Trend It Up

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   11 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Normál

Vigye fel egyszer a teljesen megszáradt lakkra.

account001

2019. november 21.

Alapból nem ezt a fedőlakkot szerettem volna megvenni, de amit szerettem volna, az nem volt. Hosszas gondolkodás után erre esett a választásom. BORZALMAS. Nem száradt meg 3-4 óra alatt sem (az essence gyorsszártójával sem!), pedig az alatta lévő réteg már kopogós volt!
A tartóssága nevetséges (1 nap SE!).
Totális pénzkidobásnak éltem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

A tartóssága nevetséges (1 nap SE!).
Totális pénzkidobásnak éltem meg.

dedro96

2019. október 30.

Mostmár új csomagolásban, hosszúkás magas üvegben lehet kapni fekete kupakkal. Én nem értem az előttem értékelőket, nekem mindig nagyon jól megerősíti a felvitt színt és legalább 1 hétig kopás nélkül, gyönyörűen fent van a körömlakk és szép fényes is. Mondjuk hozzáteszem, én nagyon alaposan készítem elő a körmöm. Körömágybőr eltávolítás ollóval, köröm felületének lecsiszolása, zsírtalanító, alaplakk, színes lakk ÉS a fedőlakk (utána körömágybőr puhító krém). Szóval szerintem ha mindenki megfelelően készíti elő a körmét, akkor jól működik együtt a többi lakkal ez a lakk is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 30.

psari

2019. április 9.

Délután 5kor kenem fel a fedőlakkot (miután maga a szín már megszáradt). Egész este óvatosan járkálok, nehogy véletlen a körömlakk megnyomódjon a körmömöm. Már este fél 11 van, készülök aludni, de még mindig érzem hogy nincs 100%osan megszáradva. Reggelre úgy kelek, hogy tiszta nyomatos lett a körmöm, teljesen elmosódott minden rajta. Ráadásul nem is tartós...
Pedig reménykedtem egy jó olcsó fedőlakkban.. 🤷‍♀️😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Pedig reménykedtem egy jó olcsó fedőlakkban.. 🤷‍♀️😔

kucire

Korcsoport: < 18
2018. július 7.

A Trend it up-os andventi naptárban volt benne. Ugye azt igéri, hogy sokáig fent marad a lakk. Hát nekem olyan mintha nem kentem volna rá semmit. Ugyanolyan gyorsan lekopott a szín, mint eddig. Az mondjuk igaz, hogy szép fény van. De nagyoon, nagyoon lassan szárad meg. Mondjuk engem még ez sem zavarna ha tényleg sokáig fent maradna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 7.

borntobe

2018. július 7.

A régi, kockaüvegesre 1000 csillagot adtam volna, mert vastagon kenhető, atombiztosra száradó, magasfényű fedőlakk volt. Az új csomagolásba viszont egy híg, párnanyomatosra száradó, használhatatlan verzió került, amit ki is dobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

6vilag

2018. június 17.

Nagyon vékonyan két rétegen kentem fel az alplakkot, ami csak egy áttetsző kékes fényű fehérítős hatású. Erre szintén nagyon vékonyan ebből egy nagyon vékony réteg. A végeedmény szép tükörfényű hatás, kékes beütéssel. Nem kellett az egész műveletre 15 perc. Mondjuk ehhez az alaplakkhoz nem is igen kellett volna, de de tényleg nagyon szép a kettő együtt.
Viszont ahogy eddig is jól megvoltam nélküle, szerintem akkor sem történt volna semmi, ha nem veszem meg, vagyis számomra a tök felesleges kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

lilla1034

2018. május 12.

A legjobb barátnőm ajánlására vettem meg, neki bevállt, de nekem nem. 70 perc alatt sem száradt meg, ennyi idő elég kell, hogy legyen bármilyen fedőlakknak. A fénye szép, de a párna- és zoknilenyomatért nem éri meg. Odaadtam az egyik barátnőmnek, hátha neki beválik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

florcsiii

2018. február 6.

Sajnos nekem sem vált be. Első használatkor azt hittem én nem vártam elég időt, most kiderült, hogy ennek a lakknak a világ összes ideje sem lenne elég. Megvártam, hogy a sima lakk megszáradjon ezekután felkentem 1 rétegben és 40 percet vártam egy ültő helyemben, aztán kb. még 30at lefekevés előtt. Erre ma reggel megint párna mintás körmökkel ébredtem. Tényleg szép a fénye meg sokáig kitart, de a száradási idő miatt kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

mucubebu

2018. január 22.

Hát sajnos én is lefogom húzni ezt a terméket :( Nagyon szerettem volna szeretni, jó áron van, jó véleményekkel, de sajnos nem váltotta be a kívánt hatást.

Az egyik kedvenc lakkom fedőlakkjaként használtam, este 7-kor kentem fel, a lakkjaim legjobb esetben is 1 óra alatt megszáradnak, viszont ezzel a fedőlakkal másnap az összes körmöm párnanyomatos lett. Megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

villo1

2018. január 17.

Tök jó ha egy hétig fent marad csak az nem ha egy hétig kell száradnia...egy 800Ft-os lakknál minimum elvárásom lenne, hogy ne legyen reggelre párnanyomatos! Egy órát száradt és reggelre katasztrófa...nálam kuka lesz sajnos:s

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol, MEK
Színezékek: CI 60725

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)