Uriage

Ár:   4499 Ft és 5999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2019. július 15.

Ár:   4499 Ft és 5999 Ft
Kiszerelés:   150 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók

Nyugtató, hidratáló ápolás a napozással igénybevett bőr számára. Arcra és testre. Meghosszabbítja a barnaságot. Könnyű, nyári testápolónak is ajánlott.

parblek

2022. július 5.

Nekem a kisebb kiszerelés van meg, egész jó árban volt. A Rossmann naptej utáni fiaskó után van rá szüksége az egész családnak.
Azt nem tudom (még) hogy a hámlást meg tudja-e akadályozni, de a fájó húzódó bőrnek nagyon jól tud esni, kicsit elviselhetőbb a napégés :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. július 5.

becu

2022. március 26.

Nagyon szeretem. Ajándékba kaptam, de valószínű nyárára ismét beszerzek egyet, mert napozás után szerintem kötelező termék!:) Gyorsan felszívódik, én nem tapasztaltam ragacsos érzést az alkalmazása után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

Mosolyka

2021. július 22.

Könnyed nyári testápoló. Jól felszívódik. A bőröm a barnaságát jobban megtartja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 22.

mankaa

2021. július 11.

Kedvenc napozás utáni kencém: praktikus csomagolás, finom illat, jó felszívódás és használata után bronzos barnulás. Akcióban érdemes nagy kiszerelést venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 11.

Frufru08

2021. július 10.

Ezt ajànlották a patikában, így megvettem. Az illata nagyon kellemes, első érzetre az állaga is, viszont a bőröm nem szívja be teljesen, kicsit ragacsos marad utána, ezért csak este használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 10.

VassGabika

2021. június 27.

Nem leégett, de a Nap által megkapott bőrre kentük. Nagyon gyorsan hatott, és szép barna szín maradt utána. Állaga, illata tökéletes, nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 27.

SoLy

2021. március 13.

Pár éve sikerült leégnem a betonon miközben festettem, néhol hólyagosra, ezt vettem a patikában. Sokat segített a regenerálódásban, bár a hámlást nem úsztam meg, de az várható volt, magát a folyamatot viszont gyorsan letudtam és a bőröm is fellélegzett. Hűsíti a bőrt, főleg ha bedobjuk még egy picit a hűtőbe előtte és gyorsan nyugtat. Hamar levitte a pirosságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

Benedetta88

2020. július 30.

Nagyon jó kis testápoló. Nyáron és főleg a hosszabb napon tartózkodás után mindig ezt használjuk. Leégés után is gyógyír, többször mentette már meg a hámlástól a pirosra sült bőrünket. Nyugtat, hűsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Virvatuli

2019. szeptember 7.

Én is Pixiboxban jutottam hozzá a kis kiszereléshez. Csupa jót tudok róla mondani, gyorsan beszívódott, kellemesen nyugtatta a bőröm, csak gyorsan elfogyott :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Aniko23

2019. június 5.

Még az egyik Pixibox rendelésem során került hozzám ez a csoda. Én nagyon fehér bőrű vagyok és elég könnyen leégek. Amikor leégtem és utána ezzel bekentem magam egyből elmúlt a fájdalom. Gyorsan beszívódik, nyugtatja a bőrt és elég sokáig elég. Én most rendeltem meg újra, mert ez a nyár egyik elengedhetetlen darabja nekem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Glucose, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gombaellenes tartósítószer.