Trend It Up

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,9 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kiszerelés:   3,9 g
Bőrtípus:   Normál

Tökéletesen elfedi az egyenetlenségeket és kis ráncokat az egész szemkörnyéken.

Mirabylia

2019. július 3.

Akcióban vettem, eddig kellemes meglepetést okozott. Nem fűztem hozzá nagy reményeket, mert nekem nagyon biztos alap kell, mivel simán lefolyik rólam a smink. Viszont a szemem körüli vékony bőr ráncolódós, ezért a nehéz és vastag állagú cuccok nem jók.
Színtelen, szilikonosan kenődős állagú. Könnyű felvinni és eloszlatni, nem kell túlzásba esni. Azt hittem a fél sminkem eltűnik, a többi a ráncokba ül, mire hazaérek, de nem! Majdnem tökéletesen megtartotta a felvitt festéket. Eddig bevált, de nagy melegben még nem próbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

boros76

2018. szeptember 4.

Nekem valamivel jobb a véleményem a termékről az előttem szólókhoz voszonyítva. Én gyönyörűen tudom hegyezni az essence hegyezőmmel a műanyagot a ceruzán, semmi bajpm vele. Külön tetszik, hogy átlátszó a színe a szemhéjamon, nem krémes, nincs egy plusz réteg rajta. Talán nem.annyira intenzív a szememen a szín, mint a krémes állagú szemhéjalapozómmal. Nyáron különösen célszerű a könnyed állaga miatt, strandoláshoz praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Yette

2018. augusztus 27.

200 forintért sikerült beszereznem és körülbelül ennyit is ér. A csomaglás katasztrófa, a ceruza nem tekerős, de még hegyezni is nagyon nehezen lehetne ez szinte lehetetlenné teszi a használatát. Eleinte kikapargattam belőle a primert majd rájöttem hogy a leszedve képes vagyok kinyomni a terméket a tartóból, és így már nem okoz szenvedést a használata.
A benne lévő primerer nincs különösebb bajom, könnyű eloszlatni a szemhéjamon, és egy szépen kiegyenlíti azt, így egy jó alapot biztosít a szemhéjpúdernek, és tagtósárgát is megnöveli, igaz csodát ne várjon tőle az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Rita0126

2018. augusztus 20.

Ennyire rossz terméket én még nem vettem. 199 Ft ért is szörnyű. Teljes áron meg se venném. Egyrészt a kialakítása borzalmas, nem tekerős, hegyezni kellene. Nincs semmi hatása, nem lett tőle semmi sem jobb. Sőt csúnyán bedagadt a szemem tőle, pedig nem okozott eddig semmi gondot egy sminktermék sem. És biztosan emiatt, mert ez volt az egyetlen új dolog amit használtam a smink során.
Azért 1 * mert kevesebbet nem lehet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Azért 1 * mert kevesebbet nem lehet adni.

fdorottya

2018. augusztus 6.

Ki volt ez az i...ta aki nem tervezte csavarosra. 199,- forintért vettem, teljes áron semmiképp sem vettem volna meg. Nem jó semmire!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Csipetke

2018. április 13.

Semmit nem csinál még jó, hogy akciósan vettem. Nem is értem hogy, hogy nem tekerős? Én szét szedtem és kijjebb nyomtam belőle de használhatatlan. Nekem is kb két napig volt meg. Amit nem is bánok mert semmire nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Szilviams0118

2018. március 29.

semmire nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

semmire nem jó.

Katte

2018. március 8.

Kuka. Egyszer próbàltam aztàn nem akartam elhinni hogy nem csavaros. Próbàltam faragni a műanyagot, katasztrófa. Kidobtam. 2 napig volt neg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

dunaimano

2018. január 11.

Megvettem, mert akciósan nagyon jó árban volt... De hát nem ez volt életem vására. Még ezelőtt nem használtam szemhéj primert, sok összehasonlítási alapom nincs, de nem érzem, hogy ez bármit is hozzátenne a sminkem tartósságához. A kialakítással szerintem is eléggé mellélőttek. Amikor betettem a kosárba nem is sejtettem, hogy mennyire kényelmetlen lesz használni. Azt hinné az ember, "ceruzával" könnyű dolgozni, aztán lám-lám, összevissza kell kenegetni, hogy mindenhol olyan legyen a szemhéjam, ahogy valaki írta is már előttem. Nem venném újra soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

nagyheni92

2017. október 25.

A célnak megfelel, vmilyen szinten, aztán ennyi! Nagy elánnal megvettem, mert ez is le van akciózva a DM-ben, na de azt nem néztem meg előtte, hogy ez nem csavaros! Szóval hegyezni kell!!!! Itt az egyik kommentelő hölgy hívta fel rá a figyelmem erre.... na, teljesen kiakadtam! Ok, kihegyeztem! Ezáltal picit irritálja a szemhéjamat a lehegyezett műanyag micsodája neki! Egyébként nagyon nem érzek semmi pluszt a szemhéjamon amikor ez fent van, teljesen átlátszó, se nem ragad, se nem semmi, de a makeupjaim viszont fentmaradnak a napvégén is! Az árát, azt a kemény 600.- bőven megéri, de legközelebb inkább kirpróbálom a NYX tégelyes makeup primere/ base -ét

UPDATE: ki kellett dobjam a kukába! Egyszerűen nem bírtam tovább annyira irritálta már a szemhéjamat amiért ki kellett hegyeznem, hogy töbet tudjam használni! És amúgy is, olyan volt mintha semmit sem kentem volna a szemhéjamra! Brutális! Vettem helyette inkább egy NYX-es primert—-> ja és ezáltal inkább márcsak 1*-ot adok neki! Fura, mert a többi termékjét a Trend it up!-nak viszont imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Emolliensek: Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane, Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.