Uriage

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rita1025, Módosítva: 2022. november 11.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

• Arc és szemkörnyék kíméletes tisztítására.
  • Különleges összetevője az Uriage termálvíz, a Francia Alpok termálvize.
  • Organikus havasi gyopár kivonattal.
  • Tisztít, hidratál, frissít, és puhává varázsolja a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Cupcaketeam

2024. február 15.

A havasi gyopár kivonat megfogott reméltem hogy emiatt jó lesz a használata. Téli időszakban használtam és azt vettem észre hogy az alapvetően zsíros és érzékeny (nap végére nagyon átfényesedő) bőrömből csinált egy olyan szárazat hogy már nem tudtam mivel kenjem annyira húzódott a bőröm. És a szaga is nagyon kellemetlen.

Update: párom bőrén úgy néz ki beválik, igaz nem minden nap használja ezt. Lehet hogy csak az érzékeny bőrre nem való. Neki normál/száraz a bőrtípusa és arra jó volt. Utána egyből használ krémet is így elmondása szerint nem szárítja. Ettől függetlenül nem ajánlanám. Vannak ettől sokkal kíméletesebb arctisztítók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 15.

CeCeDrake

2023. november 6.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Tökéletesen, minden dörzsölés nélkül, finoman eltávolítja a sminket. Lemosom vízzel, utána rendes arctisztító és kész. Jobban szeretem, mint az olajokat, balzsamokat. Mondjuk én nem használok vastag sminket az arcomon, a szememen szoktam, azt nem távolítja el olyan hatékonyan, nem akarom belesimogatni a szemembe, ott 1* át kell törölni vattakoronggal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 6.

Ada

2023. szeptember 16.

Drága, húzódik utána a bőröm,szárít,számomra nem büdös de nem is mondanám kellemes illatúnak,nem vagyok elégedett a tisztító hatásával sem.
Sokkal jobb sminkeltávolítók vannak a piacon töredék áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 16.

Sokkal jobb sminkeltávolítók vannak a piacon töredék áron.

Vivien94

2023. március 21.

Nem irritál, felfrissíti a bőröm, kellemes az állaga, viszont a sminket nehezen hozza le, a szemfestéket pedig különösen nehéz vele eltávolítani, sokáig sikálnom kell vele magam. Nem venném újra, nagyon drága ahhoz képest, amit "nyújtani tud".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 21.

req

2023. január 20.

A sminket nekem nagyon nehezen távolítja el, főleg a szempillaspirált. Télen nem fogom használni, mert szárítja nagyon a bőröm. Az illata nekem kifejezetten tetszik.
Nyáron fogom használni, de csakis arclemosásra, mert sminkeltávolításra ez a termék kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 20.

eveartstar

2022. december 26.

Űber drága sminklemosó!
Találtam sokkal olcsóbb alternatívát.
A benne lévő akrilát a hatóanyaga, azért műanyag szagú. Pont emiatt lehet smink ecsetet is mosni vele hatékonyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 26.

Űber drága sminklemosó!
Találtam sokkal olcsóbb alternatívát.

Honeyhair

2022. december 25.

A hatékonyságára semmi panaszom nincs. Bár nekem száraz és érzékeny a bőröm, nagyon jól letisztította, minden irritáció nélkül. Nem éreztem azt sem, hogy utána kellemetlenül húzódott volna az arcom. Egyedül a fura, műanyagszerű szaga nem nagyon tetszik, nálam az élményből ez sokat elvesz. Eddig egyes Yves Rocher termékekben éreztem ehhez hasonló szagot. Lehet, hogy más észre sem veszi, de engem egy kicsit zavar. Persze nyilván jó, ha egy termék illatmentes, de ha csak így tudják megoldani, akkor már inkább legyen benne egy icipici, enyhe illatanyag. Szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 25.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Propanediol, Hydroxyacetophenone, Glycerin

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.