Ulta Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2017. április 11.

"A tökéletes ajándék a szépséghez! Ez a kollekció magába foglalja mindazt amire szükséged van hogy kontúrozd az arcod. Alkoss végtelen szem sminkeket a 20 hízelgő matt és csillogó szemhéjpúderekből."

Emolliensek: Stearic Acid, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Beeswax Acid
Tisztítószerek: Beeswax Acid
Színezékek: Iron Oxides, Manganese Violet / CI 77742

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.