Uriage

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelcare, Módosítva: 2021. augusztus 31.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Komplex formula, mely gyengéden, kíméletesen kitisztítja az eltömődött pórusokat anélkül,hogy kiszárítaná a  bőrt. Eltávolítja a felesleges faggyút, szennyeződéseket és sminket. Szappanmentes öszetétele óvja a bőr hidrolipid védőköpenyét. Uriage termálvíz tartalma nyugtató, hidratáló hatású.

Kitűnően tolerált formula mely szappan, alkohol, paraben és színezék mentes, nem komedogén, hipoallergén.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

gina23

2021. április 10.

Az 500ml-s kiszerelését vásároltam meg kb. egy éve. Nagyon sokáig elég volt, pedig nem spóroltam vele. Jónak mondanám, szerettem, de amikor elfogyott úgy döntöttem, kipróbálok mást is, de van esély rá, hogy vissza fogok térni hozzá. Nekem a bőrömet nem szárította, szépen habzik, van egy enyhe illata, de engem nem zavart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 10.

Norcsi83

2020. december 10.

Nekem sajnos nem vált be. Zsírosabb lett tőle a bőröm és nem volt komfortos, folyamatosan hozzá kellett nyúlnom az arcomhoz használat után. Többet vártam ettől a tisztítótól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 10.

Queen16

2020. november 10.

Öm hátamra szoktam főként használni mikózbe zuhanyzok egy géles lemosoval mindig át mosom a vállamnál dekoltázsamnál és hátamnál mert ezeken a helyeken pattanasos vagyok főleg a vallamnál, arra jó illetve ha kijön egy patti akkor azt a területet egész arca még nem próbáltam, a szaga nekem nem erős kellemes lágy, eddig nagy különbséget nem csinált de még nem régota használom kb 2 naponta mosakszom vele :) nemrossz de nemis azta termék...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 10.

oznob64

2020. szeptember 1.

Sajnos szárítja az egyébként szárazságra nem hajlamos bőrömet. Fölöslegesnek tartom benne az illatanyagot, és a tisztító hatása sem tűnik olyan extrémnek, mint amilyennek a szárító hatása alapján kéne lennie.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

ErdelyiDiana

2020. július 19.

Számomra nem a best of arclemosó a kombinált bőrömre. Jó és pont.. Szépen felhabzik, de lejönni már nem szeret annyira... Szerintem tipikusan az a termék ami nagy csalódást nem okoz, mert vagy azt mondod szuper, imádom vagy azt mint én, hogy elhasználom nem rossz de tuti nem veszem újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 19.

Ercs

2020. június 15.

A meglévő pattanásokat nem tűnteti el, de egyébként a legjobb arctisztító, amit valaha használtam! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

bugeyes

2020. március 4.

Két alkalommal vettem meg ezt a terméket. Gél állagú, alaposan tisztít, nekem azonban után van egy kis szárazság érzés a bőrömön, pedig zsíros bőrű vagyok. Rosszat ezen kívül nem tudok rá mondani, viszont nem is annyira szuper, elmegy kategória. Találtam gyógyszertári tisztítók között ennél jobbat és illatanyagtól mentes terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Ajsha920704

2020. február 9.

Nem vagyok egy nagy panaszkodó de ez a termék egy förtelem. Serdülő koromban nem voltam úgy kirügyezve, mint amikor ezt a lemosót használtam. A Bioderma lemosóim, krémeim után egy kész felüdülés leülni a TV elé, de ez.... húzódik, csíp, ég.... Pedig a hidratálójával együtt használtam. Soha soha többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

SztanKlari

2019. december 31.

Kb fél év alatt fogyott el a kisebb kiszerelés. Nekem szépen leszedi a sminket, egy erősebb szempillaspirált is könnyedén leszed anélkül, hogy dörzsölni kéne. Után szép puha lesz a bőröm, ha nagyon elhanyagolom a rutinokat, akkor néha előfordul, hogy húzódik utána az arcom, de ritka alkalmak. A pattanásokat nem előzi meg, viszont sokkal gyorsabban gyógyulnak és nem lesznek csúnya nagy gyulladások. A nagyobb kiszerelést akartam venni, de sajnos a patikában elfogyott, így maradtam a kisebbnél. Az illata erőteljes, de nem irritál és meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

RitaJudit

2019. október 28.

Kedvelem az állagát, jól tudom habosítani, szépen tisztít. Valóban szárít önmagában, de én amúgy is egy sor másik kencét használok utána. Azt nem gondolnám, hogy világmegváltó csoda, de kényelmes, praktikus, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.