Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kiszerelés:   1,1 ml
Bőrtípus:   Normál

Tökéletes, mélyfekete, vízálló szemhéjtus.

Ár: 800 , Eladó: pajadri
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
fancsisz

2019. január 23.

Első használatakor nagyon tetszett, könnyen tudtam vele vonalat húzni, a nap folyamán nem kenődött egy szemet sem. A színe tényleg nagyon fekete.
Úgy örültem neki mikor megtaláltam, mondom ez lesz a tuti. Aztán jött az este, a sminklemosás. (Megjegyzem, hogy a többi sminkem is vízálló, mint pl a szempillaspiral, tehát direkt vizallo sminklemosóm van)
Komolyan mondom, hiába dörzsöltem vattakoronggal, szivaccsal akármivel, foltokban ott maradt és végül száraz törölközővel és a körmömmel vakartam le, ami nyúlvörös szemeket eredményezett.
Szóval egy szó mint száz, tartósnak tartós kétség nem fér hozzá, döntse el mindenki maga van e ilyenre szüksége.
Szerintem ez egy hetes fesztiválozást is túlélne, de lehet még egy világháborút is!:D

fancsisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Atally

2019. január 6.

Évek óta ezt a szemhéjtust használom. Nyáron alap darab. Nagyon sokáig fent marad: strand, zuhanyzás, hajmosás, sírás és izzadós edzés után is. Egyedül a nagyon meredek vízi csúzdákat nem bírta, ahol ömlött az arcomba a víz. :D Én sima micellás vízzel el tudom távolítani könnyedén. Az ecsete egyszerű, vékony szálú, szerintem könnyű hozzászokni és akkor szépen lehet vele dolgozni.

Atally
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

aesthete

2018. szeptember 26.

Update: Az 5 csillagból le kell vonjak egyet, mert nyáron nagyon könnyen elmaszatolódik és felragad a szemhéjamra. Az őszi téli időszakra marad, de a melegebb időkre máshoz kell majd nyúljak.

Rengeteg tust kipróbáltam már és mindig ugyanaz a helyzet állt fent: felkenődött a szemhéjamra pár óra után minden bevetett trükk ellenére is. Az itteni vélemények alapján bepróbáltam ezt a terméket és kijelenthetem, hogy megtaláltam a tökéletes tust! Nem pereg, nem kenődik, egész nap fent van és ahogy a többiek is írták, konkrétan levakarhatatlan. Az olajos sminklemosómmal is nehezen jön le és nem utolsó sorban pénztárcabarát is.

aesthete
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

EBoglarka

2018. szeptember 11.

Nagyon gagyi fénylő hatás, ragacsos, nehéz érzés, berepedezik és mégis nehezen leszedhető. Soha többet.

EBoglarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Sekhmet9

2018. augusztus 16.

Tél végén vettem, nem volt az a vízálló tus amit használtam előtte, így gondoltam egy próbát megér. Az első használatnál már meglepődtem, hogy mennyire tartós, lemosni is nehéz tényleg, egész nap úgy volt fent ahogy reggel felkentem. Vettem is mégegyet, meg mégegyet, bevállni látszott :D
Aztán jött a nyár, a 30 fokok. Hát, sajnos akár mennyire alapozok, púderezek alá, szemhéjjra, nekem sajnos ebben a melegben felragad a szemhéjjamra fél nap alatt. :(
A hűvősebb időkben nagyon jó, a könnyezést is bírja, szóval ősztől tavaszig fogom használni, nyárra más terméket veszek :)

Sekhmet9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

borntobe

2018. július 18.

Át kell, hogy írjam ötösre, ha valami, akkor ez csodaszer. Voltam már vele klóros strandon, edzeni, költözni, és a Balcsiban is - és meg se mozdult. Ennél tartósabb tus nincs. A zavaró fényét egy kis fekete szemhéjpúderrel el lehet venni, ha egy külön tusecsettel szépen bele van ütögetve.

A legnagyobb előnye a hátránya is egyben, ugyanis lerobbanthatatlan, kiondottan dörzsölve jön csak le, ami ugye nem nagyon kíméli a szemkörnyéket. A színe nekem elég fekete, viszont tényleg picit darabos a finishe, így leginkább egy kis smokey részeként fogom tudni használni, magában nem olyan szép. Szerencsére lassan szárad, miután megkötött, lehetetlen korrigálni, még egy réteg húzza a már fentlévőt, és diszkréten fülpálcikával biztos, hogy nem fog sikerülni egy millimétert se leszedni belőle. Nem tudom, szeretem-e vagy nem. Az ecsete se elég precíz nekem, jobban szeretem a kevésbé hajló, szilikonos ecseteket, mint a Gosh például. Amiért megvettem, azt hozza, az volt a cél, hogy majd nyáron ne izzadjam le a tusvonalat.

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

stenonis

2018. július 4.

Gondoltam, nyaralásra-fesztiválra kipróbálom ezt, a sima tesója már bevált (mit bevált, szerelem lett). Hááát... tartós, az tuti, valóban vízálló, olajos lemosóval is nehezen jött le, szóval eddig oké. Az ecsettel szépen lehet dolgozni, ami kell is, mert (rajtam) nagyon gyorsan megszárad, és úgy is marad. A finis mély fekete, nagyon fényes (fényesebb, mint a simáé), és pár használat után nem repedezik, szerintem később azért fog. De tulajdonképpen mindent tud, amit ígér.

stenonis
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Viiiola

2018. június 10.

Az ecset miatt kap két csillagot. Egyébként borzalmasan ragad, nehezen vihető fel, szétreped, és elnehezíti a szemhéjat egy rétegben is. A nyári izzadás miatt vettem meg, de nagyot csalódtam. Garnier micellás vízzel könnyen lejön, de más sminklemosó kendővel szétdörzsöltem a szemem, és úgy is maradt rajta.

Viiiola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

picitina

2018. április 12.

A megjegyzések alapján többre számítottam. Fekete színben vettem a vízálló fajtájából. Az tény, hogy az ecsettel egész jól lehet dolgozni, és az is igaz, hogy szinte le kell vakarni magadról esténként. Viszont megszáradva már látszik, hogy azt kapod amit fizetsz érte, mert a színe nem szép, ezenkívül nekem az egyik szememre kicsit rálóg a bőröm, azaz nap végére kicsit az egyik szememen darabosan elmaszatolódik.
És ami miatt nekem főleg nem tetszik, hogy száradás után érzem, hogy rajtam van, húzza a szemhéjam, szóval nem az a fajta smink amit szinte elfelejtesz, hogy magadra tettél.
Adok két csillagot (olcsó és 1x ki lehet próbálni), de ha csak az ecset miatt döntesz mellette, inkább a RIMMEL GLAM' EYES-t ajánlanám.

picitina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

FannyR

2018. március 29.

Az ecsettel szinte lehetetlen vékony vonalat húzni. Túl sok festéket visz fel egyszerre. Vízállónak vízálló, levakarhatatlan a szemről, bombabiztos. A finishe viszont szörnyű. Fénylik, nagyon buta és olcsó hatást keltve ezzel. Soha többet.

FannyR
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

PVP 0 0