Tulasi

Ár:   660 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kutvolgyiemese, Módosítva: 2013. május 10.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Jól habzó, erős tisztító hatású alapanyagai a hajat könnyen fésülhetővé teszik, késlelteti a korpásodást, és az idő előtti zsírosodást. Normál és zsíros hajra ajánlott.

Ár: 450 , Eladó: hfancs
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges a II. kerületben és a XI. kerületben és a Jászai/Oktogon/Nyugati környékén.
Audry1

2019. szeptember 6.

A sok hajfestét után a hajam teljesen feladta, így amellett, hogy leálltam a festésével szerettem volna megerősíteni szegényt. Nekem eleve vékonyszálú és száraz a hajam, így szerettem volna egy természetesebb sampont keresni. A leírások alapján a citromfüves volt, amit megvettem (500 ml).

Tapasztalatok:
Úgy érzem tényleg mindent lemos a hajról, se korpa se semmi nem marad utána. Én szépen ki tudom mosni, nem nehezíti el a hajamat és nem lesz hamarabb zsírosabb sem, mint egyébként (második/harmadik naptól). Az elején megijedtem, mert a mosás során meg-megakadt a kezem a hajamban, nem az a könnyen sikló érzés volt, így féltem, hogy nem lehet szépen kifésülni, de semmi problémát nem tapasztaltam szerencsére.

Nem tudom, hogy újra fogom-e venni, lehet kísérletezek másokkal is még, viszont ár-érték arányban nekem megérte, de biztos van jobb is a természetes társai között más márkáktól. Az illatáért nem vagyok oda, de ez egyéni, én illóolajban sem szeretem a citromfüvet, viszont hajmosás után nem is érződik a hajamon, így nem igazán foglalkoztatott eddig.

Remélem segítettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Tapasztalatok:

Remélem segítettem :)

Chirory

2019. február 22.

Picit szárítja a fejbőrömet, ezért kap négy csillagot. Heti egyszer mosok hajat, így nem fogy el olyan hamar. Sokkal természetesebb, lágyabb érzetűnek tűnik tőle a hajam, mint előtte, és az illata is finom. Ár/érték arányban megfelelő. Kipróbálom az SLAS-mentes változatát is, ha az nem válik be, ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

szevin007

2016. augusztus 8.

A kedvencünk! Sajnos nehezebb beszerezni, de rájöttem, hogy érdemes egyszerre többet beszerezni belőle. Mi az 500 ml-es kiszerelést használjuk. Imádom, nagyon jól tisztít, finom illata van és függővé lehet válni. 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

szakszil

2015. június 3.

nagyon jó illata van tisztítja a fejbőrt/hajat kellőképpen, enyhén korpásodásra hajlamos fejbőrre is hatásos!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

Goldapple

2015. április 12.

Tényleg megfelelő volt a habzása, igaz elsőre olyan fura volt vele hajat mosni. Valóban azt kaptam, amit ígért, a hajamat tisztára tudtam vele mosni és mosás után sem gubancolódott össze a loboncom. Lehet, hogy újraveszem, majd meglátom még. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Elvike

2014. március 25.

Próbálgatom én is a különböző márkákat... Viszont nekem ez bevált. Tisztának érzem a fejbőrömet, illata tetszik, hogy ne legyen csomós a hajam hajmosás után,citromos-vízzel öblítem át. Gyönyörűen csillog és jól tudom formára szárítani. Hajbalzsamot nem használok, hiszen akkor vissza zsírosodna a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 25.

Dourou

2013. november 16.

A hajam állapota ugyanolyan volt, nem segített,de nem is nagyon rontott.. Sokáig szoktam a balzsamot a hajamon hagyni,talán ezért sem lett kezelhetetlenül gubancos:)
Viszont a zsírosodáson nem igazán segített:/ szóval amiért vettem,azt nem teljesítette..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 16.

Enna

2013. augusztus 16.

A sampont mostanában sikerült elhasználnom. A hajamat kissé szárította, de általában minden samponnál ezt tapasztalom, Hajbalzsammal használtam, így a hajam sem gubancolódott. Összességében a hajam sokáig "friss" maradt, nem lapult le. Nem tartom rossz samponnak, de jobbat is használtam már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Cicka

2013. május 10.

Nagy reményeket fűztem hozzá,de rasztát csinált belőlem.Kifésülhetetlen lett a hajam tőle,viszont a menyemnek bevált,ő most ezt használja,őt nem rasztázza.Nem is gazdaságos,mert alig habzik,ezért az ember automatikusan még és még tesz a hajára egy hajmosás alkalmával,míg nem habzik annyira,mint más samponoknál megszokott.Ennyi pénzért többet vártam volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 10.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth-11 Carboxylate
Színezékek: CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.