Uriage

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicuka, Módosítva: 2015. szeptember 7.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletesen távolítja el a szennyeződéseket és a sminket az arcról és a szem környékéről. Tökéletesen tisztít, miközben óvja a bőr hidrolipid védőrétegét. Nyugtató, hidratáló hatású. Kellemes, friss érzést kölcsönöz a bőrnek. Kitűnően tolerált készítmény. Hipoallergén, szappan-, paraben-, alkohol- és színezőanyagmentes. Fiziológiás pH. Szemészeti ellenőrzéssel kialakítva.

Különleges összetevője a Francia Alpok szívében fakadó Uriage Termálvíz, mely kivételesen gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben. Természetes izotóniás tulajdonságának köszönhetően tökéletes ozmózisban van a bőrrel és erősíti a barriert, ezért a bőr vizének is nevezik. Az Uriage Termál Központban 200 éve használt jótékony víz beépül minden URIAGE termékbe, hogy hidratálja, nyugtassa és védje a bőrt, még a legérzékenyebbet is. Az Uriage bőrápoló termékeit bőrgyógyászok és gyógyszerészek közreműködésével fejlesztették ki. Hatékonyságuk vizsgálatokkal igazolt.

Cseniko

2019. október 9.

Eddig Uriage termékei közül csakis a golyós dezodor ami bevált nekem, így nem túl nagy bizalommal vettem meg ezt a micellás vizet, de jó választás lett!
A népszerű Biodermát cseréltem erre, ami nekem kipirosította az arcom, ez viszont nem okoz gondot.
Használat utàn egy sima vizes vattakoronggal letörlöm és utána hidratálok. Nem a legerősebb arclemosó, de nekem elég. A parfüm tartalma sem okozott gondot. Valószínűleg újraveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Alicece

2019. október 7.

Jo lenne...de mit keres benne a parfüm?? Érzékeny bőrre nem is értem.
Annyira zavar az illata hogy pusztán ettől beindul a rozaceám.
Szerencse van illat mentes is és az jo, nagyon szerem. Bár nem csodaszer de legalább birja a bőröm. Még keresgélek viszont itt a parfümös verzio nem éri meg érzékeny bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Jo lenne...de mit keres benne a parfüm?? Érzékeny bőrre nem is értem.
Annyira zavar az illata hogy pusztán ettől beindul a rozaceám.

DobosKitti

2019. július 30.

Számomra egyik legjobban bevált micellás víz, szépen tisztítja az arcom, nem lesz túl száraz sem a bőröm. Nem tolakodó az illata sem. Másodjára vásároltam, valószínűleg ez most hosszútávú szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

estrella13

2019. május 13.

A Bioderma micellás vize helyett vettem meg, mivel a patikában éppen jóval olcsóbb volt. Nem volt jó döntés. Minden szempontból gyengébben teljesít. Engem zavar az erős parfüm szaga, nem távolítja el olyan jól a sminket és ragacsos. Nem hagy olyan kellemes, hidratált, tiszta érzést maga után mint a Bioderma, használat után le kell öblítenem. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

italia

2019. április 5.

A gyógyszertárban nem kaptam La Roche Posay micellás vizet, ezt ajánlották helyette. Engem nem zavar az illata, sőt, könnyen eltávolítja a sminket, a repülős (100 ml-s) kiszerelés pedig nagyon praktikus utazáshoz is. Újravevős

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Boji

2019. február 11.

Nagyon nem jó, a kipirosodott arcbőrömön csak rontott és szárít is. Ami bevált: Bioderma H2O micellás vize.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Cusika30

2019. január 29.

Nagyon jó kis termék! De nem minden alapozóval birkozott meg.Ezért csak 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Nagyon jó kis termék! De nem minden alapozóval birkozott meg.Ezért csak 4*

epid

2018. december 5.

A szempillaspirált eltávolítja, arra jó. A bőröm szárítja, kipirosodik, érzékeny, fáj. Ragacsos, ezért vízzel mindig leöblítem. Ha végre elfogy, többet nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Hencida

2018. november 16.

Szeretem. Illatmentes, kontaktlencsés szememet nem irritálja. A szennyeződést nagyon szépen leszedi a nap végén. Biodermát használtam, de ennek kedvezőbb az ára, s nem érzem hogy kevesebbet tudna. Örülök, hogy a gyógyszerész rábeszélt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

sipild

2018. november 15.

Kellemes lemosó. Illatmentes. Nincs utánérzete. Jól lehozza az alapsminket. Érzékeny bőrre kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology