Tulasi

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bojca, Módosítva: 2014. március 6.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Erősen hidratáló, kifejezetten száraz (alacsony olajtartalmú) krém. Zsíros és vízhiányos bőrre, többszöri nappali használatra ajánlott azoknak, akik elsősorban bőrük vízveszteségét szeretnék pótolni. Fő komponense a mandula magjából préselt édes mandulaolaj. Gyorsan és jól felszívódó krém.

MhoChing

2019. július 11.

Nappali arckrémnek eddig ez az egyetlen, amelyik bejött. Bármivel kentem az arcom, néhány óra múlva már tocsogott a zsírban. Ez a krém viszont nagyon jól hidratál, és éppen csak a homlokom kezd el zsírosodni, de az is sokkal később, mint más termékek esetében. Éjszakai használtra sem rossz, de arra inkább mást használok. Egy tubus hónapokig kitart, így teljesen megérős. Az illatát sokszor még este, zuhanyzáskor is érzem. Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

zsofizsofi3333

2018. június 9.

Imádom, csodaszer, ez is és a jojobaolajos változata is . Aki teheti, próbálja ki!!
Jól hidratál, isteni az illata, ekcémás száraz bőrre is hihetetlen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

Jól hidratál, isteni az illata, ekcémás száraz bőrre is hihetetlen jó.

synerella987

2017. május 26.

Tág pórusú, zsíros bőröm van, ami időnként kiszáradásra hajlamos a T-vonalon kívüli részeken. Alacsony olajtartalmának köszönhetően ez a krém tökéletesen ápolja a vízhiányos területeket, nem ragad, hamar felszívódik. A mandulaolaj illata elég erőteljes, első használatkor nagyon erősnek éreztem, de ma már kellemesnek mondanám - hozzászokott az orrom. :) Nincs benne felesleges összetevő, valóban hidratál, kellemes érzetet (és illatot) hagy a bőrön, így tőlem 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Horest

2017. február 27.

Nehezen találtam olyan krémet, ami zsíros és vízhiányos bőrre való egyszerre, 1-2 hete használom és eddig jók a tapasztalataim, csak este kenem fel, nappalra egy kicsit zsíros lenne szerintem, de éjszakára eddig tökéletes, nem ragacsos, elég könnyű krém, ami hamar beszívódik és kellemes illata is van, a szemem körül nem használom, mert úgy vettem észre, hogy azt egy kicsit irritálja, de egyébként abszolút ajánlom a terméket.

Update: nagyon úgy tűnik, hogy nem vált be, az éjszakai használat után másnap totál zsíros lesz a bőröm, a homlokom és a T-vonalam fénylik... Sajnos le kell vonjak egy csillagot, mert nem hozza amit ígér, sőt még zsírosabbá teszi a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Vanília

2015. július 18.

Gazdag hidratáló krém, a bőr rögtön érzi, hogy kap valamit. Kicsit olajosabb marad a bőröm utána, mint általában a hidratáló krémek használata után, smink alá nem használnám, de estére ideális. És nem utolsó sorban az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 18.

Magdolna

Korcsoport: >54
2014. december 20.

Nagyon jó hidratáló krém, mindenkinek csak ajánlani tudom! Jók az összetevők és
az ára is. Nekem normál bőröm van és mégse zsírosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. december 20.

Nagyon jó hidratáló krém, mindenkinek csak ajánlani tudom! Jók az összetevők és
az ára is. Nekem normál bőröm van és mégse zsírosít.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.