Uriage

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: endzsiaj, Módosítva: 2020. október 9.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Habzó gél irritált bőr, atópiára hajlamos bőr, viszkető bőr, sérült, legyengült bőr kíméletes tisztítására, és felülfertőződések megelőzésére. Csecsemők, gyerekek, felnőttek részére, arcra, testre, kézmosásra és fejbőr tisztítására samponként egyaránt. Az Uriage Laboratórium TLR2-Regul komplex szabadalmának és nyugtató, barriert erősítő Uriage termálvizet tartalmazó innovatív formulájának köszönhetően csillapítja a bőrirritációt, a viszketést, és segíti a diszkomfort érzés csökkenését. Gyengéd, szappanmentes összetétele a bőr hidrolipid rétegét tiszteletben tartva, annak kiszárítása nélkül tisztít. Réz és cink hatóanyagai antimikrobális hatásukkal gátolják az irritációt okozó mikroorganizmusok szaporodását és enyhítik az irritációt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bongi

2021. január 24.

Zuhanyzáskor használom alkalmanként, mikor valamiért érzékenyebb, szárazabb vagy irritált helyenként a bőröm. Arclemosóként is próbáltam, úgy sem rossz. Az árát viszont kicsit túlzásnak tartom, még úgy is hogy leárazva vettem. Valószínűleg nem nekem találták ki, mert nem éreztem sok különbséget közte és a Balea Med szenzitív tusfürdő között. Ezért nyilván nem fogom újra megvenni, de nem pontozom le, mert nem rossz és beválhat annak, akinek még szeszélyesebb a bőre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Antioxidánsok: Asiaticoside
Hidratálók: Butylene Glycol

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.