Urang

Ár:   17 400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. november 13.

Ár:   17 400 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyed, mégis erőteljes olajok keveréke, melyek táplálják és gyógyítják a bőrt. Vitaminokban, antioxidánsokban és esszenciális zsírsavakban gazdag olaj, mely minden bőrtípus számára jótékony hatással bír. A fő összetevők -a jojoba és csipkebogyó olaj- bővelkednek linolénsavban, A, D és E vitaminban, ß-karotinban, melyek gyorsan és mélyre hatolnak a bőrbe. Mialatt láthatóan élénkíti és fejleszti a bőr textúráját, a csipkebogyóolaj ezen kívül csökkenti a finomvonalak és elszíneződések láthatóságát

Antioxidánsok: Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>