Uriage

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicuka, Módosítva: 2020. május 14.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletesen távolítja el a szennyeződéseket és a sminket az arcról és a szem környékéről. Tökéletesen tisztít, miközben óvja a bőr hidrolipid védőrétegét. Nyugtató, hidratáló hatású. Kellemes, friss érzést kölcsönöz a bőrnek. Kitűnően tolerált készítmény. Hipoallergén, szappan-, paraben-, alkohol- és színezőanyagmentes. Fiziológiás pH. Szemészeti ellenőrzéssel kialakítva.

Különleges összetevője a Francia Alpok szívében fakadó Uriage Termálvíz, mely kivételesen gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben. Természetes izotóniás tulajdonságának köszönhetően tökéletes ozmózisban van a bőrrel és erősíti a barriert, ezért a bőr vizének is nevezik. Az Uriage Termál Központban 200 éve használt jótékony víz beépül minden URIAGE termékbe, hogy hidratálja, nyugtassa és védje a bőrt, még a legérzékenyebbet is. Az Uriage bőrápoló termékeit bőrgyógyászok és gyógyszerészek közreműködésével fejlesztették ki. Hatékonyságuk vizsgálatokkal igazolt.

toszapo

2020. április 8.

Nagyon hatékony a sminkeltávolításban, nem csípi a szemet, nekem kb 4hónapig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

Orsi114

2020. február 8.

Bár érzékeny bőrre való, az enyémet kissé csípte. A szemem közelébe sem mertem tenni, mert könnyeztem tőle és vörös volt órákon át. A sminket csak dörzsöléssel szedi le, amit kifejezetten nem szeretek. Nem hagy tiszta érzetet maga után. Egyedül reggel szerettem használni, ha éjszakára valami erősebb krémet kentem fel. Így nagyon sokáig tartott, de még most sem érzem, hogy megérte volna az árát. Maradok a Biodermánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Frubel

2020. január 23.

Tavaly kb októberben vehettem meg az első dobozzal akciósan a nagy kiszerelést, kicsit kétkedve mivel eddig nekem a Garnier/Nivea és társai micellás lemosók mindig kiütötték a bőrömet, ezért szerettem volna egy olyan lemosót ami még nekem sem okoz pattanásokat. Eleinte csak a szemsminkemet mostam le de most már az egész arcomra használom minden este és jelentem nekem nagyon bevált. Ha picit bele is ment a szemembe akkor sem csípett ami nálam plusz pont !! Látom van benne parfüm, nem tudom minek , de szerencsére a bőröm nem ütötte ki és nem okozott pattanásokat sem. Most vettem a második dobozzal meglátjuk mennyire lesz hosszútávú szerelem :) Összeségében azt kell mondjam ár-érték arányban klassz kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Cseniko

2019. október 9.

Eddig Uriage termékei közül csakis a golyós dezodor ami bevált nekem, így nem túl nagy bizalommal vettem meg ezt a micellás vizet, de jó választás lett!
A népszerű Biodermát cseréltem erre, ami nekem kipirosította az arcom, ez viszont nem okoz gondot.
Használat utàn egy sima vizes vattakoronggal letörlöm és utána hidratálok. Nem a legerősebb arclemosó, de nekem elég. A parfüm tartalma sem okozott gondot. Valószínűleg újraveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Alicece

2019. október 7.

Jo lenne...de mit keres benne a parfüm?? Érzékeny bőrre nem is értem.
Annyira zavar az illata hogy pusztán ettől beindul a rozaceám.
Szerencse van illat mentes is és az jo, nagyon szerem. Bár nem csodaszer de legalább birja a bőröm. Még keresgélek viszont itt a parfümös verzio nem éri meg érzékeny bőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Jo lenne...de mit keres benne a parfüm?? Érzékeny bőrre nem is értem.
Annyira zavar az illata hogy pusztán ettől beindul a rozaceám.

DobosKitti

2019. július 30.

Számomra egyik legjobban bevált micellás víz, szépen tisztítja az arcom, nem lesz túl száraz sem a bőröm. Nem tolakodó az illata sem. Másodjára vásároltam, valószínűleg ez most hosszútávú szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

estrella13

2019. május 13.

A Bioderma micellás vize helyett vettem meg, mivel a patikában éppen jóval olcsóbb volt. Nem volt jó döntés. Minden szempontból gyengébben teljesít. Engem zavar az erős parfüm szaga, nem távolítja el olyan jól a sminket és ragacsos. Nem hagy olyan kellemes, hidratált, tiszta érzést maga után mint a Bioderma, használat után le kell öblítenem. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Boji

2019. február 11.

Nagyon nem jó, a kipirosodott arcbőrömön csak rontott és szárít is. Ami bevált: Bioderma H2O micellás vize.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Cusika30

2019. január 29.

Nagyon jó kis termék! De nem minden alapozóval birkozott meg.Ezért csak 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Nagyon jó kis termék! De nem minden alapozóval birkozott meg.Ezért csak 4*

epid

2018. december 5.

A szempillaspirált eltávolítja, arra jó. A bőröm szárítja, kipirosodik, érzékeny, fáj. Ragacsos, ezért vízzel mindig leöblítem. Ha végre elfogy, többet nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid