Uriage

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annamy, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fényvédők

Könnyen és gyorsan felvihető száraz permet, az Uriage termálvíz védő, bőrápoló hatásával. Csúcsteljesítményű, maximálisan fotostabil, széles spektrumú szűrő komplexének, sejtvédő Aquaspongin® és antioxidáns összetevőinek, valamint az Uriage termálvíz barrier-erősítő és bizonyított DNS-védő hatásának köszönhetően kiemelkedő védelmet nyújt az UVB és a bőrbe mélyebbre hatoló UVA sugárzással szemben, valamint sejtszintű védelmet biztosít a napsugárzás okozta bőrkárosodások ellen. Formulája könnyű felvitelt biztosít, gyorsan, nyomtalanul felszívódik, száraz, nem ragadós bőrfelületet nyújt. Frissítő hatása miatt különösen ajánlott szabadtéri tevékenységekhez és sportoláshoz. Gyerekek és felnőttek részére egyaránt.

Kellemes illattal. Nem komedogén. Kiválóan tolerált, hipoallergén, alkohol- és parabénmentes.

tenagi

2019. szeptember 7.

Olyan érzése van az embernek, mint ha alvázvédő sprayvel fújná le magát, amikor felrázza :D Egyébként semmi extrát nem tapasztaltam ettől a fényvédőtől, nem ragad a fújás után, de ugyanúgy szét kell kennem a testemen, ha azt akarom, hogy egyenletesen legyen szétoszlatva a krém. Ár-érték arányban már találni (igaz az nem spray fornátumú) hasonlóan teljesítő fényvédőkrémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Annamy

2018. december 16.

Idén nyáron vásároltam először fújós kiszerelésű fényvédőt és nagyon megszerettem. Elsősorban amiatt választottam, hogy szabadtéri edzés közben a krém ne folyjon a szemembe, tenyerembe, ha izzadok, illetve nem szerettem a krémek kissé ragacsos állagát, amit nehezem mostam le a kezemről. Nem barnultam és égtem le nyáron, úgyhogy jól teljesített a fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Andus

2018. július 22.

Én már a 2. flakont veszem. Szeretem a fújos kiszerelést fényvédőknél. A La Roche fújósához képest pici olajos réteget hagy,ha többet fújok. Egyébként szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Glucose, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.