Uriage

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Uriage, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Tusfürdők

Hidratáló habzó bőrradír, testre és arcra, különleges kettős hámlasztó hatással. Gyengéd mechanikus és kíméletes mikrohámlasztó hatású, gyorsítja a bőr megújulását, mélyen kitisztítja a pórusokat, alaposan és gyengéden távolítja el a hámréteg felszínéről az elhalt sejteket. E és C vitamin tartalmú tápláló részecskékkel gazdagított. Előkészíti a bőrt az ápoló készítmények használatára.

Szappan-, paraben- és színezékmentes, hipoallergén.

CeCeDrake

2017. augusztus 30.

Testápoló vásárlás mellé kaptam. Semmi extra. Nem rossz termék, kezdem megszeretni. Csak testre használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

karaibrahimgil

2017. január 7.

Arcra és testre használom. Elégedett vagyok vele, habár különösebb hatást nem fedeztem fel magamon a használata óta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Oraculum

2016. augusztus 30.

Imádom, isteni cucc, nekem nagyon rendbe tette az arcomat, egy gyulladt pattanás, semmi nem jön ki azóta, hogy ezt használom, illetve nem zsirosodik a használata után, mint a zöld Hyseac testvérével, mellesleg könyebb lemosni is és jobban tiszta érzésem van utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Dalmicica

2016. március 12.

Rendelésem mellé kaptam egy 50ml-es kiszerelést. Iszonyat jó kis cucc. Csak arcra használom. Nem pirosodik ki a bőröm, nincs utána ilyen száraz feszülő érzés. Frissítő. Illata nem tolakodó, bár jobban örülnék, ha nem tennének egy termékükbe sem parfümöt :) Észrevettem, hogy lassan kikopnak a krémeim és csak Uriage termékek maradnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Trixi

Korcsoport: >54
2015. augusztus 27.

Csak testre használom. Kíméletes, mégis jól felfrissíti a bőrt, enyhe, friss illattal. Puha, sima lesz a bőr, feszes pórusokkal. Valahogy azt érzem, hogy egészségesebb a bőröm, kellemesen bizsereg. A durva radírokat nem kedvelem, ez pont megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Reniii

2015. július 9.

Nemrég vettem egy jóval olcsóbb kategóriájú arcradírt. Hát nem örültem neki, hogy megvettem. Ezt rá egy hétre kaptam és gyorsan ki is próbáltam először arcra, majd egész testre. Hát ahhoz képest egy nagy csoda. Cuki kis "pinduri" golyócskák vannak benne. Sőt, különböző méretű és színű golyók, amik szuper hatást érnek el. A legjobb radír, amit valaha próbáltam. Próbáltam már Oriflame-t, Body Shop-ot, Balea-t (most hirtelen több nem jut eszembe) ééés jóóóval többet tud. Mondjuk sajnos megvan az ára is. De szerintem megéri. Nagyon szépen leszedi az elhalt réteget és extrém selymes lesz tőle a bőr. Szerintem heti kétszer belefér a rutinba. :) Megéri. Felfrissült lesz az egész tested tőle.
Ja és ami nagyon fontos, hogy ez nem egy túlhigított lötty. Először megijedtem, hogy ez is az, de egyáltalán nem. Nem folyik szét az arcodon, mint a többi és nem is túl sűrű. Pont jó ahhoz, hogy szépen el tudd dolgozni és hatásosan fel tudd vinni mindenhova.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

Bibus

2015. június 9.

Én csak arcra használom, nagyon jól tisztít, és egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Én csak arcra használom, nagyon jól tisztít, és egyáltalán nem szárít.

Barbuska90

2015. március 31.

Ma elkísértem anyukámat a patikában, hogy beszerezzen pár Uriage krémet. 3 krémet vett, így kaptunk ajándékba egy-egy micellás vizet, egy-egy testápolót és egy-egy ilyen radírt. Itthon kiprobáltam mindet, nagyon elégedett vagyok. Ez a radír végre olyan, amilyet mindig keresek. Normális szemcsék vannak egy kicsit zselés állagú krémben, ami nagyon jól tisztítja a bőrt, de nem karcolja. Amiket mostanában vettem radírok, mind híg volt és valami kis morzsa méretű szemcsék voltak benne, semmit sem értek. Ha ez elfogy, tuti veszek majd ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate