Uriage

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicuka, Módosítva: 2020. május 14.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletesen távolítja el a szennyeződéseket és a sminket az arcról és a szem környékéről. Tökéletesen tisztít, miközben óvja a bőr hidrolipid védőrétegét. Nyugtató, hidratáló hatású. Kellemes, friss érzést kölcsönöz a bőrnek. Kitűnően tolerált készítmény. Hipoallergén, szappan-, paraben-, alkohol- és színezőanyagmentes. Fiziológiás pH. Szemészeti ellenőrzéssel kialakítva.

Különleges összetevője a Francia Alpok szívében fakadó Uriage Termálvíz, mely kivételesen gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben. Természetes izotóniás tulajdonságának köszönhetően tökéletes ozmózisban van a bőrrel és erősíti a barriert, ezért a bőr vizének is nevezik. Az Uriage Termál Központban 200 éve használt jótékony víz beépül minden URIAGE termékbe, hogy hidratálja, nyugtassa és védje a bőrt, még a legérzékenyebbet is. Az Uriage bőrápoló termékeit bőrgyógyászok és gyógyszerészek közreműködésével fejlesztették ki. Hatékonyságuk vizsgálatokkal igazolt.

Ár: 2499 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Moncherrys

2021. február 17.

Egyik kedvenc micellás vizem a Bioderma piros színűje mellett. Sokszor újra vettem, nem irritálta a bőröm. Szépen eltávolítja a szennyeződéseket illetve azok maradványait,mivel előtte lemosom a sminket utána szoktam használni valamint minden este ezzel mosom le a szemfestéket,nekem ez vált be eddig a legjobban erre a célra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

mascara96

2020. december 17.

Nagyon sok micellás vizet próbáltam eddig, de számomra ez vált be eddig a legjobban. Jól tisztít, nem szárít, puhítja a bőrt és a sminket is kiválóan eltávolítja mindenféle irritáció nélkül. Számomra ez a nagybetűs micellás víz. Ár érték arányban is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 17.

Pikk

2020. június 27.

Nagyon hatékonyan távolítja el a sminket, kíméletes, nem irritál, nem szárít. Semmi különös, teljesen rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 27.

svivko

2020. június 9.

Én tényleg szerettem volna szeretni, de nem olyan hatékony, mint a Bioderma rózsaszín kupakos micellás vize. Nem tisztít eléggé, pedig sminklemosás után, a minimális maradékot szeretném eltávolítani vele, de nem jó. Ráadásul egy csúnya pattit is okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

toszapo

2020. április 8.

Nagyon hatékony a sminkeltávolításban, nem csípi a szemet, nekem kb 4hónapig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

Orsi114

2020. február 8.

Bár érzékeny bőrre való, az enyémet kissé csípte. A szemem közelébe sem mertem tenni, mert könnyeztem tőle és vörös volt órákon át. A sminket csak dörzsöléssel szedi le, amit kifejezetten nem szeretek. Nem hagy tiszta érzetet maga után. Egyedül reggel szerettem használni, ha éjszakára valami erősebb krémet kentem fel. Így nagyon sokáig tartott, de még most sem érzem, hogy megérte volna az árát. Maradok a Biodermánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Frubel

2020. január 23.

Tavaly kb októberben vehettem meg az első dobozzal akciósan a nagy kiszerelést, kicsit kétkedve mivel eddig nekem a Garnier/Nivea és társai micellás lemosók mindig kiütötték a bőrömet, ezért szerettem volna egy olyan lemosót ami még nekem sem okoz pattanásokat. Eleinte csak a szemsminkemet mostam le de most már az egész arcomra használom minden este és jelentem nekem nagyon bevált. Ha picit bele is ment a szemembe akkor sem csípett ami nálam plusz pont !! Látom van benne parfüm, nem tudom minek , de szerencsére a bőröm nem ütötte ki és nem okozott pattanásokat sem. Most vettem a második dobozzal meglátjuk mennyire lesz hosszútávú szerelem :) Összeségében azt kell mondjam ár-érték arányban klassz kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Cseniko

2019. október 9.

Eddig Uriage termékei közül csakis a golyós dezodor ami bevált nekem, így nem túl nagy bizalommal vettem meg ezt a micellás vizet, de jó választás lett!
A népszerű Biodermát cseréltem erre, ami nekem kipirosította az arcom, ez viszont nem okoz gondot.
Használat utàn egy sima vizes vattakoronggal letörlöm és utána hidratálok. Nem a legerősebb arclemosó, de nekem elég. A parfüm tartalma sem okozott gondot. Valószínűleg újraveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Alicece

2019. október 7.

Jo lenne...de mit keres benne a parfüm?? Érzékeny bőrre nem is értem.
Annyira zavar az illata hogy pusztán ettől beindul a rozaceám.
Szerencse van illat mentes is és az jo, nagyon szerem. Bár nem csodaszer de legalább birja a bőröm. Még keresgélek viszont itt a parfümös verzio nem éri meg érzékeny bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

Jo lenne...de mit keres benne a parfüm?? Érzékeny bőrre nem is értem.
Annyira zavar az illata hogy pusztán ettől beindul a rozaceám.

DobosKitti

2019. július 30.

Számomra egyik legjobban bevált micellás víz, szépen tisztítja az arcom, nem lesz túl száraz sem a bőröm. Nem tolakodó az illata sem. Másodjára vásároltam, valószínűleg ez most hosszútávú szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid