Uriage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2019. július 15.

Kiszerelés:   150 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók

Nyugtató, hidratáló ápolás a napozással igénybevett bőr számára. Arcra és testre. Meghosszabbítja a barnaságot. Könnyű, nyári testápolónak is ajánlott.

Benedetta88

2020. július 30.

Nagyon jó kis testápoló. Nyáron és főleg a hosszabb napon tartózkodás után mindig ezt használjuk. Leégés után is gyógyír, többször mentette már meg a hámlástól a pirosra sült bőrünket. Nyugtat, hűsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Virvatuli

2019. szeptember 7.

Én is Pixiboxban jutottam hozzá a kis kiszereléshez. Csupa jót tudok róla mondani, gyorsan beszívódott, kellemesen nyugtatta a bőröm, csak gyorsan elfogyott :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Aniko23

2019. június 5.

Még az egyik Pixibox rendelésem során került hozzám ez a csoda. Én nagyon fehér bőrű vagyok és elég könnyen leégek. Amikor leégtem és utána ezzel bekentem magam egyből elmúlt a fájdalom. Gyorsan beszívódik, nyugtatja a bőrt és elég sokáig elég. Én most rendeltem meg újra, mert ez a nyár egyik elengedhetetlen darabja nekem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Erina

2018. december 13.

Még Pixiben érkezett. Nyáron nálam kötelező darab. Sajnos nagyon fehér a bőröm, pillanatok alatt kipirosodik, de amióta ezt a terméket ismerem, nem kell félnem. Pillanatok alatt beszívódik, hűsít, hidratál, tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

madri

2018. szeptember 10.

Pixiboxos szerzemény, imádtam. Egy 5 napos nyaralásra pont elég volt, nagyon jól beszívódott, kellemes érzés volt. Nagyon jó az illata, jól hidratál. Kedvenc napozás utáni testápolóm lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

CeCeDrake

2018. július 9.

Az utóbbi években minden nyáron ez volt a nyári testápolóm.
Most is elfogyott egy, de nem tervezem újra megvásárolni.
Könnyed, gyorsan beszívódik, hidratál, funkcióját ellátja, az illata kellemes.
Egyetlen egy bajom volt vele, hogy hagyott egy fura réteget. Nem, nem zsíros, nem az a tipikus réteg, amit a krémek hagynak. Mintha rászáradna a bőrre, olyan. Annyira nem is zavaró, de vásároltam más márkától kifejezetten nyári testápolót és ott nem tapasztaltam ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Az utóbbi években minden nyáron ez volt a nyári testápolóm.
Most is elfogyott egy, de nem tervezem újra megvásárolni.
Könnyed, gyorsan beszívódik, hidratál, funkcióját ellátja, az illata kellemes.

csill87

2018. július 7.

Nekem a Bioderma napozás utánija jobban bejön. Ez nem tudom, hogy mitől after sun. Ennek nem elég könnyed az állaga, nem olyan mint egy nyári termék. Nehezebben is szívódik fel. Kicsit ragacsos marad is marad. Ráadásul a Brioderma illata nekem jobban bejön, annak ilyen sárgabarackra emlékeztető illata van. Ennek visszafogottabb, kifinomultabb, krém illata van, de nekem a barack náron jobban bejön. El fogom használni persze, mert nem rossz, de aki kifejezetten nyári testápolót keres, vagy kifejezetten napozás utánit, az szerintem a Biodermával jobban jár. Ez egy jó testápoló, csak nekem nem after sun.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

oti78

2018. május 26.

Nem krémet, hanem a spray-t rendeltem neten, de ezt kaptam. Szomorú voltam, mert azt imádom. De gondoltam, ha már megvan, kipóbálom. Ugyanolyan jó a hatása, mint a testpermetnek. Hűsít, ápolja a bőrt. Több kell belőle, mint a permetből, de ugyanaz a hatás. Megszerettem. Mindkettő a nyaralás alapdarabja lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

Cseniko

2018. április 1.

Nem rossz, de nagyon sok kell belőle. Az 50+ os napteje mellé vettem, ami nem védett kellő képpen! Maradunk a Bioderma napozás utáni testápolónál illetve naptejnél!
(A termék itt kék csomagolású, én ellenben világoszöld-narancs kupakos verziót használtam.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

Luiselotte

2017. július 11.

Tegnap a párom lepirult és gyorsan kellett valami. A patikában kifutó volt a Vichy és nem kaptam már a 400 ml- es napozás utánit, ezt ajánlották helyette.
Este napozás utáni tusfürdővel fürdött azután bekentem jó kiadósan a leégett részeket.
Ma reggelre lehúzta a pírt, szép csoki lett a bőre.
A krém kellemes illatú, könnyen beszívódik , nem hagy ragacsos érzetet maga után. Külön jó pont hogy arcra is lehet használni.Lányok nyugodtan kenhetitek a párotokra, nem lesz belőle hiszti :D
Este én is kipróbálom ;)
Update: Tegnap este kipróbáltam , marad az 5 csillag. Az én bőrömön kicsit nehezebben szívódott be , de engem nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

Ma reggelre lehúzta a pírt, szép csoki lett a bőre.
Este én is kipróbálom ;)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Glucose, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gombaellenes tartósítószer.