Uriage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2014. május 27.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Dezodorok

Koncentrált izzadást szabályozó dezodor, érzékeny vagy normál bőrre. Tripla hatékonysággal alkalmazható az izzadás és kellemetlen szagok kialakulása ellen. Érzékeny bőrre is ajánlott. Enyhíti az epilált bőr irritációját. Nem hagy fehér nyomot a bőrön. Nők és férfiak részére egyaránt ajánlott friss, semleges illattal.

Kiszerelés: 30 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

oswin

2015. július 16.

Nagyon lassan szárad,a ruhán fehér nyomot hagy az illata pedig számomra egy kicsit túl erős.Izzadsággátló hatása sem a legjobb.Legközelebb inkább mást próbálok ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 16.

HevesPetra

2015. június 10.

Rettenetesen irritálttá vált a bőröm a hónalj területén. Nem is használtam az utóbbi napokban dezodort egyáltalán (ami arra jó volt, hogy meg tudjam bár izzadok, de gyakorlatilag tiszta vizet :) ) A lényeg, hogy tettem egy merész próbát vele. Semmi problémát nem okozott, sőt mondhatni hidratálja, nyugtatja a bőrömet. Az utóbbi időben kezdtem egyébként is besokallni a Rexonáim illatától, így ennek a semleges illata felüdülés volt. Még csak néhány napja használom, de engem egyelőre meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

crista.big

2014. november 12.

Nagyon izzadós vagyok,már mindent kipróbáltam.Gyógyszertárba ajánlották ezt az izzadásgátló dezodort. Gondoltam adok egy esélyt ennek a terméknek is veszteni nem vesztek vele! És bevált! :) Már fél éve ezt használom és ajánlom mindenkinek! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 12.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0

Tartósítószer.