ÜNT

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2016. január 13.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A terméket speciálisa a glitteres körömlakkok könnyű eltávolítására tervezték.

1. Alkalmazza a körömlakkozás előtt.
  2. Várjon 4-5 percet hogy az alaplakk megszáradjon, azután kezdje el használni az alaplakkot.
  3. Az eltávolításhoz könnyedén húzza le.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sterlingsilver

2018. július 4.

Meg van rendelve, pár hét és jön Amerikából! Annyira várom. 1x használtam az egyik barátnőmnél és meg kell mondanom, ez egy csoda! Ezenkívül annyi sok jót olvastam róla neten, és láttam videókat is róla, tesztelve több más peel off alaplakkal együtt és ez a top! Az ára elviselhető még a szállítási költséggel együtt is. Szeretem a glitteres körömlakkokat, viszont leszedni kín, ez biztosan segíteni fog. Lesz update, amint megjön! :)

Igazatok van! Elfelejtettem az updatet! Bocsi érte! Kicsit késett a termék kiszállítása, de nem egetverően. Abszolút megérte az árát, pedig nem olcsó. Nagyon szerettem volna holografikus lakkokkal telepingálni a körmeimet, de az tartott vissza, hogy utána nagyon macerás leszedni a körömről. Hát, nagyon megkönnyíti a munkát, bármilyen lakkról is legyen szó. A titok, hogy legyen jól megszáradva. A másik nagy előnye, hogy nem ragasztó alapú, inkább egy nagyon vizes lakknak tűnik nekem, ami nagyon szépen szárad. Szóval marad az 5 csillag neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Kodi

2016. január 2.

Csak és kizárólag azért ismerem a terméket, mert Lakkomlakkom Edinánál olvastam róla. Meg is rendeltem a cég honlapjáról a terméket, nem volt szállítási költség, 10 USD egy üveg. Nagyon gyorsan megérkezett, ki is próbáltam 3 réteg glitteres lakk alatt. Remekül tartja magát, mint alaplakk, 2-3 nap után csak kíváncsiságból szedtem le, gyakorlatilag nem is kellett rózsafapálcika, saját kis körmeim segítségével szedtem le. Legtöbbje egyben lejött, de volt ahol a körömvégen ott maradt a lakk 1/4-e, ott egy kicsit még küzdeni kellet. Másik alkalommal, ekkor elmaradt az acetonos zsírtalanítás lakkozás előtt, 24 óra után kezdtem "elhagyni a körmeimet", szóval a tartósság érdekében érdemes zsírtalanítani a felületet előbb. Homoklakk alatt picit másképp viselkedik, azzal nem jött le fóliaszerűen, pattogzani kezdett, majd rózsafapálcikával kellett legyúrnom, ami mondjuk abszolút könnyedén ment. Összehasonlítani a Miss Sportyval tudom, az "ragasztós" állagú, lassabban szárad, és szerintem nehezebb a leszedés, továbbá szerintem a körmeim felületét is meggyepálta az a cucc, mintha felmarta volna. Ennél ezt nem vettem észre. Ajánlom, hiszen a tapasztalt, leírt dolgok ellenére, annyira megkönnyíti ezeknek a látványos, de gyötrelmes leszedésű lakkok eltávolítását, hogy mindenképpen unikumnak számít. Végre a glitteres és homok finishű lakkok is beépíthetőek a hétköznapokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Tartósítószerek: Phenoxyethanol