Trussardi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: kanaka, Módosítva: 2020. június 9.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Fejjegyek: grapefruit, dinnye, szorbet, citrom

Szívjegyek: neroli, tengeri só, Leucocrinum Montanum

Alapjegyek: szantálfa, cédrus, pacsuli

Ár: 11000 , Eladó: skin
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Miskolc, fizetés: Postán maradó

Daisyyy

2020. augusztus 4.

Az eddigi vélemények alapján lettem kíváncsi erre az illatra, mivel nincs benne pézsma, ámbra és egyéb fejfájdítós borzalmak, ezért rögtön magamra is fújtam a boltban, hogy eldöntsem, kell-e nekem ez vagy sem. Aztán szagoltam több parfümöt is, végül ez jött velem haza, - és végre egy illat, amit nem bántam meg, hogy megvettem hirtelen felindulásból! Vannak jól bevált, fix illataim, amiket 15 éve hordok, de időnként átváltok egy-egy új, nyári parfümre, és nagyon örülök, hogy jól választottam, mert kellemes, friss, nőies, citrusos illatocska, semmi töménység, az sem zavar, hogy 3-4 óra múlva újra fújni kell, mint egy testpermetet, hiszen nyáron pont így kell betöltse a funkcióját egy illat. Frissítő érzés, amikor újra fújom a nyakamra vagy tarkóra, a hajam alá, imádom. És amikor leszárad, egészen más illattá válik, olyan naplementés, relaxálós hangulatot kelt. Azt hiszem, kis kedvencemmé vált, ha elfogy újraveszem, citrusok, tengeri só, szantálfa, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

zsazsi1

2020. augusztus 3.

Szeretnivaló, vidám nyári illat. Tény hogy sok ilyen jellegű limonádés könnyűség van, semmi extra, de mégis jó. Mint egy jó limonádé a forróságban. Meglepően tartós. Egyetértek azzal, aki az LB-vel fedez fel hasonlóságot, akár annak a flankere is lehetne de ezt nem rosszallásból mondom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Erika80

2020. július 19.

Valóban le sem tagadhatná Donna, hogy az ő leszármazottja. Szinte ugyanaz, aki ismeri az anyaillatot azonnal ráismer, de egy picinykét mégis másabb. A különbség talán az enyhe krémes-gyümölcsösségben lakik és a megbújó tengeri akkordokban. Az üvege illik hozzá, utal a benne rejlő illatra. Egy színében, kivitelezésében, illatában: kedves, női tengerész parfüm. :)
Illata tetszik, de annyira nem fogom törni magam, hogy ilyen áron megszerezzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 19.

Illata tetszik, de annyira nem fogom törni magam, hogy ilyen áron megszerezzem.

Turmalin85

2020. július 18.

Ma teszteltem a Douglas-ban, mert az anyaillatot imádom. Az alapillat ugyanaz, csak ebben van még egy erős gyümcsös jelleg. A dinnye abszolút dominál, fiatalosabb és frissebb az előzőnél, azonban így mégis töménynek hat egy kicsit. Tetszett, de nem biztos, hogy beruháznék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Verona5

2020. július 12.

Az általam oly kedvelt anyuka illatnál könnyedebb példány, talán ha nagyon megerőltetem az orromat, azt a fent jegyzett sós jegyet is érzem benne, de alapvetően nem különbözik a bázis illattól, szóval újdonságot csak a csíkok jelentik. Guszta kis üvege van, tartóssága kb 2-3 óra volt a bőrömön a mai kellemes nyárban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 12.

vanillacaramella.sweet

2020. július 8.

Nemrég próbáltam, de rajtam annyira de annyira hasonlít az anyaillatra, hogy egyàltalán nem is értem, miért kreàltàk. Vagy nagyon sokat romlott a szimatom. Vártam volna vmi mássàgot azért. A fehér és ez a mályvás-pasztell szín rajta, én raktam volna még bele vmit, ami úgy kirobban belőle és feltűnősködik. Citrusos-édeskés-friss kellemes, lágy. Üvege tetszik, az anyaillatot szeretem, ezért 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

force

2020. július 7.

Ízig-vérig olasz parfüm, ízig-vérig nyári parfüm. Engem egy másik olasz parfümre emlékeztet: Ferragamo, Signorina (eredeti).
Édes, friss, kellemes. A tartóssága átlagos, de nyárra nem is nagyon kell több. Jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Asianlover

2020. július 6.

Nagyon kellemes meglepetés ez a kis illat! A Trussardi női illatok közül eddig egy volt, ami megdobogtatta a szívem, - de az nagyon! még az esküvőmön is azt viseltem! - a Delicate Rose. Ez a mai szaglászás közel sem volt rám ekkora hatással, de azért pozitív csalódás volt. Igazán kellemes, tavaszi komfortillat. Külcsín és belbecs tökéletes harmóniában, ez az illat pont olyan kedves, mint az üvege. Én egyáltalán nem éreztem citrusosnak, a Light Blue meg pláne nem jutott róla eszembe. Nálam egyből az új Givenchy Irresistible ugrott be, meg hangulatában a J'adore, de annál könnyebb-légiesebb verzióban.

Bőrpróba alapján is nálam ez egy Givenchy Irresistible (2020, kocka üveges) dupe, bár amennyivel kedvezőbb az árfekvése, annyival szerényebb a minősége is. 3 órával kifújás után ez éppen csak halványan van még jelen, a másik viszont továbbra is messziről ordít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Strombolana

2020. július 6.

Ma végre sikerült megszaglásznom.Egy kicsit sósabbat reméltem,kifújáskor meg se mondtam volna,hogy ez nem a Donna.Azért nem zokogok,mert a Donna nálam családtag,pink marina is az lesz😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 6.

szeliger

2020. június 9.

Vitathatatlanul olasz illat, annyira, de annyira könnyed és vidám. Benne van a tenger, a napsütés, a nyelv dallama, akár a strandra képzelem magam, akár kora esti nyüzsgő tengerparti kisvárosokba. Talán Light Blue flanker is lehetne:)
Kifújáskor sok-sok citrus és grapefruit és szerencsére ezek a jegyek sokáig érezhetőek is. A pacsulit alapból szeretem, a cédrussal kiváló ágyat nyújtanak a citrusoknak. Szantál rajtam nemigen mutatkozik, jobb is. A tartósság citrusos illathoz képest jó, a hatósugár is kényelmes, bő méteres. Az üveg szép, bájos eleganciával. Azt mondjuk kicsit sajnálom, hogy nem áttetsző, így nem látni, hogy még mennyi van benne.
Mindent összevetve jó kis nyári parfüm, kiváló kánikulai illatnak képzelem, már csak a meleg idő hiányzik hozzá, hogy az elméletemet igazolni is tudjam:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate, Isoeugenol