Trussardi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: kanaka, Módosítva: 2020. június 9.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Fejjegyek: grapefruit, dinnye, szorbet, citrom

Szívjegyek: neroli, tengeri só, Leucocrinum Montanum

Alapjegyek: szantálfa, cédrus, pacsuli

Trussardi Donna Pink Marina EDT 30ml
Ár: 12000 ft(az ár már tartalmazza a postán maradó kóltségét) , Eladó: hedera97
Állapot: Kb.3 ml hiányozhat belőle, Helyszín: --, fizetés: banki utalás,postával küldöm
Trussardi Donna Pink Marina EDT fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó /Foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

agatha3

2021. október 31.

Szeretem,szeretem,szeretem :) csak igy egyszerűen....nem egy nagyàgyù,nem üt,nem kraftos....de vannak napok amikor csak ugy finoman akarok illatozni,nem hòditani...na akkor őt viszem magammal,ès szinte mindig kapok bòkot :) tartòssàga rajtam kielègìtő,ruhàn mosàsig ott marad .Nem szeretem a dominàns pacsulit,ebben hàlisten nem viszi a prìmet,a vègèn gyengèden muzsikàl a cèdrus ès a szantàlfa amit imàdok....szòval nàlam 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 31.

pomme

2021. augusztus 4.

Ez sajnos még rosszabb, mint az eredeti. Az eredeti csak simán unott anyukaszag, ez meg egy koravén 16 éves kiscsaj, aki kizárólag bézs kötött pulcsiban van egész télen és hobbiból kötöget...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Reni07

2021. március 17.

Hát, hát. Nekem nyári illatnak nagyon édes. De őszre, télre tökéletes. Tavaszra megint csak édesnek ítélem. Legalábbis rajtam azok az összetevők maradnak amitől édesen illatozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

nyarigabi

2020. december 21.

Nagyon hasonlít az eredeti Donnára, a nyitás gyümölcsösebb kissé. Ugyanaz is velük a problémám, a tisztítószer-illatú narancsvirág.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 21.

angelina69

2020. augusztus 15.

Azzal kezdeném, aki nem szereti a citrusos jellegű illatokat, az le se vegye a polcról. Szülinapi illatkeresés nyertese lett ez az új Trussardi. Kb. másfél órányi drogériában való kerengés és fújkálás után maradt meg ez a vidám üvegbe rejtett illat. Olyan, mintha a komoly, elegáns Donna húga vagy lánya lenne. Fiatalos, könnyed, bájos, csipet eleganciával fűszerezve. Citrusos indítás, majd üde, friss gyümölcsös, enyhén krémes akkordok, picit sós lehellettel, és egy szép fás leszáradás. Napfény, nyár, frissesség, gondtalanság. Nagyon kellemes viselni. Nem nyom agyon, kis szillázsú, mértéktartó. Meleget kíván és napfényt. Megérte annyit keresgélni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Daisyyy

2020. augusztus 4.

Az eddigi vélemények alapján lettem kíváncsi erre az illatra, mivel nincs benne pézsma, ámbra és egyéb fejfájdítós borzalmak, ezért rögtön magamra is fújtam a boltban, hogy eldöntsem, kell-e nekem ez vagy sem. Aztán szagoltam több parfümöt is, végül ez jött velem haza, - és végre egy illat, amit nem bántam meg, hogy megvettem hirtelen felindulásból! Vannak jól bevált, fix illataim, amiket 15 éve hordok, de időnként átváltok egy-egy új, nyári parfümre, és nagyon örülök, hogy jól választottam, mert kellemes, friss, nőies, citrusos illatocska, semmi töménység, az sem zavar, hogy 3-4 óra múlva újra fújni kell, mint egy testpermetet, hiszen nyáron pont így kell betöltse a funkcióját egy illat. Frissítő érzés, amikor újra fújom a nyakamra vagy tarkóra, a hajam alá, imádom. És amikor leszárad, egészen más illattá válik, olyan naplementés, relaxálós hangulatot kelt. Azt hiszem, kis kedvencemmé vált, ha elfogy újraveszem, citrusok, tengeri só, szantálfa, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

zsazsi1

2020. augusztus 3.

Szeretnivaló, vidám nyári illat. Tény hogy sok ilyen jellegű limonádés könnyűség van, semmi extra, de mégis jó. Mint egy jó limonádé a forróságban. Meglepően tartós. Egyetértek azzal, aki az LB-vel fedez fel hasonlóságot, akár annak a flankere is lehetne de ezt nem rosszallásból mondom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Erika80

2020. július 19.

Valóban le sem tagadhatná Donna, hogy az ő leszármazottja. Szinte ugyanaz, aki ismeri az anyaillatot azonnal ráismer, de egy picinykét mégis másabb. A különbség talán az enyhe krémes-gyümölcsösségben lakik és a megbújó tengeri akkordokban. Az üvege illik hozzá, utal a benne rejlő illatra. Egy színében, kivitelezésében, illatában: kedves, női tengerész parfüm. :)
Illata tetszik, de annyira nem fogom törni magam, hogy ilyen áron megszerezzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 19.

Illata tetszik, de annyira nem fogom törni magam, hogy ilyen áron megszerezzem.

Turmalin85

2020. július 18.

Ma teszteltem a Douglas-ban, mert az anyaillatot imádom. Az alapillat ugyanaz, csak ebben van még egy erős gyümcsös jelleg. A dinnye abszolút dominál, fiatalosabb és frissebb az előzőnél, azonban így mégis töménynek hat egy kicsit. Tetszett, de nem biztos, hogy beruháznék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Verona5

2020. július 12.

Az általam oly kedvelt anyuka illatnál könnyedebb példány, talán ha nagyon megerőltetem az orromat, azt a fent jegyzett sós jegyet is érzem benne, de alapvetően nem különbözik a bázis illattól, szóval újdonságot csak a csíkok jelentik. Guszta kis üvege van, tartóssága kb 2-3 óra volt a bőrömön a mai kellemes nyárban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate, Isoeugenol