Uriage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2018. január 18.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tökéletesen alkalmas arra, hogy megtisztítsa az arcbőrt a napi szennyeződésektől és a sminktől. Különleges hatóanyaga az Uriage termálvíz, mely egyedi nyugtató, hidratáló és barriert erősítő ápolást nyújt. Nem ionos felületaktív, micellás összetevői mint egy mágnes összegyűjtik a szennyeződéseket és a sminket. Vörösáfonya kivonatban gazdag összetétele hidratálja a bőrt, és lággyá, rugalmassá teszi azt.

lauraszolloskei

2019. július 21.

Nem hagy a bőrön olajos réteget és nem is szárít, szereti a böröm. 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

Nem hagy a bőrön olajos réteget és nem is szárít, szereti a böröm. 5 csillag :)

narancsdzsem

2018. december 8.

Picit azért szárít. A szemeim szeretik. 100 ml utazó kiszerelés csak 990 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

Picit azért szárít. A szemeim szeretik. 100 ml utazó kiszerelés csak 990 Ft.

CintreLow

2018. november 12.

Azt nem mondanám, hogy hidratál, de legalább nem szárít, ami nálam már nagy szó. Kíméletes, ezzel együtt azonban nem olyan erős a tisztító hatása, de nekem megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

csicsi86

2018. július 2.

Nem szárított, tette a dolgát. Mennyiség és az ára miatt szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

MariannKonkoly

2018. június 1.

Érzékeny bőrömet nem irritálja, jól eltávolítja a sminket is és egyáltalán nem szárít, inkább hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Macskamati

2018. március 9.

Nekem nagyon bejött, jobban mint mondjuk a Vichy hasonló terméke. Nem szárított sőt inkább hidratált. Kedvenc micellás vizem a Biodermáé mellett (annál azért nem jobb).
Azért rájöttem néha kell mellé vizes habzó lemosás is, mert nem távolít el minden szennyeződést. Ugyanakkor kiméletes a bőrhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

e.m.e.s.e

2018. február 17.

Uriage ajándékcsomag része volt, valószínűleg sosem vettem volna meg saját elhatározásból. Azt gondoltam, hogy a Bioderma Sensibionál jobb micellás víz nem létezik. És tényleg nem! :) Ahhoz képest ez csak maszatol, valamint az illatanyagot is feleslegesnek tartom benne. Eredményes sminkeltávolításhoz sokkal bőségesebb mennyiséggel kell átitani a vattakorongot, mint a Sensibio esetében. Ha micellás lemosóról van szó, maradok a Bioderma márkánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.