Uriage

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 9.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Dezodorok

Golyós dezodor, mely egész nap hatékony az izzadás és a testszagok kialakulásával szemben. 24 órán keresztül nyújt frissességet és tisztaságérzetet anélkül, hogy fehér vagy sárga foltot hagyna a ruhán.

• Gátolja az izzadást: Az aluminium-sók szabályozzák az izzadást.
  • Megelőzi a kellemetlen testszagot: Antibakteriális és enzimgátló aktív összetevői hatásosan száll harcba a testszagok ellen.
  • Nyugtatja az érzékeny bőrt: Uriage termálvízzel és bőrnyugtató hatású aktív összetevőkkel gazdagított összetétele nyugtatja a hónalj érzékeny területét.

betty23

2022. május 20.

Néhány hónapja használom, de vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Hatásában nem igazán jobb, mint egy Rexona, talán kicsit kevésbé kellemetlen az illatom vele néhány óra után, mint a Rexonával. Egy kis ideig gátolja az izzadást is, de inkább a kellemetlen szagok semlegesítésében jobb. Valóban nem fogja meg a ruhákat, de az előbb említett márka sem. A termék illata amúgy elfogadható, de elég erős, így sokaknak zavaró lehet. Ezért a hatásért kicsit sokallom az árát.

update: Felpontozom, a drogériás kedvencemet elrontották, így kb ez maradt egyedül ami nálam tényleg nem hagy foltot, hatásos és nincs pasi illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

Liacska85

2022. május 2.

Már legalább 7 éve használom. Sok márka és termék kipróbálása után ez az ami abszolút bejön. Duo csomagban szoktam megvásárolni, elég sokáig elegendő mennyiség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 2.

enikee

2022. május 1.

Szeretem ezt a terméket, hosszas kálváriám után az izzadásgátlókkal kipróbáltam ezt a dezodort és ez vált be eddig a legjobban. Felkenés után sajnos lassan szárad, várni kell vele az öltözéssel, viszont utána hosszú órákig nem izzadok, izzadás esetén semlegesíti a szagokat. Úgy vettem észre, hogy a használatával kevésbé sárgulnak be a felsőim. Volt, hogy megszokta a bőröm, utána lecseréltem másikra, de visszatértem hozzá.
A lassú száradási ideje ellenére is 5*-ot adok ennek a dezodornak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

A lassú száradási ideje ellenére is 5*-ot adok ennek a dezodornak.

mumofthree

2022. április 30.

Nagyon szeretem, két éve használom. Néha áttérek másra,amikor úgy érzem, kezdi megszokni a bőröm, de mindig visszatérek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 30.

becu

2022. március 26.

Imádom az illatát. Bár tény, hogy nem egy csodaszer, viszont eddig ez ami a leginkább bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

Zsozsa

2022. február 6.

Itteni vélemények alapján vettem meg, akciósan kettőt egy csomagban. Még csak egy hete használom, de máris imádom! Az elmúlt két évben elkezdtem nagyon büdösen izzadni, és mióta Covidos voltam, én még büdösebbnek érzem magam. Ezzel a deóval nem hogy nem érzem nedvesnek a pólóm, de azt a büdös szagot sem érzem, még egy egész nap után sem. Nekem nagyon minimális fehér foltot hagyott csak a fekete pólómon. Nem olcsó, viszont teljesíti amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 6.

Cons

2021. május 18.

Kb egy éve használom ezt a deot, szeretem de azért nem egy csodaszer. Kellemetlen illatom nem volt a használata mellett, de a stressz izzadással nem tud sokat kezdeni, legalábbis nálam arra nem annyira vált be. Illata fincsi és szerintem egész sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 18.

arizsani

2021. március 12.

A legjobb dezodor, amit valaha próbáltam. Baráti ajánlásra próbáltam ki, mert télen-nyáron nagyon izzadtam a legkisebb stresszhelyzet hatására is. Az ára miatt először felhúztam a szemöldököm, de miután láttam mennyire működik, már eszembe nem jutna 2000 forinttal olcsóbban venni valamit, ami egyáltalán nem működik. A 4. deómat használom el lassan, talán most kezdi megszokni kicsit a bőröm, de 10-12 órát még most is kibír. Az illata semleges, ami nekem szintén fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Sziporka88

2021. február 20.

Nagyon hatékony. 1 hónapja használom egyszer sem volt kellemetlen illatom. Maga a deo is semleges illatú. Könnyen felszívódik, nem hagy nyomot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

olahzsofia6

2020. december 25.

Imádom! Egyik izzadásgátló nem produkált hasonló hatást, és még az illata is kellemes!
Vichy zöldjét próbáltam, ami talán megközelíti hatásban, de férfias az illata, gyorsan hozzászokott a bőröm..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.