TurBliss

Ár:   19 055 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MadhavaNaturalis, Módosítva: 2019. szeptember 24.

Ár:   19 055 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A maszk normalizálja a fejbőr hidrolipid egyensúlyát, csökkenti a bőr irritációját, és korpásodásgátló tulajdonságokkal rendelkezik. Hatékony kezelés a fejbőr psoriasisa vagy pelyhesítése ellen. A rozmaring fokozza a hajnövekedést és nedvesíti a száraz hajat. A tőzeg serkenti a vérkeringést, és mély tisztító hatású. A boróka bogyó élénkíti a fejbőrt, így a haj puha és fényes lesz. Enyhén világosítja a hajszínt. Különösen jól működik szőke haj esetében, amelyet ragyogóbbá és világosabbá tesz.

Jancsa

2019. november 22.

Amikor lehűl az idő, de a sapkához még meleg van, sokszor elkezdhámlani a fejbőröm. Tesztelésre kaptam ezt a pakolást és nagy örömömre segített is a problémámon. A korpásodás nem enyhült, hanem abbamaradt. Persze szükséges volt kéthetenként használni, viszont az eddig általam próbált termékek maximum enyhítettek a helyzeten. Az illata és az állaga sem túl kellemes, de elviselhető. Olvastam a termékkel kapcsolatba, hogy világosíthatja a hajat, de én ezt nem tapasztaltam. Egy alkalommal volt problémám vele, viszont ez saját hibámból: Nem figyeltem arra, h nedves legyen végig a haj, miközben használom (ezt javasolták) és amint megszáradt elkezdett viszketni a fejbőröm. Hajmosás után még kb egy órán keresztül enyhén éreztem, szerencsémre abbamaradt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.