Urban Decay

Ár:   $31   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2018. június 9.

Ár:   $31
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Súlytalan sminkfixáló arcpermet, mely akár 16 órán át helyén tartja a sminket.

Hatshepsut

2018. május 28.

Nagyon nagy csalódás, pénzkidobás :( A youtuberek ódákat zengnek róla, ezért én is megvettem, biztos voltam benne, hogy jó lesz, de sajnos nem vált be, mattítása 0, a sminket pedig pont, hogy nem tartósítja, hanem pont miatta folyik le a smink napközben. A sminket sem egységesíti, nála még a Catrice-es sminkfixáló is jobb, ami mellesleg jóval olcsóbb is. Sajnálom, hogy nem vált be, pedig nagyon bíztam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

muszika

2018. május 19.

UP: azóta beszereztem a Freedom Pro studio termékét is nagyjából ugyanazt a hatást érem el vele! Szuper:)

Nekem a fekete dobozos van meg, szerintem szuper. Nagyon szép lesz a végeredmény vele, elveszi a púderes hatást és egész nap tart vele a sminkem. Örülnék, ha itthon is be lehetne szerezni, nekem megér ennyi pénzt, mert mindennapos használat mellett is majdnem fél évig kitartott. Most itthon is kapható alternatíva után kell néznem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

Dittikee

2018. március 14.

Szeretem, szépen tartja a sminket, bár nekem az alapozóm néha lejön nap végére. Lehet ez az alapozóm hibája is... a szemem megmarad viszont, ami nagy előny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

nika15

2018. január 5.

Ez az első olyan sminkfixáló, ahol érzem, hogy tartósabbá teszi a sminket, de azért nem mondom, hogy tökéletes. Jelenleg az utazó mérettel rendelkezem, még nem tudtam eldönteni,hogy megéri- e megvenni e teljes kiszerelést. Én azt tanácsolom, mivel az ára elég magas ezért érdemes először kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

AsztalosLilla

2017. december 21.

Az utolsó fillérig megéri az árát! Még a középkategóriás, gyengébb sminktermékekkel készített sminket is a helyén tartja. Az állaga könnyű, nem ül ki az arcra (sajnos találkoztam már olyan sminkfixálóval, ami az arcom lefújása után darabokban összerántotta a sminkem vagy csak apró cseppekben kiült az arcomra). Az illata kellemes, a flankonban pedig nagyon sok termék van, ezért ha elsőre drágának is tűnik, de bőven kiszolgálja az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Hannah11

2017. augusztus 19.

Az illatát imádom,olyan kovászos uborkás,amit nagyon szeretek. :D 26 órán át buszoztam,és épp hogy átcsillogott a bőröm az utazás végére.Szerintem nem kell tovább ragozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

esztusvagyok

2017. július 20.

Különleges alkalmakkor nyúlok csak hozzá, mert nem szeretném, hogy hamar elfogyjon, de nagyon szeretem. Zsíros a bőröm, ezért sajnos melegben gyakran kell igazítanom a sminkemen, de mióta megkaptam ezt a terméket azóta erre sosem volt szükség. (Nyári esküvőkön nagyon hasznos:)) Nem volt még szerencsém más márkák setting spray-éhez, szóval könnyen lehet, hogy árban van másik termék, ami tud hasonlóan jót, de én csak róla tudok nyilatkozni, és nekem igazán bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

berrythought

2017. március 25.

A sokadik elhasznált üveg után még mindig nem tudok élni nélküle, bár újabban már van egy fura szaga is, mintha romlott lenne a termék. Ennek ellenére max egy csillagot tudok levonni, de lemondani nem tudok róla, mert fixálja a sminket, tartósabbá teszi és elveszi a púderes hatást, emellett valamiért nekem a bőröm kiszáradását is megakadályozza. A Chill verziót is használtam már, de ez inkább segít abban, hogy a sminkem tartós legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

greta333

2017. január 5.

Elhasználtam belőle egyet, nekem nem jött be annyira.A csomagolása tetszik, a szórófeje sokkal egyenletesebben fújja ki a terméket, mint némely másik sminkfixálóké. Fixálta a sminkem, de a bőröm sajnos nem bírta túl jól, úgyhogy nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

lalau667

2016. december 29.

1 Héttel korábban megvásároltam ezt a setting sprayt travel size méretben (szóval nem a teljes verzióban) és egy sokkal jobb vétel volt mintha a nagyot vettem meg volna 26 $-ért (tesztelés képen vettem meg). Személyes véleményem az hogy ez egy remek setting spray mikor magamra fújom akkor nem érzem hogy rajtam lenne sőt nagyon kellemes érzete van és a sminkem is tovább fent marad mint ha nem használnám. A bőrömön csak később jelenik meg az olajos csillogás vagy ha magammal viszem egyáltalán nem jelenik meg ami szerintem nagyon is jó. Valószínűleg újra fogom venni és ezúttal a legnagyobb méretben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Caprylyl Glycol