Trend It Up

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2020. június 22.

Limitált kiadás

A Lips & Perfumes sorozat nude rúzsához illő illat.

Ennie86

2018. szeptember 26.

Már egy ideje kerülgettem a pultot, ahova ki voltak pakolva ezek az új kis csodák. Fújtam mint a megszállott az összes illatot, de valahogy ő fogott meg a legjobban. Kellemes, pralinés, őszi illat. Pont amilyenre vágytam. :) Rajtam nagyon tartós. Kár, hogy szerintem csak limitálva lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

googles

2018. augusztus 25.

Nagyon tetszett az ötlet (bár azt én nem tudtam, hogy a MAC csinált már hasonlót).
A színek és a rúzsok színei is nagyon el vannak találva és a Trend it Up rúzsok nekem beváltak.
De most az illatokról: 5 volt azon az állványon, amit én láttam, 10-től 50-ig: nude, rózsaszín, piros, mályva, bordó.
A piros volt számomra a legelviselhetőbb, mert nem volt annyira édes és émelyítő, mint a többi.
Mindegyiket nehéz beazonosítani egymás után, de sajnos elég jellegtelen, szintetikus, olcsó hatású löttyök sajnos.
Az ötlet szuper lenne és én a dm helyében egy picit igényesebb illatokat dobnék össze, minimálisan magasabb ár mellett megérné.
A 2 pont a csomagolásnak, az ötletnek, de a kivitelezés silány.
Ja imádtam volna, ha a nekem tetsző mályvás rúzs illata pont megfelel, de természetesen nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 25.

A 2 pont a csomagolásnak, az ötletnek, de a kivitelezés silány.

PinkMcFreeze

2018. augusztus 25.

Az illata nagyon tetszik! De sajnos egyáltalán nem tartós az illat :( Fújás után 10 percig még érzem utána még nyomokban sem. Csalódott vagyok kissé, mert az Avonos parfümöket is legalább 1-2 óráig kitartanak, ez addig sem. Otthon elfújogatom, de ahhoz meg nem volt olcsó...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.