Uriage

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2019. július 15.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolás

Hidratáló önbarnító spray, mely egyenletes és természetes barnaságot kölcsönöz a bőrnek.

• Arany színű ragyogás: A két aktív önbarnító komponens (DHA és Erythrulose) egyedülálló kombinációjának köszönhetően a bőr egyenletes, ragyogó, napbarnított árnyalatú lesz, már 1 óra elteltével.
  • Hosszantartó hatás: A napbarnított színt felerősítő és azt megtartó aktív összetevőknek köszönhetően a bőr hosszan megőrzi barnaságát.
  • Bőrvédő: Uriage termálvíz tartalma nem csak hidratálja, de megerősíti a bőr barriert és védi a DNS-t az UV sugárzás káros hatásaitól.

Dorka1228

2019. július 15.

Kényelmes hogy spray, előtte persze muszáj a test radír használat. Nekem nem volt foltos sosem, már első üveg el is lett használva! Én arcra is használom, alapozó helyett. Igaz, hogy ha 2-3 este használom akkor látszik 2-3 napig és ennyi. Ez egy gyors megoldás de az eddigi önbarnítós krémeknél nekem százszor jobban bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

stylo

2019. június 26.

A legtobb barnitonak rettenetes a szaga. Meg masnap is buzlok nemelyiktol. Ezen nem erezni azt az avas buzt. En egy alapos radirozas utan hasznaltam, de meg igy is kicsit egyenetlen lett. Par ora alatt mar kezd latszodni az eredmeny, de az en lilasfeher boromon ez mar tul sok, termeszetellenes. Az arcomra soha nem mernem rafujni. Szerintem ez az a pont, ahol be kall latnom, en nem vagyok egy napbarnitott tipus, sose leszek az. Felesleges az ero.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 26.

dankah

2018. augusztus 10.

Csak az illata miatt kap 4 csillagot.Egyebként könnyen eloszlatható, latványos és szép eredmenyt ad. Érdemes este fürdés után lefújni magat az embernek és akkor másnap reggel meg is fürödhet,hogy ne érezze a büdi szagot. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

noriri

2018. augusztus 10.

A Uriage másik barnító sprayéhez írtam az ide tartozó véleményemet. De szeretném bemásolni ide is, ahova tartozik. Mivel nincs javaslat, hogy milyen alapszínre mehet így jogosnak érzem véleményezni úgy is, hogy nagyon fehér vagyok. Nem javaslom senkinek, aki hasonló cipőben jár ugyanis nagyon foltos leszek tőle. Vörös foltos. A kontraszt nagy, szóval lehet sötétebb bőrön valamivel jobb. A szórófej nagyon jól porlaszt, így arcra meglepően jónak bizonyult, de testre nem lehet szépen eloszlatni. Próbáltam már kifújni és aztán eldolgozni, de nem javított a helyzeten.

Szerk.: Vastag réteg testápolóra fújva és aztán alaposan a bőrbe dolgozva valamivel egyenletesebb színt lehet elérni. Ez mondjuk elég sok időt vesz igénybe, de így el fogom tudni használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

noriri

2018. május 20.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

kincso95

2018. április 29.

Már a második üveggel használom, nagyon bevált! Egyből beszívódik, nem fogja össze a ruhákat, nem ragad. Pár óra múlva már látszik is az eredmény, bár érdemes előre gondolkozni és egy napp előtte befújni magunkat.
Az illata is kellemes!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

Az illata is kellemes!:)

DSchifferer

2017. június 29.

Glamour napokon vettem, de még így sem volt olcsó. Pont ezért többet vártam volna tőle. Felkentem igyekeztem szépen eloszlatni..másnapra mindenhol foltos voltam és sajnos nem kicsi színkülönbség volt. Adtam neki 1 hét után még egy esélyt mondva hogy majd most jobban odafigyelek. Igyekeztem azonnal jól elkenni mielött beszívta a bőröm, de ismét foltos lettem tőle. Szóval nem merem használni.. nagy pénzkidobás volt. Viszont tenyleg barnít látszik a különbség, csak semmit nem ér ha foltos vagyok mint egy boci..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

blackberry

2017. június 20.

Nagyon szép barna színt ad, semmi sárgaság. Kellemes illata van, könnyű felvinni a bőrre. Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

drozsi

2015. június 19.

UPDATE: 2 fürdés után eltűnik a narancsos szín, 4fürdés után pedig az egészszín..

Természetes szín? Nem minden fénynél. Valamelyik fénynél "azta szuper ez a barnító, tényleg barna lettem" másik fénynél meg "ah ne már narancs lettem :@" !! Többféle önbarnítót használtam már, olcsót, drágábbat, márkásat hát nem nagy durranás, olyan mint a többi DE amit mégis kiemelnék azaz illata, mert ennek tényleg kellemes. Ha másért nem majd ezért veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

giudittina1978

2014. október 22.

Nagyon szép színt ad, ez az első önbarnító, amitől nem gyullad be az arcom sem, most veszem a második flakont, mert sajnos gyorsan fogy. Kézfejnél, lábfejnél ugyanúgy vigyázni kell, mint a többinél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 22.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.