Uriage

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2014. január 20.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Ajakápolók

Védő, nyugtató, regeneráló balzsam nagyon száraz, kicserepesedett ajkakra. Hosszantartó hatású.

Poly-2P szabadalom. Növényi szkvalének és szterolok, glycerin, polydecene Uriage termálvíz tartalma nyomelemekben és ásványi sókban különösen gazdag, természetesen izotóniás összetételű, bizonyítottan nyugtató, hidratáló és gyökfogó tulajdonságú.

Blancanieve

2020. május 25.

Igazi gyógyír! Még sosem csalódtam benne. Sokszor tette helyre a különböző okokból kiszáradt, kirepedt ajkaimat. Hálás vagyok, hogy létezik ő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

Petra571

2020. április 19.

Nagyon jó kis cucc, fogszabályzó miatt nagyon száraz ajkakat is tökéletesen hidratálja. Plusz pont, hogy a hatása tényleg sokáig tart, és nem kell folyton kenegetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Orsi0625

2019. augusztus 14.

Egyetlen ajakápoló, ami segít az isotretinoin kúram alatt. Brutálisan szárad tőle az ajkam, de ez megmentett.Napi többszöri használattal is eléggé sokáig elég, szóval nekem maximálisan megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

eisenhauer_virginia

2019. március 24.

Sajnos szörnyen csalódtam ebben a termékben. Olyan érzés, ha felkenem a számra, mintha finom lisztet kevertek volna a termékbe. Az ajkakon összeráncolódik a balzsam, szóval elég gusztustalan. Max. otthon elhasználom lefekvés előtt, hogy senki se lásson.
A stiftes verziója viszont KIRÁLY! Az a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

A stiftes verziója viszont KIRÁLY! Az a kedvencem.

Moncsika73

2019. március 8.

2 éves kislányom szája sarka nagyon sokszor ki van repedve😒 gyógyszertárban ajánlották. Azt kell mondjam nagyon hatásos. Nagyon pici mennyiséget teszek a szája sarkába, és már az első használat után sokkal szebb volt. 3 nap alatt teljesen rendbe jött . Azóta is rendszeresen használjuk , főleg a teli időszakban és a szeles időben. Már magának is ügyesen bekeni😊alap darab lett nálunk

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 8.

Alice83

2019. március 7.

Féláron jutottam hozzá ..igazából nem vagyok elájulva tőle..estére rakom fel és másnapra hidratált a szám, ezt más ajakápoló is tudja..
update: Na azóta ő lett a Nagy Ő.. szóval manapság minden reggel ezt használom..nem okoz "fehér réteget" a szájon és nagyon szépen hidratál és feltölt..kissé matt ami nagyon jó..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Amanina

2019. február 20.

Elképesztően jó ajakápoló. Nekem szinte semmi nem segít télen, mar feladtam a reményt, de ez az ajakápoló visszaadta a hitem. Kicsit viaszos allagú, nagyon sokáig megmarad a szájon. Én szeretem, hogy kinyomós, a tégelyesektől hányok, olyan gusztustalanul nem higienikusak, a stiftes is konnyen koszos lesz, szóval nekem bejön a kinyomós mindenképp.
Szépen, folyamatosan puhítja az ajkakat, nem húzódnak, nem véreznek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Szépen, folyamatosan puhítja az ajkakat, nem húzódnak, nem véreznek :)

rozsaverocska

2018. december 8.

Van amin az imádott Carmexem nem segít. Akkor jön Ő, és mindent rendbe tesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Van amin az imádott Carmexem nem segít. Akkor jön Ő, és mindent rendbe tesz!

BDominika25

2018. december 3.

EZ AZ AJAKÁPOLÓ!
Évek óta kűzdök az állandó kiszáradt, kirepedt és hámló ajkaimmal ráadásként a szám körüli területen is ez volt a helyzet de ez mindent megváltoztatott. Az első használat után éreztem, hogy nagyon jó lesz és így is lett.
A termékben sokat kapunk kevés pénzért és én csak ajánlani tudom ezt és a márka többi termékét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

EZ AZ AJAKÁPOLÓ!

oznob64

2018. november 18.

A stiftes változatát sokkal jobban szeretem, de ez is egy kiváló termék, én inkább este szoktam használni, hidratálja az ajkakat, regeneráló hatása is van, a stiftesnél kissé nehezebb textúrájú balzsam, annál kissé kevésbé kényelmes a viselete, illetve nem is ad olyan természetes fényt, mint az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate