Uriage

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelcare, Módosítva: 2014. március 4.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Komplex formula, mely gyengéden, kíméletesen kitisztítja az eltömődött pórusokat anélkül,hogy kiszárítaná a  bőrt. Eltávolítja a felesleges faggyút, szennyeződéseket és sminket. Szappanmentes öszetétele óvja a bőr hidrolipid védőköpenyét. Uriage termálvíz tartalma nyugtató, hidratáló hatású.

Kitűnően tolerált formula mely szappan, alkohol, paraben és színezék mentes, nem komedogén, hipoallergén.

GyDorka

2019. május 2.

Nagyon szeretem ezt a terméket, igazából az első olyan arctisztítóm ami tényleg bevált. Imádom a géles állagát, pont eléggé habzik, gyönyörűen tisztít, nem szárítja a bőrömet. Luna Fofoval tökéletes páros! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

gabriellakalman

2019. január 27.

Gyulladt pattanásaim már nincsenek, hála neki és egy Bioderma peelingnek, ám olyan klönösen nagy extrát nem nyújt. Jól tisztít és habzik, de szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

melinda0704

2018. november 20.

Biodermát használtam de gondoltam kipróbálok valami új gyógyszertárban kapható arclemosót. Erre esett a választás pedig drágább volt a korábban használt lemosómtól. Nagyon szárít és gyulladt pattanásaim lettek tőle, ami sosem szokott előfordulni. Kukában landolt ( a hozzá ajánlott hidratálóval együtt ami szintén ezt okozta) .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

Anett1116

2018. november 18.

Gyengéden tisztítja a bőrömet és bársonyosan puha érzést bihtosít!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Gyengéden tisztítja a bőrömet és bársonyosan puha érzést bihtosít!!!

Gesztenye4

2018. november 17.

Szépen tisztít, a pattanásokat nem előzi meg, de kevésbé gyulladt a bőröm, és gyorsabban gyógyulnak be. Az illata kellemes, jól habzik, kevés is elég belőle. Picit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

szemerenc

2018. október 24.

Évek óta használom pattanásra hajlamos bőrömre, nagyon szépen tisztít és rendben tartja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

oznob64

2018. október 16.

Sajnos szárítja az egyébként szárazságra nem hajlamos bőrömet. Fölöslegesnek tartom benne az illatanyagot, és a tisztító hatása sem tűnik olyan extrémnek, mint amilyennek a szárító hatása alapján kéne lennie.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

zoja

2018. június 2.

Szárít és semmit nem csinál sem a pattanásokkal, sem a miteszerekkel. A második flakonnál tartok, az elsőt jó 1 éve vettem, kb 6 hónap alatt fogyott el, ritkán használtam, mert nagyon szárít. Hogy minek vettem újra? Mert kellett egy arcmosó valami. Ha ez elfogy, még félig van, többet nem veszem újra. Mostanában este a micellás vízzel sminklemosást és a sima vízzel mosakodást vezettem be. Reggel meg a hajmosásból lefolyó habbal szoktam arcot mosni. Ez működik. Nem kell drága, semmire sem jó mosakodó. Pedig a krémeiket szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

bakocsenge

2018. március 14.

Alapvetően szeretem ezt a terméket. Nekem kellően habzik, amit vártam tőle, azt hozza. Az illata elsőre mindig kicsit erős, de például az állagát kifejezetten kedvelem, kellően sűrű. Nem vártam tőle, hogy ez majd megoldja a problémáim, így teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Blackxentric

2018. január 29.

Egy hete használom és eddig nagyon tetszik. Kiválóan tisztít és kevés kell belőle. Az állaga nekem tetszik és az illata sem tolakodó. Ha hosszabb távon is bejön biztos újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.