Triple Dry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 250 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: phoenix, az összetevőket feltöltötte: dozsarozi, Módosítva: 2015. május 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 250 Ft

Hatékony megoldás a száraz bőr érzéséért - erős izzadásra - parfümmentes -  72 órás hatás (bizonyítottan akár 72 órás hatás).

A Triple Dry egy parfümmentes, antibakteriális izzadásgátló készítmény, mely bizonyítottan véd az erős izzadással szemben. Az intenzív 3-szoros hatóanyag-formula erős izzadásgátló védelmet biztosít és egyénileg, hatásosan szabályozza az izzadást. Ezenfelül bőrirritációt csökkentő ápoló összetevőket tartalmaz.

Ár: 1 250 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

dorkaborka

2019. június 27.

Nekem bevált, sokkal jobb, mint a Rexona és társai. 4 csillag csak azért, mert tényleg foltot hagy, ha kicsivel többet fúj az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Egoistagumikacsa

2017. június 23.

Az első benyomás sajnos nem túl pozitív. Felvitelt követően össze áll és darabokban potyog... Izzadós fajta vagyok és számomra (sok másik termékkel együtt) lényegében hatástalan. Egy ilyen magas ár esetén elvárnék valami eredményt. Csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

d.krisztina

2016. december 3.

Ezzel érdekes tapasztalatom van. Vettem, használtam, de nem igazán hatott, nagyon nedvesítette a bőrömet, sosem száradt meg és fehér réteget hagyott, valamint nem is gátolta az izzadást, így félretettem. Állt sokáig, hánykolódva a fiókban. Aztán kb egy év múlva elővettem. Nagyon sok hiányzott belőle, pedig én tuti nem használtam el a felét sem, valahogy elpárolgott vagy mi... És az alján maradt a hatóanyag. Kifújva szinte csak port lehelt. A nagyját lesöprögettem magamról...és láss csodát! Se izzadás, sem szag. Imádtam. A fehér kifújás ellenére is. De mivel nem sok maradt benne, elfogyott hamar és nagyon bánkódtam utána. Vettem újra, de persze megint nem jó....most 'kiszárítom" ismét. :))))) A nagyon jó és a nagyon rossz miatt, kap egy átlag hármast.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

pixybaba

2014. szeptember 19.

Lehet, hogy izzadásgátlásban erősebb, mint más dezodorok, de eléggé foltot hagy. Főleg, amikor a tenyeremet fújom be vele és összefogdosom a sötét ruhámat. Olyan hintőporos hatást kelt a bőrön...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

norci

2013. május 3.

Nekem egyelőre bevált. Semmi kellemetlenséget nem okozott, a hónaljam száraz maradt, pedig igencsak szaladgáltam. Remélem, a jövőben sem lesz rá panaszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

phoenix

2012. szeptember 4.

Ez a termék drága (1400 Ft) és semmit sem ér. Hatása kb. 2-3 órán át tart, nagyon erős foltot hagy. Egyetlen pozitívuma a parfümmentesség, de ez mit sem ér, mert egyébként egy nagy 0 ez a dezodor.
Akit érdekel a bővebb véleményem, itt elolvashatja: http://biablogol.blogspot.hu/2012/08/kukalako-triple-dry-dezodor.html

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.