Uriage

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2014. május 27.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Termálvíz alapú, különleges textúrájú, koncentrált krém-tusfürdő 1/3 rész lipidpótló tápláló tejjel és shorea vajjal az egész család számára. Egyszerre nyújt szappanmentes kímélő tisztítást és intenzív táplálást, hidratálást. Használatával a bőr minden fürdés után hosszan megőrzi természetes komfortérzetét és puhaságát, feszülés érzete nélkül. Ajánlott az egész család számára, babfürdetéshez is.

Paraben- és színezékmentes, hipoallergén. Fiziológiás Ph.

Kiszerelés: 200 vagy 500 ml

stylo

2019. július 27.

Mivel nem szeretem a testapolot, mindig igyekszem olyan tusfurdot valasztani, amivel ki tudom valtani. Ujabban ezt az uriage markat hasznalom kampanyszeruen. Ennek jo az illata es jo selymes lesz tole a borom. Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

CeCeDrake

2017. augusztus 30.

Update: nem veszem többet, még a mostani fél literből is van úgy 400 ml...elkezdett nagyon szárítani. Nem tudom, hogy változtattak-e rajta valamit, de eddig nem tapasztaltam ilyet, pedig egy kicsit és 2 nagyot már elhasználtam. Sajnálom, mert az illatát is szeretem.

Az olaj tusfürdővel használom felváltva. Kell utána testápoló, de nem szárít jelentős mértékben. Dermashopból rendelve 50% akcióval a nagy kiszerelés megéri, mindig ott veszem. Az illata kellemes és jól tisztít. Ami a legfontosabb, hogy nem okoz irritációt, mint a legtöbb drogériás fürdőtermék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Hanna83

2017. június 30.

Nem szárítja a bőröm, de az illata nem tetszik, drága is, nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

Nem szárítja a bőröm, de az illata nem tetszik, drága is, nem veszem újra.

ibolyatomko

2017. június 13.

Imádom, pixiboxban találkoztam vele először. Azóta mindig újraveszem. Nagyon krémes a textúrája. Remekül hidratálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

csokibeka

2017. január 13.

Nagyon nagyon szeretem. Először Pixiboxban találkoztam vele egyébként eszembe se jutott volna ilyen drága tusfürdőt venni. Jelentem: megéri az árát teljes mértékben. Viszkető, foltosan hámló bőrömet szépen megnyugtatta és elég mellette 3 naponta testápolóznom, hogy ezt fenntartsam rádaásul nagyon gazdaságos, sokáig kitart. Az illata pedig...isteni! Újravettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

karaibrahimgil

2017. január 7.

Kb. egy éve használtam, elégedett voltam vele én is és a férjem is - azóta is Uriage termékeket veszek. Az illata is tetszett, az olajtusfürdőé számomra zavaróbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

kneva

2016. október 2.

Gyerekeknek vettem, mert nem volt Bioderma ABCDerm a patikában. Nekem az illata nem tetszik, elég erős bergamott. Én még úgy tanultam, h a bergamott allergizál és fényérzékennyé tesz. Kisbabának szívesebben használok valami enyhébb illatút. A nagynak meg gyakran kiütéses, ekcémás a bőre, nem tudom, hogy az illatanyag mennyit árthat ilyen esetben, biztos, hogy nem használ. Ha tudom, hogy ilyen illatos, ha megszagolhattam volna, biztosan nem veszem meg. Magamnak nem vennék ennyi pénzért tusfürdőt.
Fehér tejszerű folyadék kinyomva, amúgy jól felhabzik, kellemes az állaga,. Még jó, hogy a kiszerelés pumpás. Erős hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 2.

Csirip74

2016. január 15.

Pixiben volt a 200 ml tubusos változata. A fiam használja, nem szárítja a bőrét, még télen sem, pedig "hideg-ekcémától" szenved kiskora óta. A bioderma hasonló termékét jobban szerette, ennek nem olyan finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 15.

Trixi

Korcsoport: >54
2016. január 5.

Mosószappan illata van, borzalmas. Inkább lenne teljesen illatmentes. Emellett nemigazán habzik, ezért átlagban kb. 20 nyomásnyi egy zuhanyozás, nem kiadós. És kell utána a testápoló is, szóval rosszabb egy átlagos tusfürdőnél. Bocs, Uriage.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. január 5.

monika.t

2015. június 2.

Pixi-ben volt még korábban. Elsőként azért örültem meg neki mert arc-test-haj területekre is használható. Így akár utazáshoz is jó, nem kell annyiféle cuccot vinni. Szerencsére nem csalódtam benne. Az illata semmi különös, enyhe tisztaság-gyógyszertár illat keveréke, de ez sem sokáig érezhető. Jól habosítható kis mennyiség is, így nem kell egyszerre sok belőle. Nem szárít és nem okozott semmilyen allergiás reakciót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 2.

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.