Uriage

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 9.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Dezodorok

Golyós dezodor, mely egész nap hatékony az izzadás és a testszagok kialakulásával szemben. 24 órán keresztül nyújt frissességet és tisztaságérzetet anélkül, hogy fehér vagy sárga foltot hagyna a ruhán.

• Gátolja az izzadást: Az aluminium-sók szabályozzák az izzadást.
  • Megelőzi a kellemetlen testszagot: Antibakteriális és enzimgátló aktív összetevői hatásosan száll harcba a testszagok ellen.
  • Nyugtatja az érzékeny bőrt: Uriage termálvízzel és bőrnyugtató hatású aktív összetevőkkel gazdagított összetétele nyugtatja a hónalj érzékeny területét.

Ár: 2700 , Eladó: Eperlekvar
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
ciska

2019. május 21.

Nagyon reménykedtem ebben a termékben, mert a patikában is ódákat zengtek róla.. Nagyon izzadós vagyok és sajnos nekem egyáltalán nem vált be, egy rohanós nap után olyan mintha semmit sem használtam volna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

creammaniac

2019. május 1.

Legújabb dezodor szerzeményem, az alumíniummentes változatát már próbáltam és az is nagyon bevált, de most kíváncsi voltam erre is.

Az illata szappanos, finom, olyan, mint a másiké. Kb. másfél hete használom minden nap, nagyon jól teljesít, semmi izzadtságszag, nyilván izzadtság azért keletkezik, de ez a normális szerintem. A ruhákat nem fogja meg, felkenés után azért én mindig szoktam várni, hogy beszívódjon kicsit. Nagyon drága, inkább akciókor éri meg megvásárolni, de egy teljesen megbízható dezodor, nem csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

ninarny

2019. március 3.

A hónaljam bőre rendkívül érzékeny, mindentől viszket vagy begyullad - ettől a dezodortól egyáltalán nem, sőt, hidratáló hatása van. Az izzadsággátló hatása is hibátlan. Illata púderes, nagyon kellemes klasszikus illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Annamy

2018. december 16.

Néhány hónapja vásároltam a terméket és teljesen meg vagyok vele elégedve. Évekig használtam más típusú izzadásgátlót, amely szintén tartalmazott alumíniumot, a váltásra amiatt került sor, mert a régi nem teljesített már olyan jól. Az Uriage deo nyáron, télen és izzasztó vizsgán egyaránt megoldja a feladatát és egész nap tart.:) Kellemes, de semleges és nem túl erős illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Spvirgi

2018. december 7.

Nagyon örülök hogy rá találtam erre a dezodorra, istenem. 😘Augusztus óta használom és szuper jóóóó. Már évek óta Doveot használtam,és teljesen meg voltam elégedve vele, de valahogy most az utolsó amit vettem olyan semmilyen, mintha nem kentem volna semmit......
Barátnőm már évek óta ezt használja így ő ajánlotta és de jó hogy hallgattam rá, egész napi jövés-menést is bírja, szagok nélkül!!!!!! 💟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Annacska25

2018. december 6.

Kellemes érzetet biztosít, nem irizál, nincsenek pattanások tőle. Nem izzadok tőle. Az ára elég borsos, de sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Cseniko

2018. december 4.

Hosszú éveken keresztül csakis a Vichy világos-kékes-zöldes kupakos deóját használtam, amit kb egy éve megváltoztattak és szinte teljesen hatástalannà tettek.

Ekkor kezdtem lázas kutatásba, melyik dezodor léphetne a helyébe!
Itteni jó vélemények alapján esett a választásom erre az Uriage dezodorra, (valamint egy másik márka termékére, de azt azoknak ajnánlom akiknek ez túl erős, irritáló. Ez előtt írtam róla véleményt.)

Ez a dezodor egy megváltás! Nekem még a 8 éven át töretlenül szeretett Vichy-től is hatékonyabb, még egy picit olcsóbb is, főleg duo packban.

Kellemes illat, gyorsan szárad, száraz hónalj. Engem nem iritál, de el tudom képzelni, hogy az érzékenyebb bőrűeknek már sok lehet.

Vigyázat nem összekeverendő a kímélő, mindenmentes társával, ami első blikkre pontosan ugyanígy néz ki, a különbség hogy azon 1, ezen pedig 3 kék csepp van az Uriage felirat alatt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Ekkor kezdtem lázas kutatásba, melyik dezodor léphetne a helyébe!

Dori320

2018. november 18.

Valóban nem izzadok tőle, azonban nekem szörnyű foltokat hagy a ruhákon, amik utána nem is jönnek ki :( (szinte összemosódnak tőle a színek hónalj részen).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

R3ka

2018. október 10.

Munkámból adódóan fehérben kell lennem minden nap és eddig előbb-utóbb megjelentek a sárga foltok a ruhákon. Ez nagyon zavart és sok keresés után erre a dezodorra találtam rá anyukám segítségével. Enyhe, fincsi illat, gyorsan felszívódik, nem hagy nyomot és ahogy észrevettem eddig nem lett tőle sárga a ruhám se, pedig már kb 1 éve használom. Kifejezetten ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

papramona

2018. augusztus 31.

Nagyon szuper, bár csak két hete használom, előtte mindig nivea volt, de nem volt elég már. Kellemes enyhe illatú, hamar szárad, nem ragad, kiállta a nagyon lótifutis izzadós napokat is, pedig a hátamról is folyt a víz, de az illatom jó maradt és a blúzomon sem hagyott még foltot. Eddig nekem ez az első dezodor az életemben, amivel egy végigrohant nap után sincs semmi mellékszag. 👍

Update: május óta használom, nagyon szuper, egész nyáron nem voltam büdös, pedig 45 fokban Madridban kirándulni igazán nagy kihívás volt e téren. Ajánlom! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!