Trussardi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: kanaka, Módosítva: 2020. június 9.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Fejjegyek: grapefruit, dinnye, szorbet, citrom

Szívjegyek: neroli, tengeri só, Leucocrinum Montanum

Alapjegyek: szantálfa, cédrus, pacsuli

Ár: 10000 , Eladó: anidebi
Állapot: Két fújás hiány. , Helyszín: Taszár, fizetés: Packeta/fox. Személyesen Kaposvár

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

racheldawes

2024. június 3.

Nemrég vásároltam meg, bár ez már azóta tervben volt, hogy a piacra lépésekor mintaként kipróbáltam. Könnyed, gyümölcsös-púderes illatvilág, némi "szúrós" citrusos felhanggal. Tartóssága átlagos, bőrközelben a fújást követően kb. 5-6 órával később még érzem, de egyébként a szillázs nem túl erőteljes, amit így, belépve a nyárba, nem is kifogásolok annyira. Nekem az üvege is tetszik, egyszerű, aranyos, passzol az illathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 3.

Vaslady

2022. november 26.

Ma ajánlotta az eladó lány, hiszen fekete péntek van, és 30 %a kedvezmény lenne rá .
Szóval, ami papircsikon nekem lejött:
Citrusos illat, sós jegyek.
És kB ennyi.
Kellemes, kissé édes alap, ennyi.
Nyáron, napközben többször újra fújós, ennyi.
Üveg szép a kis cskocskáival, modern női illatra asszociál.
Ha huszonéves lennék és gondtalan, egy tengerparti nyaraláson, akkor tökéletesen megfelelne.
De nem vagyok.
Nekem ettől több kell, és érdekesebb illat, olyan ami megfog.
És olyan illat, ami nem fog meg, na de jó lesz azért, majdcsak elfújkálom, olyan meg nem kell.... És pont.
Kevés vagy, sajnálom.
Max 20-22 éves lányoknak ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 26.

Szóval, ami papircsikon nekem lejött:
Citrusos illat, sós jegyek.
És kB ennyi.
Kellemes, kissé édes alap, ennyi.
Nyáron, napközben többször újra fújós, ennyi.
Üveg szép a kis cskocskáival, modern női illatra asszociál.
De nem vagyok.
Nekem ettől több kell, és érdekesebb illat, olyan ami megfog.
Kevés vagy, sajnálom.
Max 20-22 éves lányoknak ajánlom.

HVN

2022. április 21.

Óriási csalódás!
Amikor a drogériában ráfújtam a kis papírra,napokig illatolgattam a parfümöt és imádtam! Pár hét múlva meglepett vele a párom.Alig vártam,hogy magamon érezhessem egész nap de sajnos csalódtam benne. Hiába fújtam 3-4-et belőle 2 óra múlva már sehol sem volt az illata. Nagyon sajnálom,hogy kidobott pénz volt. Elhasználom, mert a szerelmemtől kaptam, de soha többé nem nézek rá a polcokon. Az árához képest nagyon kevés ez a parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 21.

Óriási csalódás!

agatha3

2021. október 31.

Szeretem,szeretem,szeretem :) csak igy egyszerűen....nem egy nagyàgyù,nem üt,nem kraftos....de vannak napok amikor csak ugy finoman akarok illatozni,nem hòditani...na akkor őt viszem magammal,ès szinte mindig kapok bòkot :) tartòssàga rajtam kielègìtő,ruhàn mosàsig ott marad .Nem szeretem a dominàns pacsulit,ebben hàlisten nem viszi a prìmet,a vègèn gyengèden muzsikàl a cèdrus ès a szantàlfa amit imàdok....szòval nàlam 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 31.

pomme

2021. augusztus 4.

Ez sajnos még rosszabb, mint az eredeti. Az eredeti csak simán unott anyukaszag, ez meg egy koravén 16 éves kiscsaj, aki kizárólag bézs kötött pulcsiban van egész télen és hobbiból kötöget...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Reni07

2021. március 17.

Hát, hát. Nekem nyári illatnak nagyon édes. De őszre, télre tökéletes. Tavaszra megint csak édesnek ítélem. Legalábbis rajtam azok az összetevők maradnak amitől édesen illatozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

nyarigabi

2020. december 21.

Nagyon hasonlít az eredeti Donnára, a nyitás gyümölcsösebb kissé. Ugyanaz is velük a problémám, a tisztítószer-illatú narancsvirág.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 21.

angelina69

Korcsoport: >54
2020. augusztus 15.

Azzal kezdeném, aki nem szereti a citrusos jellegű illatokat, az le se vegye a polcról. Szülinapi illatkeresés nyertese lett ez az új Trussardi. Kb. másfél órányi drogériában való kerengés és fújkálás után maradt meg ez a vidám üvegbe rejtett illat. Olyan, mintha a komoly, elegáns Donna húga vagy lánya lenne. Fiatalos, könnyed, bájos, csipet eleganciával fűszerezve. Citrusos indítás, majd üde, friss gyümölcsös, enyhén krémes akkordok, picit sós lehellettel, és egy szép fás leszáradás. Napfény, nyár, frissesség, gondtalanság. Nagyon kellemes viselni. Nem nyom agyon, kis szillázsú, mértéktartó. Meleget kíván és napfényt. Megérte annyit keresgélni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Daisyyy

2020. augusztus 4.

Az eddigi vélemények alapján lettem kíváncsi erre az illatra, mivel nincs benne pézsma, ámbra és egyéb fejfájdítós borzalmak, ezért rögtön magamra is fújtam a boltban, hogy eldöntsem, kell-e nekem ez vagy sem. Aztán szagoltam több parfümöt is, végül ez jött velem haza, - és végre egy illat, amit nem bántam meg, hogy megvettem hirtelen felindulásból! Vannak jól bevált, fix illataim, amiket 15 éve hordok, de időnként átváltok egy-egy új, nyári parfümre, és nagyon örülök, hogy jól választottam, mert kellemes, friss, nőies, citrusos illatocska, semmi töménység, az sem zavar, hogy 3-4 óra múlva újra fújni kell, mint egy testpermetet, hiszen nyáron pont így kell betöltse a funkcióját egy illat. Frissítő érzés, amikor újra fújom a nyakamra vagy tarkóra, a hajam alá, imádom. És amikor leszárad, egészen más illattá válik, olyan naplementés, relaxálós hangulatot kelt. Azt hiszem, kis kedvencemmé vált, ha elfogy újraveszem, citrusok, tengeri só, szantálfa, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

zsazsi1

Korcsoport: >54
2020. augusztus 3.

Szeretnivaló, vidám nyári illat. Tény hogy sok ilyen jellegű limonádés könnyűség van, semmi extra, de mégis jó. Mint egy jó limonádé a forróságban. Meglepően tartós. Egyetértek azzal, aki az LB-vel fedez fel hasonlóságot, akár annak a flankere is lehetne de ezt nem rosszallásból mondom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate, Isoeugenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.