Trend It Up

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 20.

• Mattító hatású
  • Bársonyos púder textúrájú
  • Kellemes mandula illatú

Panni21

2020. január 17.

Eredetileg a csomagolása fogott meg, annyira szép, nem tudtam otthagyni. Szerencsére maga a púder is kiemelkedő minőségű. Ugyanolyan bájos rózsaszín, mint a dobozkája, de felkenve valóban színtelen és láthatatlan, semmi poros hatás, tartósan mattít, helyén tartja a korrektort. Csak a T-vonalban (bár a homlokom többnyire kihagyva) szoktam púderezni, eddig az Essence Banana púderjét használtam erre a célra, nagyon szeretem, de ez még nála is jobb, természetesebb.
Az adagolása kicsit pazarlós sajnos, egy óvatlan mozdulattal jut mindenhová. Gondosan bezárva, finoman fejrefordítom egy pillanatra a dobozt, majd vissza, csak a kupakban maradó púdert veszem fel az ecsettel, pont megfelelö mennyiséget kapok így, és nem száll mindenfelé.
Sajnos sem a mérete, sem a kialakítása miatt nem táska-kompatibilis, viszont gyönyörűen mutat az asztalon dekorációs céllal is.
35g egy életre elegendő mennyiség, főleg hogy ilyen keveset használok, ennek ellenére sajnálom, hogy nem része az állandó kollekciónak, hibátlan termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone