Uriage

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. október 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2in1 tápláló és tisztító fürdető csecsemők, gyerekek bőrének extra lágy, napi tisztítására . Arcra, testre, hajra.

Szappan-, parabén-, színezékmentes, nem mitesszerképző, hipoallergén, 1/3 rész tápláló tejet tartalmaz.

bettililiom

2018. június 23.

Gyógyszertárban kértem valamit 1,5 éves érzékeny bőrűnek, mert amit eddig használt, szárított. Ez úgy kihozta az allergiáját hajlatokban, hogy elővehettem a szteroidos krémet. Ha lehetne 0, mínusz pontot adnék rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

Makk Zsuzsó

2016. június 24.

Nem vagyok elájulva tőle. Nem rossz, de az árát nem éri meg.
Főbb problémáim vele:
1. DMDM Hydantoin, ami bár lehet, hogy kis mennyiségben nem áralmas, de azért ez mégiscsak egy babafürdető!
2. Nagyon illatos és nem a kellemes fajtából. Nemhogy nem enyhe, babaillata van, ha már nem illatmentes, hanem inkább mosóporillat, legalábbis engem arra emlékeztet.
3. Brutálerős a kupakra forrasztott műanyagfólia csomagolás, amit sem kisollóval, sem késsel, hanem azzal a kábelvágó késsel tudtam csak lebűvészkedni róla, ami minden barkácsműhelyben szokott lenni.
Viszont nem szárít és lehet vele hajat is mosni. Arra egész jónak tűnik, nem lesz tőle sprőd, mint a többi babáknak való all in 1 cucctól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 24.

Nem vagyok elájulva tőle. Nem rossz, de az árát nem éri meg.
Főbb problémáim vele: