, az a gynaús, hogy a benne lévő emelőszerkezet elromolhatott és valahol odabent rejtőzik... :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 20.

Bonnieoo7

2022. január 21.

Akciósan vettem kb. 300-400 Ft-ért a képen látható eperpiros árnyalatot kb. 1,5 évvel ezelőtt. A szemceruzáibol kiindulva amiket szintén akkoriban vásároltam (szerencsére szintén az akciós állványon) nem sok jóra számítottam. Míg a világoskék szemceruza felkenve nem látszik, a sötétzöld már valamivel jobb, s a metál lila a leglátványosabb. Ez az ajakkontúr ceruza hozzájuk képest meglepően jó! Szép a színe, kellően pigmentalt, igaz megfeledkeztem róla, mert jobban szeretem az Oriflame szintén hasonló árfekvésű ceruzáját, de most eszembe jutott, így használni fogom mostmár. Tartóssága átlagos, nyilván javítani szükséges, de hát ez nem meglepő. A márka termékeit egyébként kedvelem, a körömlakkjai a kedvenceim.🍓

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 21.

Kaktusz19

2021. december 12.

Tökéletes ajakkontúr ceruza. Nagyon jó az ár-érték aránya, szépen pigmentált és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

veci

2021. november 24.

Két színt vettem belőle nagyon leértékelve (de mondjuk az eredeti ára is abszolút baráti). A 093 egy sötét lila, a 260 pedig egy kék tónusú piros, ami tökéletesen passzol a MAC Ruby Woo-hoz. Picit keményebb az állaguk, mint a többi szájkontúrceruzámnak, de egy mozdulattal könnyen felviszem a színt és tartósak. Ha nem veszek őket újra, akkor csak azért mert egyébként jobban szeretem a rendes fából készült ceruzákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

diana75

2021. július 27.

Szuper termék, nagyon sok árnyalatban kapható és tartós is. Nagy kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 27.

Szuper termék, nagyon sok árnyalatban kapható és tartós is. Nagy kedvenc lett.

Haracsimoncsi

2021. június 15.

Ár - érték arányban szuper termék! Egy bronzos színt kaptam a DM-ben ajándékba, azóta két másik színben is megvettem. Mindent bír amit a rúzsok is, különösen szeretem hogy puha, abszolút nem karcol, szépen lehet rajzolni vele de nem kenődik el, nem folyik szét. A színek közt pedig biztosan mindenki megtalálja a neki megfelelő(ke)t :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

nrzsofi

2021. május 13.

Mukodik. Nem mozog, olcso, teszi a dolgat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

Mukodik. Nem mozog, olcso, teszi a dolgat.

Wilfur

2021. február 25.

2 árnyalatom van meg belőle. Tekintettel az árra és a márkára nem adtam neki sok esélyt, de azért gondoltam, kipróbálom. Hát kellemesen csalódtam! Szépek a színek, pigmentáltak. És ami az egyik legfontosabb: nehezen kenődik el. Lehet enni, inni, nem jön le olyan könnyen, és lehet csókolózni is. Tudom ajánlani olyan lányoknak is, akiknek van párjuk, de azért szeretnék erős színnel kenni a szájukat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 25.

Amadea

2020. október 24.

Négy árnyalat van meg nekem, a 479, a 264, és a 477 (majdnem szívrohamot kaptam, mert a dm vonalkódján lévő számot néztem és két ceruzán ugyanaz a szám van, de nem, nem vettem meg kétszer ugyanazt - nem mintha olyan pokoli összegről lenne szó).
Ritkán használok ajakkontúr-ceruzát, nincs is belőle több darabom. A bumszlibb rúzsok előtt szoktam velük körberajzolni a számat, hogy a rúzzsal pingálgatva ne fussak ki a vonal széléről. Elég pigmentáltak ahhoz, hogy ne kelljen nyúzni velük a száj érzékeny bőrét, szépen lehet velük rajzolgatni, tehát a velük szemben támasztott elvárásokat maximálisan teljesítik.
Teljes ajakszínezésre, önmagukban használva is megállják a helyüket. Így már kicsit szárítanak, de ez nagy nagy áldozat azért cserébe, hogy nem mászkálnak el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Piros.