Trussardi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mufurcka, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. április 19.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: bambusz, japáncitrom (yuzu), törpemandarin (kumquat)

Szívjegyek: rózsa, jázmin, lótusz, alma

Alapjegyek: szantálfa, cédrus, fás jegyek, pézsma

Trussardi Delicate Rose - Csere is!
Ár: 1200 Ft/5 ml, 2000 Ft/10 ml , Eladó: Lulu6
Állapot: Frissen fújva a sajátomból, Helyszín: Rákóczifalva , fizetés: Előre utalást követően postán maradó ajánlott levélként vagy foxpost tál tudom küldeni.

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 20.

Ma került a kezembe,ahogy pakolgattam az illataimat. Gondoltam, felfújom,hiszen ez egy üde rózsás nyári illat nekem és rég volt rajtam.
Bizony, ez az illat még mindig bájos, nőies, kissé azért a régebbi idők szende női képét mutatja.
Azt hittem,hogy írtam már itt róla, de nem találom, úgyhogy akkor most..
Erősen rózsás illat, lecsukva a szememet látom magam előtt, ahogy elsétàlok a sok rózsabokor mellett és hullanak a rózsaszín, piros, fehér, sárga és foltos, cirmos szirmok, kissé fúj a szél, és megcsap a sok rózsa, az üde-fanyar citrusossàg, pici jázmin, több lótusz és pézsma, csipetnyi cédrusos fássàg. Erősen rózsás, de melegen pézsmás mellé, így mélysége és tartóssàga is van, üdesége pedig a citrusok,bambusz, lótusz. Van egy érdekes mellékzöngéje, amit nehéz leírni, nem fémesség, de mégis kissé, vmi szikràzó érdekes jegy, nagyon enyhén érezni.
Rajtam tényleg élénk, üde, szikrázó,de puha is, selymes, bájos, nőies. Még mindig szeretem, sok év után is. Lehet,hogy a nyáron többször előveszem. Szerintem 35+ illat, alatta nagyon egyszerű rózsának tűnhet. Szeretem a rózsás illatokat, de azok között ő egy régebbi időket idéző. Vmiért eszembe juttatja az Impulse Solar edt-t,ha jól rémlik a neve (sárga).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Azt hittem,hogy írtam már itt róla, de nem találom, úgyhogy akkor most..

6vilag

2020. augusztus 7.

Hajnali harmat, finom, nőies illat. Nem hivalkodik, nem az a parfüm, ami uralja a teret, talán egyszerűen "csak" szép.
A rózsát én sem szeretem különösebben magamon, de ebben igazán visszafogott. Mellette érzek benne egy kis fémességet is, amit sehová sem tudok sorolni, nem tudom milyen összetevőből ered, de ettől mindenesetre "csak" különlegesebb lesz. Bár én már délután soha sem éreztem magamon, mégis sokan dicsérték, hogy milyen jó illatom van.
Kissé hűvös fémessége szerintem nagyon jól passzol a meleg időhöz. Rózsa, fülledt záporral, kis fémességgel. Nem tudom jobban körülírni.
Nagyon finom, olasz visszafogott elegancia.
Hidegben, melegben ez az illat szép! Sokáig latolgattam, de nem hagyott nyugodni, kellett és újra vettem. Igaz, csak kicsi kiszerelést, de határtalan az öröm!
Nyári záporokkal tarkított napsütéses 30 fok körüli meleg időben zseniális! Kipróbáltam, hogy az összes hajlatba fújok felőle, (hogy fokozzam a tartósságot), beleértve a térdem is. Melegben az illat felfelé száll, így csodálatos aurát teremtett egy számomra fontos eseményen. Nagyon sokáig, délutántól az est végéig és még azon is túl illatozott rajtam (vagyis a hajamon másnap is éreztem még).
Ismét fogy...annyi jó illat van (és még több rossz), de ehhez jó visszatérni.
Upd: ma dobtam ki az üres üvegét és máris hiányzik...hát imádtam, nem kérdés, hogy mi lesz a dolog kimenetele. Sajnos, mást vettem és meg is bántam. Ez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Nagyon finom, olasz visszafogott elegancia.
Ismét fogy...annyi jó illat van (és még több rossz), de ehhez jó visszatérni.

melike_0817

2020. április 19.

2016-ban ismertem meg az illatot, és még a reformuláció előtti időszakból származó üvegem volt, imádtam! Nagyon könnyed és szolid, nőies illatnak tartottam, tavasszal és nyáron használtam, és marha tartós is volt. Rendeltem egy 50 ml-es üveget a régi szép idők emlékére, de sajnos köszönőviszonyban sincs a régi illattal - talán az én ízlésem is változott némileg. Eladnám a parfümöt két fújás hiánnyal, valamiért nem működik ez eladótér, nem tudom feltölteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Vaslady

2020. március 8.

