Tulasi

Ár:   670 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2011. december 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

A Tulasi tusfürdõk két fõ komponense a kókusz- és pálmaolaj származékok. Minimális habzóanyagot (nátrium-lauril-szulfátot) tartalmaz és több olyan visszazsírozó komponenst, amely a bőr elveszett zsiradékait pótolja. Egyáltalán nem szárít, lágyan, kíméletesen tisztít. Kémhatása enyhén lúgos.

Ophelia

2019. február 24.

A tulasi levendulás ajakápolóját imádtam, de ennek teljesen más jellegű illata van, szinte már kellemetlen. Oké hogy nem habzik, nagy mennyiséget kell használni belőle, de nekem rommá szárította a bőrömet akárhányszor próbálkoztam vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Mylord01

2017. április 22.

Mióta ezt használom, azóta nem kell testápolót használnom. Ajánlom minden száraz bőrű csajszinak!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 22.

szakszil

2015. június 3.

szuper illatos levendulaimádóknak kötelező!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

szuper illatos levendulaimádóknak kötelező!:)

ZseZsu

2014. március 18.

Sajnálom hogy tartalmaz SLS-t, meg minden más aminek nem kellene benne lennie... Amúgy nem lenne rossz. Erős levendula illata volt, nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

További info az összetevőről a KM-blogon >>