Uriage

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők

Könnyen és gyorsan felvihető száraz permet, az Uriage termálvíz védő, bőrápoló hatásával. Csúcsteljesítményű, maximálisan fotostabil, széles spektrumú szűrő komplexének, sejtvédő Aquaspongin® és antioxidáns összetevőinek, valamint az Uriage termálvíz barrier-erősítő és bizonyított DNS-védő hatásának köszönhetően erős védelmet nyújt az UVB és a bőrbe mélyebbre hatoló UVA sugárzással szemben, valamint sejtszintű védelmet biztosít a napsugárzás okozta bőrkárosodások ellen. Formulája könnyű felvitelt biztosít, gyorsan, nyomtalanul felszívódik, száraz, nem ragadós bőrfelületet nyújt. Frissítő hatása miatt különösen ajánlott szabadtéri tevékenységekhez és sportoláshoz. Gyerekek és felnőttek részére egyaránt.

Kellemes illattal. Nem komedogén. Kiválóan tolerált, hipoallergén, alkohol- és parabénmentes.

szanaci

2020. július 29.

Borzalmas. Nem vagyok egy könnyen leegő típus, tetszett ez a fujos kiszereles, emiatt vettem meg, hiába fujtam magam durván leégtem. Nem ajanlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 29.

anitaa17

2019. június 19.

Ezt az olyanoknak találták mi, mint én, mivel kiküszöböli azt az 1 dolgot, amit a fényvédőkben utálok, azt, hogy olajos, ragacsos, és utána kezet kell mosni.
Nagyon jó kis termék, nem hagy nyomot, nem lesz fehér tőle a bőr, kevésbé olajos. Sosem égtem még le a használatakor. Egy dolog miatt kap csak 4 csillagot: sajnos az árához képest viszonylag kevés ideig elég, gyorsan elfogy, annak ellenére, hogy nagy kiszerelésnek tűnik,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Aniko23

2019. június 5.

Pixiboxban volt tavaly és én imádom. Én nagyon fehér bőrű vagyok és gyorsan megkap a nap, viszont mikor ezzel befújtam magam akkor sosem égtem le. Én idén újra megrendeltem, mert nekem nagyon bejött ez a kis csoda :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

vadvirag919

2018. augusztus 7.

Pixiboxban volt, örültem neki mint majom a farkának. Jó ötlet - lenne ha működne. Alapjáraton nem vagyok az a leégős fajta, kicsit pirulok és hiphop barna is leszek. Na de amikor ezzel próbálkoztam, 3x is, hiába fújtam be jól magam, hiába kenegettem is el, hiába ismételgettem, épp csak fejre nem álltam, mégis jól leégtem. A végén már röhögtek rajtam, h minek fújom magamra, le akarok égni? Sokkal rosszabb mintha egyáltalán semmit nem használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

mujerconfused

2018. július 28.

A nyári Pixiben volt teljes kiszerelésben, nagyon praktikus bár nekem a sima naptejekkel sincs különösebb problémám. Kicsit szkeptikus voltam mert ezzel a fújókával, nem igazán tudom eldönteni a mennyiséget, de nem égtem le mikor ezt használtam. Ha valaki nagyon rühelli a ragacsos-naptejes kenegetést, annak ez a nyár terméke lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

csill87

2018. július 15.

Meglepően jó cucc. Nem ragad, könnyed textúrájú, kellemes az illata, olyan érzés mintha nem lenne a bőrömön semmi. Ráadásul szerintem sokáig elég lesz, mert nagyon jól porlaszt a szórófej, így már az ára sem annyira vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Glucose, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.