Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   11 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Normál

Védőréteget képez a körmön, mely védi azt a töredezés ellen. Megakadályozza a lakk idő előtti lepattogzását.

sziku

2019. június 26.

Azt hiszem ez van nekem, csak az újabb, hengeres kiszerelésben. Jó benne hogy tényleg beváltja az ígéretét hogy nagyon gyorsan megszárad (teljesen!!) az csodás. Viszont már 2-3 használat után elkezdett besűrűsödni, mostanra pedig már körülbelül használhatatlan massza lett belőle, ami a sűrűsége miatt tiszta buborék lesz a körmön és teljesen elcseszi a manikűrt... Bizonyára van ennél jobb gyorsan száradó fedőlakk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Hathor14

2019. március 10.

A legrosszabb fedőlakk, amit valaha használtam. Már másnap vagy harmadnap elkezd leválni a körmömről és nagyobb darabokban le is tudom húzni a körmömről. Erősített géllakkra kenve ugyanezt produkálja, tehát nem arról van szó, hogy a körmöm esetleges hajlása okozza ezt. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Candy21

2019. február 26.

Nem rossz ez a termék tényleg gyorsan kopogósra szárítja a lakkot, de valahogy nem lett a kedvencem. Amivel nem voltam elégedett az az, hogy nem adott elég szép fényt a lakkozás nak. Valamennyivel tovább fenn maradt vele a körömlakk. Hamar besűrűsödött és nem tudtam utána használni. Nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

lenochka

2018. október 8.

A trükk: Minden egyes körömlakkot nagyon vékonyra kell felhordani, és a körömet először polírozó rudakkal kell simítani. Ez egyenletes eredményt eredményez mind a négy rétegen keresztül, ami ténylegesen kizárja a légbuborékokat. Egyébként a professzionális köröm tervezője újabb tippet adott nekem: Sokan esküsznek igen, mindig hagyja, hogy az egyéni rétegek teljesen megszáradjanak.
Nem kell harcolnom a buborékokkal, mesterséges festékkel vagy más rejtvényekkel. 2 percet kellett várnom.
Csak próbáld ki, és időt takarítasz meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

Csak próbáld ki, és időt takarítasz meg!

sz10

2018. június 26.

Tökéletes. Eddig csak sima átlátszó körömlakkot használtam de már bánom, hogy nem találtam előbb erre rá. Gyorsan szárad, akár több rétegnyi körömlakk után. Nekem nem bírja túl sokáig, hajmosás, mosogatás és főzés mellett, de 2-3 napig szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

borntobe

2017. október 27.

Meglepően jó! Percek alatt keményre szárad, gyönyörű fénye van, nem szárad olyan zselésen vastagra, mint más magas fényű fedőlakkok. Lehúzható alap segítségével én 1ü2 naponta festem a körmöm, így tartósságról nem tudok nyilatkozni, ennyi idő alatt hibátlan. Az alappal is remekül működik, kicsit megpiszkálom, és egyben lepattan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

volgyesb

2017. október 5.

Legújabb szerelem!Veri a Sally Hansen Insta-dri fedőlakkját,kopogósra száritja pillanatok alatt az összes réteg körömlakkot és imádom az üveg hatását a körmeimen!pedig nem sok reményt fűztem hozzá....de szuper kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

Zsan31

2017. szeptember 12.

Már egy pár hónapja a legjobb barátok vagyunk. Ránéztem a boltban, ultra gyors száradás?...és tényleg, ez az igazi 1 perces! Nagyon jól "megkövül"! :) Szerintem könnyű vele dolgozni és szép fénye is van. Nekem minimum 1 hétig kibírja, elég tartós. Bármilyen márkával jól működik (Bourjois, Artdeco, Rimmel, L'Oréal, s-he, essence...tényleg bármivel). Én elégedett vagyok vele, biztos nem cserélem le és jár neki az öt csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

aalexaa

2017. augusztus 18.

Nekem fedőlakknál a legfontosabb szempont a gyors száradás, mivel nagyon türelmetlen vagyok, ezért választottam ezt is. Az állaga nagyon híg, rutinos lakkozó vagyok, de az első körmömnél folyt mindenfelé, úgyhogy mindenképp érdemes jó alaposan lehúzogatni az ecsetet. Kétszer használtam eddig, tényleg 10 percen belül kb tönkretehetetlenre szárítja a lakkot, első alkalommal nyomdázásra kentem, szerencsére nem tette tönkre a mintát, úgyhogy nagy pluszpont neki. Egy hétig hibátlan volt a lakkom úgy, hogy főztem, mostam, mosogattam, takarítottam. Második használatra is gyorsan megszáradt, viszont két-három nap után csak a fedőlakk(!) elkezdett foltokban felpúposodni és leválni a körmeimről, így nagyon igénytelen hatású lett. Mivel nem voltam itthon, nem tudtam kipróbálni, hogy segít-e, ha átkenem még egy réteggel. Emiatt most nem tudom, hányadán állunk, még próbálgatom, hogy melyik lakkokkal működik együtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

gabriella7

2017. május 27.

Betértem a dm-be és úgy gondoltam kipróbálok valamit ettől az új márkától. Már mióta keresek jó fedőlakkot, mert ha gyorsan ha lassan szárad a tartósságban valahogy egyik se hozza azt, amit ígér. Most próbáltam ki a lakkot, azonban én gyorsabb száradásra számítottam, de így se vészes, de ezért levonok egy csillagot. A lakknak viszont gyönyörű fénye van, könnyű vele dolgozni. Pár nap múlva bejelentkezek, és akkor tudok a tartósságáról is nyilatkozni.

Így, hogy már egy-két hete használom, feltűnt, hogy tényleg gyorsan szárad, ráadásul "kopogósra". A tartóssága jobb, mint azoknak amiket eddig használtam (sally hansen, essence, s.he), de ez sem tart sajnos tovább 3-4 napnál, úgyhogy marad a négy csillag. Szerintem ár-érték arányban korrekt, jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol, MEK
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)