Trend It Up

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gica81, Módosítva: 2020. június 22.

Limitált kiadás

Modern virágos illat, mely tökéletesen illik a Lips & Perfumes sorozat kárminvörös rúzsához.

2 db Trend It Up Lips & Perfumes EDP
Ár: 5000 , Eladó: andian
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel/posta

blackrainbow

2021. március 5.

010-es volt meg. Kár, hogy limitált.
Friss illat, de nem tartós ezért csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

010-es volt meg. Kár, hogy limitált.
Friss illat, de nem tartós ezért csak 4*

Gica81

2020. február 19.

Nem lett a kedvencem a 040-es.
Túl citrusos, amit én nem szeretek és tömény is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.

Nem lett a kedvencem a 040-es.
Túl citrusos, amit én nem szeretek és tömény is.

Kittyki

2019. június 17.

050-es vettem meg. Amikor megszagoltam azonnal raktam is a kosárba. Kellemes, nőies, erős de mégis gyengéd illata van. Kedvenc!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Mosizso

2019. április 20.

050-es parfümmel szerelembe estem szinte azonnal. Reggeli fújás után sajnos nem igazán érzem magamon az illatot, de amikor nap végén megdicsérik, azért még tartja bennem a lelket, hogy talán tartós. Minden esetre nálam az illat nagyon betalált és nálam ez roppant ritka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

dreammiyss

2019. január 28.

Tetszik a kifinomult és egyben vad külleme a terméknek. Az illata nem rossz, magaménak tudom érezni, de sajnos nemm tartós. Elsősorban azért tettem a kosaramba, mert állatkísérlet mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Vanesszaeszter

2018. október 29.

Én is az 50eset vettem meg. Klassz volt abban a pár percben míg éreztem.... Utána elillan. Ilyen keveset tudó illatosított cuccal még életemben nem találkoztam. Szörnyű mennyire kevés ideig tart ez a nagyszerű illat. Borzalmas csalódás. Pénzkidobás... Egyáltalán nem ajánlom:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Ennie86

2018. szeptember 26.

Ma én is lecsekkoltam a 40-es illatot. Kellemesnek kellemes, de sajnos egyáltalán nem tartós. Olyan mindennapi rohangálós parfümnek elmegy. Engem nem győzött meg igazán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Clementine

2018. szeptember 24.

Én is a 040est vettem meg. Tökéletes illat suliba és dolgozni járni. Nekem még a tartóssága is egész jó, fél napig simán érzem magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

cseri88

2018. szeptember 13.

Feltöltöttem a 050-es verzióját, mert tegnap megvettem. Először egy hónapja szagoltam meg őket, de mondom kell ez nekem? Végigszagoltam az összeset, de a 050 nyert. Többi ( kivéve 040 és 050) számomra, olyan, mint a 2000-res évek elején, a sarki boltban a rágók mellől leemeltél vagy ajándék volt a Bravo katalógushoz ... Még az eggyel előtte lévőre mondtam, hogy egész kellemes, azt hiszem az a 040 volt, de nem esküdnék meg rá. Ez a kettő bejött, de végül a 050 jött velem haza. Elsőnek a tömény alkoholt lehet érezni, majd utána átalakul M*lka csoki illattá :D Nem tudom, miért, de, arra emlékeztet :D Igazából örültem, hogy CF parfümöt találtam, mert elvégre a Trend it up az, így remélem ez is és kellett egy kis parfüm, amit lehet egyetemre cipelni és "nem sajnálom" és még elviselhető is az illata és ez megtetszett. Egyetértek " silver"-rel, nekem is a 040 és 050 jött be:) Örülök a kezdeményezésnek és várom a későbbiekben is, hogy milyen hasonló újdonság lesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

googles

2018. szeptember 4.

Nagyon tetszett az ötlet (bár azt én nem tudtam, hogy a MAC csinált már hasonlót).
A színek és a rúzsok színei is nagyon el vannak találva és a Trend it Up rúzsok nekem beváltak.
De most az illatokról: 5 volt azon az állványon, amit én láttam, 10-től 50-ig: nude, rózsaszín, piros, mályva, bordó.
A piros volt számomra a legelviselhetőbb, mert nem volt annyira édes és émelyítő, mint a többi.
Mindegyiket nehéz beazonosítani egymás után, de sajnos elég jellegtelen, szintetikus, olcsó hatású löttyök sajnos.
Az ötlet szuper lenne és én a dm helyében egy picit igényesebb illatokat dobnék össze, minimálisan magasabb ár mellett megérné.
A 2 pont a csomagolásnak, az ötletnek, de a kivitelezés silány.
Ja imádtam volna, ha a nekem tetsző mályvás rúzs illata pont megfelel, de természetesen nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

A 2 pont a csomagolásnak, az ötletnek, de a kivitelezés silány.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Limonene, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Citral, Hydroxycitronellal

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.