Trend It Up

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Kamea, Módosítva: 2019. május 14.

Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Lágyan csillogó, üde megjelenést biztosít az arcbőrnek. Finoman kiemeli az arc hansúlyozni kívánt pontjait.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

audreymm

2019. május 20.

Odavagyok érte! Mindket arnyalata megvan, nem sokban kulonboznek, csak egyszeruen annyira tetszett mindketto, hogy nem birtam magammal. Gyonyoru, lagy es termeszetes hatasu termek. Finoman ki lehet vele emelni a kivant reszeket, nem lesz tole az ember fejen egy ragyogo, hofeher zsircsik, mint manapsag nehany highlightertol. Ha valaki egy lagy, noies, elegans hatasu highlighterre vagyik, annak mindenkepp ajanlom. Jol mukodik orron es a szaj felett is (nekem ez az elso highlighterem amit nyugodt szivvel tudok ezeken a reszeken is alkalmazni, mert nem nezek ki tole izzadtnak, mikozben a csillam meg egy pontban epp összegyulik undorito modon).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Kamea

2019. május 16.

Krémes, lágy állag, könnyű vele dolgozni. Üde és visszafogott az eredmény, amit az arcunkon a használatot követően tapasztalunk. Stifttel, a kisebb területekre pedig ujjbeggyel szoktam felvinni, majd az arcon kézzel eldolgozom, hogy ne legyen foltos. Neszesszerbe belefér, napközben bármikor fel lehet vele frissíteni a sminket. Sokkal praktikusabb, mint a por állagú highlighter.
"Szeretem" kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 16.

"Szeretem" kategória.