Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. március 18.

Kategória:   Egyéb

Avokádó-, gyapot-, mandula- és makadámdió olajat, tengeri sót, valamint E-vitamint tartalmazó ápoló formulával fokozza a bőr rugalmasságát.

googles

2020. január 19.

Olvasva a velemenyeket most hataroztam el, hogy legkozelebb a kezemen is kiprobalom ezt az olajos sos radirt. Eddig csak testradirkent hasznaltam, annak is kivaloan megfelel. Telen hajlamos szaraz teruleteket letrehozni a borom es igy elfelejtettem a hasznalati utasitast es labamra meg karomra. Jol hasznalhato, ajanlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 19.

Anheszenamon

2020. január 19.

Nagyon jó kis termék, szeretem használni. Puha kezeket csinál, megszünteti a köröm körüli száraz részeket is a kezemen. Könnyű lemosni, nem marad olajos érzés utána. Egyedüli hibaként az tudnám felróni neki, hogy kicsit nehéz összerázni, nehezen jön fel a só az aljáról, de ezért nem vonok le csillagot. Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

noriri

2019. augusztus 31.

Nagyon szuper! Pihe-puha kezet csinál, nagyon jó érzés használni. Volt egy kis elszíneződés a tenyeremen, amit rögtön eltüntetett. Emelett egyébként drága, ahhoz képest, hogy nem létszükségletű. Ettől függetlenül, amit ígér azt beváltja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil