Uriage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2018. június 12.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló szemkörnyék ápoló gél, revitalizáló és frissítő hatással. Nyugtatja a szemkörnyék területét, csökkenti a sötét karikákat és a szem alatti puffadtságot.

Paraben- és illatmentes, hipoallergén.

Izabel

2017. április 22.

A legszuperebb patikusom ajánlotta, és adott is belőle egy mintát. Nagyon megtetszett, nyárra tuti veszek egy teljes kiszerelést. Könnyű a felvitele, szupergyorsan felszívódik és jól együttműködik a sminkkel. Szépen feltölti a szemkörnyéket és az összetevők is csodameseszépek. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

senskin

2016. szeptember 28.

Ezt a gélt most szérum helyett egy másik szemkrémmel használom együtt. Ezt teszem fel elsőre, rá a krémet. Tökéletesen hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Szilo

2016. július 31.

Könnyed gél krém, ami tényleg gyorsan felszivódott. Csak éjszakára használtam, de így is csak szem alatt tudtam használni, mert fent ödémás jellegű duzzanatot okozott reggelre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 31.

Pávácska

2014. május 31.

Zselés állagú, illatmentes gél. Gyorsan beszívódik, és nem irritálja a szememet. Kellemes, hűsítő érzést hagy maga után. Pár perc után sminkelhetek is rá. Én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Gombaellenes tartósítószer.

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.