Rózsa illat,és műanyag szag.
A műanyag szag erősebb.
Nagyon mű...
Egyszer vettem műanyag edényeket,és amikor kibontottam róluk a foliát,pont ez a szag csapta meg az orrom.
Nagyon nem,és csalódás :(
Nem is tudom,hogy az utóbbi időben próbáltam-e ennél rosszabb illatot,nem emlékszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 8.

Rózsa illat,és műanyag szag.
A műanyag szag erősebb.
Nagyon mű...
Nagyon nem,és csalódás :(

Audry1

2019. szeptember 17.

Születésnapomra kaptam. Először a nagymamám jutott eszembe, de nem azért, mert öreges az illata, hanem egyszerűen nekem "túl érett" volt. Utána kezdtem később megszokni és egészen megszerettem. Komolyabb illat szerintem, de a hétköznapokra is tökéletes. Viszonylag egész tartós is, ami meglepett, ugyanis hiába fújok a bőrömre és a ruhámra is, sosem érzem tartósnak őket. Habár vannak a szívemhez közelebb álló parfümjeim is, mégis a tartóssága, illata és kivitelezése miatt (magammal tudom vinni, mert helytakarékos a kialakítása) jár az 5 csillag. Nem a kedvenc illatom, de ezért nem fogom lepontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Asianlover

2019. május 26.

2019. màjus: az idei ròzsadömping okàn megèr egy updatelèst ez az illat is. Ahogy tavaly tavasszal kimondtam, hogy ez a legfrissebb ròzsaillat, amit ismerek, meg is jelent Valentino Rosa Verdèje, ami rögtön ràm càfolt. Mùlt hèten ütött az igazsàg òràja, mindkèt illatom majdnem elfogyott, ìgy vàlasztàs elè àllìtott az èlet, ki is lesz a nyàri, könnyű ròzsàk kiràlynője? :D Fàjò szìvvel be kell vallanom, hogy a csodàs eskûvői illatom maradt alul.

2018. màrcius: Kifinomult, elegáns rózsás illat. Az egyetlen olyan a rózsás kategóriában, ami tulajdonképpen friss. Nekem ez a tárgyalós/reprezentálós nappali etalon. Emelett számomra különösen kedves, mert ez volt rajtam az esküvőmön is. Gyönyörű szép tavaszi-nyári, nagyon nőies illat. Sajnálom, hogy valahogy nem lett nagyobb a sikere (persze nem is fizették meg a Douglas-os eladókat, hogy válogatás nélkül mindenkire ráadják, mint a LVEB-t, Black Opiumot vagy a Because of You-t), pedig 6 év alatt is kiállta a próbát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Timi8

2018. június 11.

Versace Bright Crystal és Burberry Brit Sheer vonalvezetésű. Hozzám a ròzsa ellenére is ez áll a legközelebb a 3 közül, annyira ugyanis nem domináns benne a ròzsa, hogy viselhetetlen legyen számomra. Kifejezetten kellemes, könnyed lédùs tavaszillat. /én inkább olyan licsis-bambuszos, nagyon kicsit pézsmásnak érzem; cseppnyi ròzsa is néha kiérzik de nem savanyodikés nem is keseredik rajtam/ Muszáj tartanom belőle itthon mert néha rákìvánok és olyankor semelyik másik illatommal nem tudom helyettesìteni. Nálam a tartòssággal sincsenek problémák, nem az a hű de intenzìv illat de bőrközelben bizony tartòs rajtam. Csak amiatt nem 5 csillag, mert nem ő a nagy ő, sőt, kifejezetten átlagos, szürke hétköznapon szoktam választani. Nem különleges de mégis feldob és jòkedvre derìt. Lineáris, egyszerű, lédùs kifejezetten melegebb időbe valò illat. Semmi extra, de ezt pont ìgy és emiatt is szeretem! Kell egy ilyen is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

csikosmatyas

2018. május 20.

Hááát... van a kerítésünk mellett egy szép nagy babarózsaszín futórózsa, ha ilyen illata lenne már rég kivágtam volna!
Furcsa savanykás művirág szag, amit egy sokkal olcsóbb kategóriás katalógus testpermetnek gondolnék . Az üvege nagyon szép neki jár a 2* kizárólag!
Amikor próbáltam egyből felharsant a "citrom ízű banán" és ha érzem ezt az illatot mindig ez jut eszembe 😁.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 20.

Picieri

2018. március 31.

Nekem picit a Versace Bright Crystalra hajaz, csak ez valahogy nem annyira karcos és édes. Van amikor nagyon szeretem és csak ezt használom, de van amikor rá sem bírok nézni. Érdekes kapcsolat ez, de sztem nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 31.

szdorci12

2018. január 3.

Kellemes illatú, számomra tipikus mindennapokra használatos parfüm. Ajándékba kaptam, szívesen használom egyetlen dolog amit sajnálok, hogy a többi parfümömhöz képest ennek hamarabb elillan az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Citral

Részletesebb információ a smartskincare-en.