Trussardi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2020. június 4.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2016-ban megjelent illat, a Donna légies, virágos orientális változata. Nathalie Lorson alkotása.

Fejjegyek: yuzu, citrom, sárgadinnye

Szívjegyek: jázmintea, narancsvirág, lótusz

Alapjegyek: szantál, pacsuli, vanília, cédrus

GNóri

2018. március 14.

Az illatjegyei felkeltették az érdeklődésem, de sajnos távol áll a finom, könnyed, teás illattól. Citrusos, kicsit édes, kicsit krémes, elég erős és émelyítő, rajtam a Tesori Hammam-ra nagyon hasonlít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

pomme

2017. július 2.

Megcsillant a reménysugár, hogy majd ez lesz az én Donnám, nem az EDP, de csak egy hajszállal jobb nála. Ez is semmilyen, amint leszárad (sőt, azonnal el is tűnik, úgy, ahogy van), de eleinte finom jázminteás, pézsmás (nincs benne), azt hittem majd "elindul", de sajnos ő is belefullad az érdektelen anyuka/irodaszagba, mint az EDP. Halvány tea marad csak. Pedig szerintem tök menőn indít, egészen kreatív, aztán belesüpped az unalomba. Szegény anyuka/irodista 10 perc után úgy dönt, mégsem neki való a változtatás, inkább ücsörög a megszokott rosszban jövő év végéig, amikor is megint megpróbálja ezt az új év új én hülyeséget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

vanillacaramella.sweet

2017. február 23.

Mivel nagyon szeretem és örök darab a Donna anyaillat, kíváncsi voltam erre is.
Kezdve az üveggel: Nagyon szép és tetszik ez az átmenet rajta, olyan telet idéző, mégis kissé utalást érzek benne a tavaszra való áthajlásra.
Az illatról: Nagyon kellemes, érződik egyértelműen az anyaillat, de ez frissebb kicsit, nyáriasan citrusosabb. Tartóssága kicsit rosszabb, de erről az illatjegyei is tehetnek.
Citrusos, üde, friss, jázminos-vaníliás könnyedség. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

Mivel nagyon szeretem és örök darab a Donna anyaillat, kíváncsi voltam erre is.
Citrusos, üde, friss, jázminos-vaníliás könnyedség. 4*

Jillian

2016. szeptember 9.

A Trussardik általában elkerülik a figyelmem, pedig a Donna egy kifejezetten figyelemreméltó illatpárként van jelen a piacon.
Az új változatra is jellemző a frissesség, az elegancia, a klasszikusság és a virágos illatjegyek. Egy modern, pörgős életet élő nagyvárosi nőhöz kifejezetten illik ez az illat.
Sajnos mégis kénytelen vagyok levonni egy pontot, mivel az illat nem kimondottan tartós, és muszáj azt napközben többször is felfrissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

skin

2016. július 27.

Nagyon finom nyárias , könnyed illat . Nekem szerelem volt első szippantásra. Azonban amilyen könnyed anyira illékony is így én a testpermet kategóriába sorolnám. Ezért határoztam el, hogy beszerzem a parfümöt belőle mert ez Edt-nek is gyenge, de nagyon finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 27.

Kodi

2016. június 5.

Nagyon szeretem a Donnát, ez annak pillekönnyű változata. Sajnos, túlságosan könnyed, annyira, hogy fél óra múltán már nem is éreztem magamon. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Isoeugenol, Citral

Részletesebb információ a smartskincare-en.