Trend It Up

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. július 22.

2020. Soft Almonds kollekció része

• Mattító hatású
  • Bársonyos púder textúrájú
  • Kellemes mandula illatú

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

tara95

2020. május 2.

Miskolcon teli állványt találtam, meggyőztek az itteni vélemények (meg gyarló mandulamániás vagyok, shhhh).

1500 ftért kapunk egy meglepően korrekt darabot, még inkább nyugtat, hogy tajvani. Színtelen, sajnos szagtalan, könnyen eloszlatható. Mattít, fixál, teszi a dolgát és mivel a hd púder ugye vakunál nagyon vicces, ezért remélem, hogy szépen pótolja majd a szinte teljesen kifogyott Dodo púderem, az inci is sokkal szebb. Megajánlom az ötöst aztán majd bővítek.

Up: végleg elfogyott a dodo, néhány elmorzsolt könnycsepp után már enyhén szitkozódva töltöttem át ezt a púdert a dodo üres dobozába, mert a trend it up csomagolása mindenre alkalmas, csak arra nem, hogy normálisan lehessen használni. Mivel nagyon finomra van őrölve, félig meg is fulladtam a művelet közben, de legalább most már tudom rendesen használni. Porcelánbőrt csinál, jó alaposan le szoktam fújni aloe verás sprayvel, különben magában természetellenesen matt hatást ad. Egyébként meglepően szépen tart a nap folyamán, de azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Saranhuone

2020. március 5.

Meglepően jól fed, tartós és nem eredményez lisztes hatást. Utánpótlásnak elhoztam pluszba az utolsót az üzletből. Remélem lesz valami utódja mire kifogy a 2 doboz, mert ettől jobb púderem még nem volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

WednesdayAddams

2020. február 25.

Vérzik a szívem, hogy limitált kiadás, mert számomra ez A PÚDER.
Pontosan azt csinálja, ami rá van írva, a rózsaszínes színe miatt szép, élettel teli, sima, porcelánbaba pofit varázsol, a mattítása és fixálása is rendben van. A kialakítása valóban nem a legjobb, de cserébe baromi cuki, szóval elnézem neki. Az ár-érték aránya nagyon rendben van.
Szerintem feltankolok még pár dobozkával, tényleg nagyon bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Vérzik a szívem, hogy limitált kiadás, mert számomra ez A PÚDER.
Szerintem feltankolok még pár dobozkával, tényleg nagyon bejött.

Panni21

2020. január 17.

Eredetileg a csomagolása fogott meg, annyira szép, nem tudtam otthagyni. Szerencsére maga a púder is kiemelkedő minőségű. Ugyanolyan bájos rózsaszín, mint a dobozkája, de felkenve valóban színtelen és láthatatlan, semmi poros hatás, tartósan mattít, helyén tartja a korrektort. Csak a T-vonalban (bár a homlokom többnyire kihagyva) szoktam púderezni, eddig az Essence Banana púderjét használtam erre a célra, nagyon szeretem, de ez még nála is jobb, természetesebb.
Az adagolása kicsit pazarlós sajnos, egy óvatlan mozdulattal jut mindenhová. Gondosan bezárva, finoman fejrefordítom egy pillanatra a dobozt, majd vissza, csak a kupakban maradó púdert veszem fel az ecsettel, pont megfelelö mennyiséget kapok így, és nem száll mindenfelé.
Sajnos sem a mérete, sem a kialakítása miatt nem táska-kompatibilis, viszont gyönyörűen mutat az asztalon dekorációs céllal is.
35g egy életre elegendő mennyiség, főleg hogy ilyen keveset használok, ennek ellenére sajnálom, hogy nem része az állandó kollekciónak, hibátlan termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone